2009 Mart-Ağustos Eskiyi Özleyen Üyeler

öyle canım napalım burda vakıt geçıyor ne güzel mantı açıcakmısın heeee okudumda ben çok severım mantıyı yawww
canım yaa bak yakın olsak beraber yapar yerdikk
evt tatlım açıcam inşş çok ii oluyoo buzluğada koyuyorum yanınada dolma yapıyom biber yaprak karışıkk süper oluyoo birlikteee.bide el mantısının yerini hiç biri tutmuyooo

canım yaa bak yakın olsak beraber yapar yerdikk
evt tatlım açıcam inşş çok ii oluyoo buzluğada koyuyorum yanınada dolma yapıyom biber yaprak karışıkk süper oluyoo birlikteee.bide el mantısının yerini hiç biri tutmuyooo

keske yakın olsak yapardık ne olcak be canım 2kısı hemen yapardık zaten ama zor oluyor çalışınca ben yapamam yanı esım çok sevıyor aslında benım ama yapamıyorum her zaman çok arada belkı kesınlıkle el mantısının yerını hiç bişi tutmaz:)

hayırlı günler kızlarrr yaa hadi bi menü verin bu akşam için ne yapsam die düşnyorum.tavukla farklı ve çok lezzetli yapılabilen bildiğiniz tarifler varmıı.bu gün tavuk yapiim diyorum ama ne yapsammm

selam kızlarrrr bi türlü bir araya gelemedik.bende kaç gündür mutfağa ince temizliğe girmeye çalışıyorum bu gün giricem inşallah.size bi bakayım dedim.ayrıca nurcummm beniimde aklımda en kısa zamanda mantı yapmak varrrr haftaya inşallah..ama yarın akşamki menüm süperrrrr kızlaaarrrr.
pazar akşamı mönüsü
sultan usulu mercimek çorbası(havuçlu patatesli süperr)
ali nazik kebabı
pilav
salata
kemal paşa tatlısı

hayırlı günler kızlarrr yaa hadi bi menü verin bu akşam için ne yapsam die düşnyorum.tavukla farklı ve çok lezzetli yapılabilen bildiğiniz tarifler varmıı.bu gün tavuk yapiim diyorum ama ne yapsammm
canım bence tavuğu fırında yap ben şöle yapıyorum fırını ayrı bi kapta harcla canım.. patates,soğan,domates,uzun kırmızı biber, bunları yuvarlak biçimde doğra üzerine az bi amaydonoz.. fırınla canım..
-fırında tavuk
-şehriyeli çorba bol acılı :) soğuk günde
-pirinç pilavı
-salata
-yoğurt
tatlı: kaymaklı revani...

Geri