2009 Mart-Ağustos Eskiyi Özleyen Üyeler

kızlar size rüyamı anlatmak istiyorum. 2 gün önce gördüğüm rüya bu bi pazardayım bebek kıyafetlerine bakıyorum.. pazarın dışında fındıkçı var oraya gidiyorum fındık almaya
yaşlı bi teyze elinde birsürü kağıt para bana veriyor kızım ben seni çok sevdim bunları al diye bende alıyorum ama kadına geri veriyorum teyzecim benim ihtiyacım yok diye ??
dünde Rüyamda 2 tane civcivim varmış, ben biyere gidiyorum döndüğümde bunları çok zayıflamış görüyorum
elimle besliyorum 2 tanesini eski hallerine dönüyolar bitanesi üşümüş güya
sobanın yanına koyuyorum bizimkiler sobayı yakıyor hemen aklıma geliyor civciv hemen çıkartıyorum sobadan azıcık tüyü yanmış Allah hayıra yorsun ne demek acaabaa????

kızlar size rüyamı anlatmak istiyorum. 2 gün önce gördüğüm rüya bu bi pazardayım bebek kıyafetlerine bakıyorum.. pazarın dışında fındıkçı var oraya gidiyorum fındık almaya
yaşlı bi teyze elinde birsürü kağıt para bana veriyor kızım ben seni çok sevdim bunları al diye bende alıyorum ama kadına geri veriyorum teyzecim benim ihtiyacım yok diye ??
dünde Rüyamda 2 tane civcivim varmış, ben biyere gidiyorum döndüğümde bunları çok zayıflamış görüyorum
elimle besliyorum 2 tanesini eski hallerine dönüyolar bitanesi üşümüş güya
sobanın yanına koyuyorum bizimkiler sobayı yakıyor hemen aklıma geliyor civciv hemen çıkartıyorum sobadan azıcık tüyü yanmış Allah hayıra yorsun ne demek acaabaa????

ya canım hiç anlamam ben rüya yorumlarından anlasamda yardımcı olabılsem keske ama hayırlara çıksın ınsallah

Yaaa kıskanıyorum ama amma da kaynatmışsınız bugün:)Ben malum ancak akşamları girebiliyorum ama yazdıklarınızı okuyacağım devamlı...
Hazalcım canım benim sıkma artık canını sonuçta pozitif çıkmuş ve gebeliğinin erken dönemlerinde olduğun için değerin düşük.Boşver yaaa hamileliğinin tadını çıkar tatlım...
Nurcum şekercim inş. güzel geçmiştir sınavın ve şu sınav derdinden kurtulursun Allah yardımcın olsun...

Geri