2009 Mart-Ağustos Eskiyi Özleyen Üyeler

19 haftalık oldu teyzesi görüşmeyeli baya bi uzun zaman oldu biz bu arada kocaman bi oğlan olduk tepiyoz artık bile teyzesi dadısı sizin başınıza canım benim

yaaaa yerim onun küçük bacaklarını ne güzel cnm baya olmuş gerçekten görüşmeyeli yaaa allahım kucağınada almayı nasip eder inşallah cnmm

evet canim ya aslinda gercekten cok zor hamilelik hele benim bide bulantilar baslayinca hep den yedim ayvayi allah yardim etsin cumlemize ama ne yapalim 9 ay katlanicaz artik.yeterki rabbim evlat aratmasin her zorlugu guzel evlatlarin.

evet canım ya Allah sana kolaylık versin benim bulantım falan olmadan böyleyim yolu yarıladık biz artık Allah kolaylık versin sana

kızlarrr madem bu topiği açtık aranızda örgüye yatkın bişeylerle uğraşmayı seven varsa paylaşmanızı istiyorum ben çalışıyoken bile mutlaka bişeyler örerdimm halada öle devam asla elim boş kalmaz mesela iki tane bebek battaniyesi yaptım birinin yarısındayım görseniz çok güzel oldu özellikle bebeiş bekleyenler görmek isterse fotoğrafını çekip ekleyebilirim nasıl yapıldığınıda anlatırım ne dersiniz?

Geri