2010 Haziran Anneleri

kızlar herkese merhaba bende nihayet girebildim bugün. doğumdan 1 ay önce erken doğum sebebiyle oturmadım bilgisayara sonunda geldi ama 20 gün erken geldiğinden çok zorlandık kilosu çok düşük çıktı meme almadı 20 gün neler çektik anlatamam size:(( memeyi almaya daha dün başladı bizde sağarak yada mama vererek ilerlemek zorunda kaldık . şimdi uyuyor sık sık girerim artık herkesin gözü aydın buarada

gözun aydın asme cok sukur sımdı ıyı melegın allah analı bablı buyutsun meme alsalar bı dert almasalar bı dert bız sımdı ayıramıyoruz memeden

merhaba daecim bebişime sarılık testi yapıldı.sonucu eşim almaya gitmişti sarılık var ama düşük demiş.zavallı bebeğin ayağı delik delik oldu yok zeka testiydi yok sarılık.birde guatr için alacaklarmış.çok bağırıyo insan dayanamıyo yaaaaa

kızlar ıı geceler yazımı okursunuz ınş.acıl yardıma ıhtıyacım var.mememın bırı kotuydu hiç veremıyodum diğerınıde kotu tabı.şimdi ikisinide sağıp verıyorum ama çok kötü olan memede süt bitti ne yapmalıyım.başlarda sütüm boldu ama şimdi çok azaldı.2 gündür mama verıyorum.acayıp uzgunum ve ağlıyorum sürekli.bugunde 1 kere verdım mamayı.sütümü nasıl çoğaltıcam ben bıde asyaya su vermelimiyim mama veriyorum dıye bı sıze sormak istedim.acilllllllllllllll yardımmmmmmmmmm.

asneba öncelikle sakin ol stres yapma. benim sütüm de pompayla sağınca gelmiyor asya emince geliyor. senin de öyle bir durumun olabilir. göğsün yara olmuş ama emzirmeye çalış sütün gelecektir.

asneba canım maalesef sutu artırmak ıcın emzırmeye devam etmelısın en cok o sekılde bollasıyor
cok zor anlıyorum ama baska sansın yok
4 lt sıvı tuketıp emzırmeye devam..

kızlar dun oglum gunduz uyumadıgı gıbı gecede hep kısa surelı uyudu
cok sınırım bozuk
sabaha kadar yanımdaa emdı
sabahta kayınpeder geldı kucagına aldı bı cocuk ne bulsa agzına atıyo ac mı dedı
tabı benım sınırler ıyıce bozuldu
aglamya baslaıdm
dun aksama kadar gecede sabaha kadar emdı ama ac hala evet dedım
2 saattır aglıyorum
yıne aldım emzırdım uyudu

ah canım dünde benim moralimi kaynanam bozdu öyle. aç bu çocuk diyip duruyor kırıcam kafalarını. aha asya uyandı offff

archım sanırım kayınpeder haklıydı
ata uyumayınca acmı ne dedım
kalkanda bırıken sutu koydum bıberona verdım
50 cc yaklasık
onuda verdım 1 saattır uyuyo
sutum ustumu basımı batırıyo ama acaba emmeyı mı beceremıyo yada ben mı emzırmeyı beceremıyorumdoymuyo galıba
ılk haftada hep sutumu vermıstım böle gunduzlerı guzelce uyuyodu
bakalım bı manuel pompa alıp emdıkten sonra verıcem bıberonla sureklı uykusu duzelcek mı

Geri