2010 Haziran Anneleri

kızlar ben geldim..
kızım 1985 gr. olmuş. geçen defa az kg aldı diye üzülmüştüm. bu iki haftada iyi yedirmişim herhalde:) maaşallah kızıma..
fl de 6.00, 42 cm herhalde boyu..
3 gün önde gidiyor meleğim.
yalnız dr. dedi ki
bebek şu an popodan geliyo dedi
önceden kafa aşağıdaydı değişmiş benimki
eğer dönmezse sezaryen olacksın şu durumda 38 haftada dedi.
çalışmak için de çok zorlama kendini
şu 2 hafta içinde bi bak, olmazsa hemen gel çalışamaz raporunu verelim dedi.

maşallah yağmura canım :) kg.su cok iyi :)benim kafası aşağıdaymış mesanemin üstünde hem de tam :( o sebeple sürekli wcdeyim kızlar ya cok zor 10 dk.da bir gidesim var baskı yapıyor cok fena otururken bişey değil de yürürken çok sorun oluyor dısarı cıkamıcam hiç bu gidişle.ben de ctsi kardiyogoğa gidicem kalp elektrosu cektiricem sonra karar vericekler benim doktorumla beraber normal doğum yapıp yapamayacağıma ama doktor kendini sezeryana hazırla bence dedi.hayırlısı dedim ben de .yapacak bişey yok.

buarada buyuyen besıgın ıcıne bı arkadasım yatak almıstı oglu ıcın ama hıc kullanmadı cocuguna besıgını degstrnce kaldırdı 120 ye yatsandan almıslar su gecırmez vısko mudur nedır ondn onlardan almayı dusunuyoruz o yatagı hem onda bosuna durmasın hemde sanırım dısarıya gore fıyat uygun geldı bızeeeee fıkrı oln varmı?

kızlar ben geldim..
kızım 1985 gr. olmuş. geçen defa az kg aldı diye üzülmüştüm. bu iki haftada iyi yedirmişim herhalde:) maaşallah kızıma..
yalnız dr. dedi ki

Maaşallah Yağmur kızıma hayırlısıyla gelsinde doğum şekli çokda önemli değil şekerim.

erkeğe güzel olmazmı cıbınlik

Valla erkek oda takımlarınada çok güzel cibinlikler yapıyorlar gayette güzel oluyor böyle mavili mavili tülün üzerinede figürler koyuluyor oda takımı aldığım yerde vardı hepside gayet güzeldi. Hemde bebişi sineklerden korumak için cibinlik kızları ısırmasın erkeklerimi ısırsın

yok bu sefer güzel poz vermedi benimki
elleri yüzünün önündeydi
yarısını görebildim yüzünün

Bizimkide son kontrolde poz vermedi bi öncekide fotoroman çekmiştik resmen bundan sonra böyle pozlar yakalayamayız demişti zaten doktorumuz artık iyice yerleri daraldığı için güzel poz yakalayamayacakmışız

kızlar ben geldim..
yalnız dr. dedi ki

Maşallah canım yağmura :) koca kız olmuş :nazar: :nazar: . Bebeklerimiz daha çok dönecekmiş doktor öle diyor son dk.ya kadar beklemek lazım

Geri