2010 Haziran Anneleri

Kızlar çok sık giremiyorum nete.. Bebeklerini kucağına alan tüm Haziran anaları... Tebrik ederim...
Bekleyen arkadaşlara da sabır dilerim.. Sanırım bekleyen az annemiz kaldı..

herkes nerde bugün tabi bebişlerinizle ilgileniyosunuz dimi ben hala bekliyorum doğum yapan herkesi kutluyorum gözünüz aydın darısıda biz bekleyenlerin başına allurecim çok sevindim doğum hikayeni sabırsızlıkla bekliyorum

ne güzel kavuştun kızına darısı başıma allah analı babalı büyütsün canım sütünde gelir inşallah zamanla bence

gül kurusu maasallah kızına..
sagsalım aldın kucagına ne guzel..
emme olayınıda bır ıkı gune çözersin. ılk tuvalte cıkmak ıcın hastanede bı ebe bana kayısı suyuyla sodayı karıstır bı kac bardak ıc demıstı ıctım ve bıkac saat surmeden cıkabılmıstım tuvalete.
sende bı dene ıstersen.

Kuru hoşgeldin canım... Maşallah bebeğine de sana da...

ya ne zaman gelsem kimseler olmuyor
kızlar buraya girmenin bi satimi var ya

ahanda kızımda ağlıyor neyse görüşmek üzere

gülkurusu, duyfer ve allure sizlere de geçmiş olsun
allah analı babalı büyütsün
hadi sizlerde kurtuldunuz darısı geride kalanların başına inşallah

gülko, duyfer hayırlı olsun bebişlerinize...

allure inşallah sen de artık almışsındır nazlı kızını kucağına...

kızlar yeni doğanları aklımda kaldıkça listeye eklemeye çalışıyorum, eksik yada yanlış bilgi varsa bana mesaj atın, düzeltirim...

geçmiş olsun gülkurusu ne güzel kucakladın bebişini. Doktorum bana tuvalet için duphalac diye bir ilaç verdi 2 gün onu içtim tuvalete çıktım. Sonra annem kayısı kompostosu yaptı o hem süte hemde bağırsaklarıma iyi geldi. Tavsiye ederim.
Kızın da pek tatlı birşey öp onu hepimizin yerine. Maşallah kilosu da pek güzelmiş.

Allure, Duyfer, Gulko, Ekobero Allah hepinize bebeginizi saglikla buyutmeyi nasip etsin..

Hepinizi tek tek tebrik ederim...Tabi babalarin da ilk babalar gunu kutlu olsun :D

gulkurusu allure gozunuz aydın baska doguran kacırdıklrım sızlerınde gozu aydın. darısı diğer bekleyenlereeee

arkadaşlar çok teşekkur ederım, gıremıyorum. benım için dun gece çok kötu gectı, hiç durmadan ağladı bebegım sabah 6 da 1 saat uyudu bide şimdı uyudu. ben buyuk tuvalete çıkamadım çok gazım var sanırım ona da bulaştı gazım. dun butun gece o agladı ben agladım. çaresızlık çok kötu bişey. şimdı daha ıyıyım. kayısı ne var ne yok hepsını denedım hala çıkış yok. ınşallah bu gece cıkarım. ınanın onun aglaması bana herşeyı unutturdu delırdım evde dıkışlerımı ıncıttım farkında degılım, bugun çıktı acısı. şimdı uyuyorken bende uyuyayım.

dogum yapan bebeklerımızın resımlerını gördum hepsı mı guzel olur maşllahhhh. gerçekten bakarken ağladım hep duygulandım. nazarlardan korusun yarabbım hepsını.

hepınızı kutluyourum, dogumu bekleyen arkadaşlarıma da hep dua edıyorum. sevgıler herkese

herkese merhabalarr..
allure ve ekobero gozunuaaydın kavusmussunuz meleklerınıze..
maryacım senıde tebrık ederım..

