2010 Haziran Anneleri

Zeynep merhaba canım... Seni buralarda görünce biraz kendimi iyi hissediyorum.. Çünkü son zamanarda beni korku sardı.. korku derken, zaten herşeyden korkuyorum da.. Son zamanlarda bide oğlum gelince bütün hayatım bitecek korkusu sardı beni.. Ama sen buraya gelince diyorum ki demekki öyle olmuyormuş.. Ohh!! rahatlıyorum...

aaaa dae oğluna bakkkk pozisyonu almış artıkk
o resımdekı benım oglum degıl maalesef yalançı resım o
benım oglum ınmemıs asagı
dr bol bol yuru ve solun ayt dınlen baskada bısey yapma dedı
her gun 1 saat yuruyoruz kocayla ama yetmıyo demekkı

yaptırmak istiyorum hem psikoljik açıdan hem acı acısından şuan fazla etkilenmez bilgi alırsan banada yazarsın artık
tmm cnm merak etme haftaya kadar kesın bı karar varıcaz bızde bakalım ne ıdycek
Selam Kızlar.

Esmerimde kavuşmuş meleğine hayırlı uğurlu olsun Allah analı babalı büyütsün kız anneleri hızlı çıktık darısı bekleyenlerini başına inşallah.

Daecim Tuğberkimede maaşallah ama bebeğin kilosunu çok takma doğuma girmeden önceki usg de .ayşe naz 3.800 çıkıyordu 3.560 doğdu Allahım hayırlısını versin öncelikle. Bu arada 60-70 sancı bana inanılmaz geliyor ben 25 le doğuma girdiğim için. Zaten bende tuhaflık olduğu kesin o sancılarım biraz daha şiddetli olsa doktorları yanıltmıcaktı. Sende bir avazda hayırlısıyla kucakla oğluşumuzu ağrın sürekli olduğu için değişiklikleri fark etmeye bilirsin çok dikkatli ol bebeğim.

heh ıste bende ondan korkuyorum..
sancın artarsa gel dedı ama ben alıstım bu sancıyla yasamaya
sancım olur acılman baslar dedı
ama bebek asagı ınmedıgınden baska bı belırtı olmayabılır
bakalım allah hayırlısını versın demekten baska bısey dıyemıyoruz

İyi maaşallah canım şimdilik güzel gidiyor herşey dün kızımın göbeğide düştü pek rahatladık. Ben dün tırnaklarınıda kestim. Hep nasıl açıcam altını diye ağlanıyordum ya artık hepsini yapabiliyorum. Bu arada son aylar 3-5 nöbetlerine uyanıyordum ya 2 akşamda bir işte tam o sıralarda kızım ayakta üstelik tek sustuğu yer benim kucağım ayrıca otururken kucağımı sevmiyor ayakta olmak gerekli. Gece nöbete kalkıyorsanız hazırlıklı olun derim :)
ZEYNEPCİM PEK GİREMİYORUM face yazdım ama burdanda yazayım ALLAH ANALI BABALI BÜYTSÜN RABBİM HAYIRLI SAĞLIKLI ÖMÜRLER VERSİN İNŞallah.

zeyneeep
günde kaç bez değiştiriyosunuzzz

Minimum 7-8 kez tatlım. Her emzirme öncesi muhakkak altını değiştir rahatlasın dedi hemşireler. Eğer 2 saatte bir emziriyorsam her emzirmeden önce yada sonra değiştirmeye çalışıyorum. Ama bazen saat başı emiyor o zaman bir emzirmede değiştiriyorum bir emzirmede değiştirmiyorum. Gündüz daha uzun uyuyor o zaman kontrol ediyorum kakalı değilse değiştirmiyorum. Bu arada kızım alt değiştirirken işiyor genelde bir kaç kez avucuma işedi birkerede kakasını yaptı çok komik oluyor:)

İyi maaşallah canım şimdilik güzel gidiyor herşey dün kızımın göbeğide düştü pek rahatladık. Ben dün tırnaklarınıda kestim. :)

oyyy maşallah kızına göbeciği de düştü tamam artık, bi aşama daha atlattın canım. buyumenın ılk evresını başardı. yerım ben onu.

aynen öle bır ameliyat kesilip geliyorsun ama herşey ertesı gun aynı merak etmeyın kızlar bız cok mutluyuz paşamla ama o aglama sesını duyuyorsunuz ya ameliyat esnasında :) herşey o ana değer ben başladım ağlamaya ınanılmaz bır duygu :d

ruya gıbı anlattıkların canım. hayal gıbı gelıyo şuan.

aynenn ben de idrak edemedim henüz olayın ciddiyetini ve bu kadar yaklaştığını

bende anlamış degılım durumu, sankı hıç dogurmucakmışım tum bunlar ruya gıbı gelıyor bazen

Zeynep merhaba canım... Seni buralarda görünce biraz kendimi iyi hissediyorum.. Çünkü son zamanarda beni korku sardı.. korku derken, zaten herşeyden korkuyorum da.. Son zamanlarda bide oğlum gelince bütün hayatım bitecek korkusu sardı beni.. Ama sen buraya gelince diyorum ki demekki öyle olmuyormuş.. Ohh!! rahatlıyorum...
aynen bende o durumdayım celincim

bunalıyorum
ama olmucak dimi zeynep:boink:

Minimum 7-8 kez tatlım. Her emzirme öncesi muhakkak altını değiştir rahatlasın dedi hemşireler. Eğer 2 saatte bir emziriyorsam her emzirmeden önce yada sonra değiştirmeye çalışıyorum. Ama bazen saat başı emiyor o zaman bir emzirmede değiştiriyorum bir emzirmede değiştirmiyorum. Gündüz daha uzun uyuyor o zaman kontrol ediyorum kakalı değilse değiştirmiyorum. Bu arada kızım alt değiştirirken işiyor genelde bir kaç kez avucuma işedi birkerede kakasını yaptı çok komik oluyor:)

ayy yerim yaa...

bak sen yaramazaaa...
maasallah ona
ayy ne guzel seyler yaısyosun darısı basımıza ınsallahhh...

demek gobegıde dustu ohh rahatlamıssınızdır ıyıce.
ılk bıcı bıcısını yaptırdınmı

Geri