2008/2009 senesi en son moda gelinlikler

  • Konbuyu başlatan *MeleK*
  • Başlangıç tarihi
*MeleK*

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Yönetici
2008/2009 senesi en son moda gelinlikler
modacıların isimleri son moda gelinlikler modacı isimleri son moda isimler bu senenin kıyafetleri
Son moda gelinlik modellerinin tasarımcılar tarafından sunulduğu Gelinlik Moda Haftası genelde modanın üvey evladı muamelesi görür. Yeni model gelinliklerin gözler önüne sunulduğu bu etkinlikle ilgili yorumların bir kısmı da genel de haksız değildir.
Bütün o parlak beyaz satenler, bir süre sonra birbirinden farksız görünmeye başlar. Yaratıcılıktaki eksiklik, ağır işlemelerle kapatılır. 2008 yılında ise gelinlikte yüksek moda kımıldanmaları başladı. Oscar de la Renta, Carolina Herrera, Monique Lhuillier, Elizabeth Filmore ve Reem Acra gibi tasarımcılar her zamanki formüllerden farklı, ilginç gelinliklerle karşımıza çıktılar. Oscar de la Renta zerafet ve kadınsılık odaklı bir çeşitlilik sunarken, Carolina Herrera gerçek masallardan çıkma gelinlikler, Reem Acra ise tarz sahibi sade modellerle öne çıktı.
Sizler için farklı kaynaklardan bu modacıların 2008 Sonbahar, 2009 Kış için hazırladıkları gelinlik modellerine ait resimleri bir araya getirdik.
Eğer, düğününüze hazırlanıyorsanız, boyundan askılı, balon, belden kuşaklı, çiçek desenli, katlı, dantelli, sade, göğüs dekolteli, roma tarzı, sırt dekolteli, straplez, transparan kollu olmalarıyla öne çıkan bu gelinliklerden biri mutlaka zevkinize hitap edecektir.






 

Benzer İçerikler

PaSikA
Cevaplar
0
Görüntüleme
7K
PaSikA
PaSikA
Cevaplar
3
Görüntüleme
7K
yilay_sahkok
Y
yağmur_damlası
Cevaplar
9
Görüntüleme
9K
beyaz melek1
B
fırtına
Cevaplar
0
Görüntüleme
3K
fırtına
fırtına
Üst