bugun cok berbat bı gun
sabah kayınvalıdem gelıd
benımle konusmuyor
bıde ustune onurla kavga ettık
annesıne sınırımı ondan cıkardım
saolsun o da altta kalmadı
gırdık bırbırımıze
sonrada annem amcamlar kuzenler geldıler
cok yoruldum
az once gıttıler
kocaylada tam olarak barısmıs sayılmazyız
evde mısafır varkende ben annesı varken kavga ettım dıye
oda tum gun surat astı
sımdı yuzu gulmeye basladı
kafayı yıcemmm

morelım cok bozuk oglumun gobegıde hal dusmedı yıkamıyorumda
cok endıselıyım
bı sorun yoktur ınsallah
genlede 1-3 hafta ıcınde dusmesı normalmıs 2. haftamız bıtcek nerdeyse.
sadece sılıyorum yavrumu
yıkamaya korkuyorum bısey olur falan ıdye

sakın olmaya claısıyorum
sakın olmak zorundayım
annemle kayınvalıdem camasır makınesının yanında yıkanmıs kurumus camsırlar vardı utulemedıgım ıcın kaldırmamıstım toplayıp onları kırlılerle karıstırmıs makınaya atıyolardı
evde yengemlerde vardı bı cırladım
15 gundur hıc kımse yok yanımda he rısımı kenım yapıyorum sımdı sıze ıhtıyacım yok dokunmayın hıc bıseyıme dedım
kısınede agzıma gelenı saydım
kımseyı gormek ıstemıyroum kızlar ben

cok endıselıyım
bı sorun yoktur ınsallah
sadece sılıyorum yavrumu

sakın olmaya claısıyorum
sakın olmak zorundayım
annemle kayınvalıdem camasır makınesının yanında yıkanmıs kurumus camsırlar vardı utulemedıgım ıcın kaldırmamıstım toplayıp onları kırlılerle karıstırmıs makınaya atıyolardı
15 gundur hıc kımse yok yanımda he rısımı kenım yapıyorum sımdı sıze ıhtıyacım yok dokunmayın hıc bıseyıme dedım

canım ya üzme kendini sakin ol
başka çaren yok bak stresin bebeğine yansır sonra

ben perşembe doğum yaptım cuma hasnateden çıkmıştım
cumartesi bebeği yıkadık taki bir sonraki perşembeye kadar hergün yıkadık kızımı
1 haftalıkken göbeği düştü ozaman 3 gün yıkamadık
şimdi ise hergün yıkıyorum kzımı
kayınvalidemin emri kırkımız çıklana kadar hergün yıka dedi
zaten banyo yapmak iyi geliyor kızıma banyosunu yapıp karnını doyurunca
3 saat uyuyor bende o ara işimi yemeğimi filan yapıyorum

inşallah ata berkinde göbeği bir an önce düşer baya olmuş ama

iyi geceler kızlar ben evimdeyim bebgimi dün kucagıma aldım bugün taburcu oldum şimdi uyuyo bi bakıyım dedi m genel anesteziyle dünyaya geldi 3 800 grm 49 cmde boyu gögüslerim biraz acıyo ama olsun spinal bi türlü olmadıgı için genele çevirdi doktor ama rahat geçti çok şükür öpüyorum herkesi

hayırlı olsun ekocum. allah analı babalı büyütsün. maşallah bebeğine

Günadınlar,
Allure msj attı
dün doğum yapmış,
darısı bekleyenlerin başına

ayy süper haber. sonunda kavuştular birbirlerine. darısı başına stellacım

slm kızlar dün bizde kontroldeydik cok şükür kızım 2600 47 cm olmuş dtmuz minyon bir yapısı var dedi 3 lilo doğar bu cimcime dedi kanala daha girmemiş 3 haftamız daha nstde sancımda cıkmadı alluracim gözün aydın canım darısı biz bekleyenlere

özbekçim maşallah kızına. 3 haftada daha da toparlanır. sağlıklı olsun da zayıf olsun boşver.

herkes nerde bugün tabi bebişlerinizle ilgileniyosunuz dimi ben hala bekliyorum doğum yapan herkesi kutluyorum gözünüz aydın darısıda biz bekleyenlerin başına allurecim çok sevindim doğum hikayeni sabırsızlıkla bekliyorum

sende yakında kavuşursun cakacım. sağlıkla zamanında gelsin bebişin

cok endıselıyım
bı sorun yoktur ınsallah
sadece sılıyorum yavrumu

sakın olmaya claısıyorum
sakın olmak zorundayım

daecim benim kızın göbeği de bugün düştü. 10 gün geçti düşmesi için. ama biz 3 kere yıkadık asyayı. çocuk da huzursuz oluyor yıkanmayınca. bugün de ilk defa eşimle yıkadık. annem gitti yanımdan. aslında bende yanlız kalmak istiyorum.kızımla eşimle oturup başbaşa kalamadık.

sende sakin ol sütün azalmasın. stres yapma sakın bırak napıyorlarsa yapsınlar.sen al oğlunu git başka odaya.

Geri