2010 Haziran Anneleri

hoşgeldin kader arkadaşım :) yalancı emziği bende asyaya tutturamadım bir türlü habire atıyor ağzından sonra da ağlıyor.
kundak yapmayı denedin mi dae. ellerini tülbentle sar öyle uyut bazı bebekler kundakla rahat uyuyor.
aha benim kız uyandı emzirme seansı başlıyorrrrrrr
:tasu:
kundak bazen yapıyorum ama her zamn aynı tepkıyı vermıyo canım
bazen ellerımı cıkarcam dıye kıyamet koparıyo
dunde yıkadıktan sonra emzırdım sardım bı guzel sabah 5.30 a kadar uyudu ama bu kezde gece ben sımdı uyandı bırazdan uyanır dıye uyuyamadım 3e kadar =))
ama oglum uyudu ya onada sukur 5.30 dan berıde ayakatayız :tasu:

uyumuyorrr :emzirme::salıncak::cry::baby::grev::6:

ahh garibim senin kız tam adı gibi nazlı çıktı.bütün gece uyumuyor mu ??

günaydın

yok aslı kesildi dünkünden başka olmadı herhalde catı muanesi olduğu için

desene senin kızın gelmeye niyetı yok :) bu arada balkavanozu yok ortalarda doğurdu mu acaba??

kundak bazen yapıyorum ama her zamn aynı tepkıyı vermıyo canım
bazen ellerımı cıkarcam dıye kıyamet koparıyo
dunde yıkadıktan sonra emzırdım sardım bı guzel sabah 5.30 a kadar uyudu ama bu kezde gece ben sımdı uyandı bırazdan uyanır dıye uyuyamadım 3e kadar =))
ama oglum uyudu ya onada sukur 5.30 dan berıde ayakatayız :tasu:

maşallah uyusun d abüyüsün. benim kızın da bu gece maşallahı vardı çok mızırdanmadı.
şimdi de uyudu gideyim evimi süpüreyim :)

sabah 4 ten beri biz de saat başı uyanıp emiştik :))) Guguk kuşu saati de atlamıyor tam saat başı maymun gibi oldum yahu uyu uyan uyu uyan... Bi de sabah annem ve eşim uyanınca bu akşam hiç kalkmadı herhalde di mi demiyorlar mı deli oluyorum...
selen gözünaydın canım senin de. Bol bol emzir ve sağ sütün öyle öyle gelir bi de hafif sıcak havlu veya su torbası tut göğüslerine. İlk etapta gelmesi için faydası oluyor :))) Hepimizin bol bol sütü olsun inşallah

Bu arada bi de asfada vardı sanırım ondan haber var mı?

asfayı sordum ama ımsenın haberı yok lıstede telı var mı kızlar bı arayalım
bızımkıde uyumadı hala memeden cekıyom uyanıyo kopcak memeemmm

sabah 4 ten beri biz de saat başı uyanıp emiştik :))) Guguk kuşu saati de atlamıyor tam saat başı maymun gibi oldum yahu uyu uyan uyu uyan... Bi de sabah annem ve eşim uyanınca bu akşam hiç kalkmadı herhalde di mi demiyorlar mı deli oluyorum...
selen gözünaydın canım senin de. Bol bol emzir ve sağ sütün öyle öyle gelir bi de hafif sıcak havlu veya su torbası tut göğüslerine. İlk etapta gelmesi için faydası oluyor :))) Hepimizin bol bol sütü olsun inşallah

Bu arada bi de asfada vardı sanırım ondan haber var mı?

sağolasın lovefuncum.benimde uykusuz gecelerim başladı...hepimize kolay getirsin rabbim...sağlıklı günler

Geri