2010 Haziran Anneleri

yeni gelen bebeklere hayırlı olsun diyorum :)her gun bebişler geliyor ya :)ne güzel..
dae ay ben daralıyorum sen anlatırken hakikaten ne annen ne kayınvaliden hiç düşünmedi seni.ilk anneliğin ameliyatlısın yalnız bıraktılar ve simdi hiç karışmasınlar dediğin gibi..onura gelince erkekler maalesef anneleri naparsa yapsın görmezler bir de onların yanında asla eslerine karsı susmak istemezler nedense böyle garip bir durum var.kanıtlama pesindeler kendilerini..üzme kendini canım ya..göbek bağı düşme olayı da değişiyor her bebekte hiç kafana takılmasın ama istersen oraya su değdirmeden yıka bir ata da rahatlasın canım

asya ile hayat o kadar hızlı geçiyor ki hiçbirşey anlamıyorum :) günler akıp geçiyor. yanımda şu an kimse yok . annem bugün gitti. kaynanamda yarın gelirim diyor. aslında hiç gelsin istemiyorum. bebeği bile tutamıyor. bir de yardım edecekmiş bana. :uhu:

hahaha benim de annem diyorki ben giderim 10 gün sonra birkaç gün kayınvaliden bakar kalır yanında ben de diyorum hiç gerek yok anne :) ben kendime bakarım o daha cok engel olur bana..kaynanan ne zmn gidecek yazlığa?

Maşallah kızlar hepinize.. Benim hiç yanlız kalacak cesaretim yok.. Annemle kaynanam dönüşümlü gelip kalıyorlar.. Biri gelmeden biri gitmiyor bile.. Ben Egenin altını bile 1 kere değiştirdim o da oyun gibiydi :) Kocam benden çok bakıyor Egeye :D
Beni yanlız bıraksalar ne yaparım bilmiyorum ama 40 gün buralarda olurlar sanırım.. Gerçi temmuzun 3ünde kaynanam gidiyor Giresuna... Annem de sürekli gelip ben de kalır mı bilmiyorum ama o zamana kadar yanlız bırakmazlar beni diye umut ediyorum..
1 eylülde iş başı yapacağım zaten.. İşe gitmek istiyorum artık.. Ama o gün gelip de işe gittiğimde ne olur bilmiyorum tabi.. Oğlumu özledim diye ağlayıp eve dönebilirim mesela..:deli: :deli:

hahaha benim de annem diyorki ben giderim 10 gün sonra birkaç gün kayınvaliden bakar kalır yanında ben de diyorum hiç gerek yok anne :) ben kendime bakarım o daha cok engel olur bana..kaynanan ne zmn gidecek yazlığa?

bu gidişle hiç gitmeyecek :) lohusa kadın 40 gün yanlız bırakılmazmış. valla 1 haftadan fazla kalsın evine gönderirim kusura bakmasın 40 gün kalamaz yanımda. dediğin gibi yarardan çok zararı var. geçen bebeği yıkayalım dedik beceremedi. çocuğumu telef etti.
biz eşimle daha güzel yıkadık. şimdi kayınbabamı da yolluyor memlekete. yanlız da kaldı gelip kalacak offf

Maşallah kızlar hepinize.. Benim hiç yanlız kalacak cesaretim yok.. Annemle kaynanam dönüşümlü gelip kalıyorlar.. Biri gelmeden biri gitmiyor bile.. Ben Egenin altını bile 1 kere değiştirdim o da oyun gibiydi :) Kocam benden çok bakıyor Egeye :D
Beni yanlız bıraksalar ne yaparım bilmiyorum ama 40 gün buralarda olurlar sanırım.. Gerçi temmuzun 3ünde kaynanam gidiyor Giresuna... Annem de sürekli gelip ben de kalır mı bilmiyorum ama o zamana kadar yanlız bırakmazlar beni diye umut ediyorum..
1 eylülde iş başı yapacağım zaten.. İşe gitmek istiyorum artık.. Ama o gün gelip de işe gittiğimde ne olur bilmiyorum tabi.. Oğlumu özledim diye ağlayıp eve dönebilirim mesela..:deli: :deli:

selincim aslında korkulacak birşey yok zaten kemikleri lastik gibi korkmadan tut egeyi.
ben herkesten daha rahat tutuyorum gören çok minik diye elleyemiyor. ben evirip çeviriyorum. sende bir alışsan kimselere vermezsin oğlunu. benim iş başı da eylül de . ama hiç gidesim yok. asyayı nasıl bırakırım bilmiyorum

arci sen ztn normal doğurdun ya rahat hareket ediyorsundur e bebeğe de bakabiliyorsan hiç gerek yok dediğin gibi o kdr cok kalmasına

tabi canım şu anda hamile kalmadan önceki halime döndüm. her işimi kendim görüyorum. ağrım sızım yok çok şükür. ama işe yarayınca gelmez işe yaramadığı durumlarda da gelmek ister. anlamadım gitti.

Geri