2010 Haziran Anneleri

bu arada ateş ölçer alan var mı?
bir de şu bizim süt pompasının tam adını ve modelini verir misiniz?

Minimum 7-8 kez tatlım. Her emzirme öncesi muhakkak altını değiştir rahatlasın dedi hemşireler. Eğer 2 saatte bir emziriyorsam her emzirmeden önce yada sonra değiştirmeye çalışıyorum. Ama bazen saat başı emiyor o zaman bir emzirmede değiştiriyorum bir emzirmede değiştirmiyorum. Gündüz daha uzun uyuyor o zaman kontrol ediyorum kakalı değilse değiştirmiyorum. Bu arada kızım alt değiştirirken işiyor genelde bir kaç kez avucuma işedi birkerede kakasını yaptı çok komik oluyor:)

benim en korktuğum şey şu alt açma işi işte ...
başarabilirim inşallah

Zeynep merhaba canım... Seni buralarda görünce biraz kendimi iyi hissediyorum.. Çünkü son zamanarda beni korku sardı.. korku derken, zaten herşeyden korkuyorum da.. Son zamanlarda bide oğlum gelince bütün hayatım bitecek korkusu sardı beni.. Ama sen buraya gelince diyorum ki demekki öyle olmuyormuş.. Ohh!! rahatlıyorum...

Daha önce dediğim gibi evde yanlız değilseniz herşey yolunda gidiyor ben kızımla ilgileniyorum sadece geri kalan herşeyle annem ve teyzem ilgileniyor bu sayede banada zaman kalıyor ama hem kızla ilgilenim hemde diğer işleri ben yapsaydım o zaman çok sağlıklı olmazdı halim sanırım

heh ıste bende ondan korkuyorum..
sancın artarsa gel dedı ama ben alıstım bu sancıyla yasamaya
sancım olur acılman baslar dedı
ama bebek asagı ınmedıgınden baska bı belırtı olmayabılır
bakalım allah hayırlısını versın demekten baska bısey dıyemıyoruz

Tabiki Allahım öncelikle hayırlısını versin ama emin ol hissedersin benimde kızım yukarıdaydı ama silinme başlayınca hissettim Rabbim birşekilde sana işaret gönderir takma kafana hiç

aynen bende o durumdayım celincim

bunalıyorum
ama olmucak dimi zeynep:boink:

Hiç bunalmayın kızlar hayatınızın önceliği tamamen değişeceği için eskisini aramayacaksınız. O ilk kez yanağınıza verildiği an var ya işte o anda hayatınız resetleniyor resmen ve yeniden başlıyor işte o andan sonra hayat başka bir anlam taşıyor artık. İlk 3 gün çok aptal gibi oluyorsunuz hala şaşkınlığımı atamadım tabiki ama günden güne daha farklı oluyor bir anını kaçırmak istemiyorsunuz her an siması değişiyor sanki. İşte böyle güzellikler katıyor hayatınıza o yüzden bunalmıyorsunuz hiç

bizde ondan alcazda, kuzenim dediki 3 tane braun bozuldu, şimdi karar veremedik hangi marka alsak diye. sizin ki ne?
biz bılgeyle bim den aldık valla
markası nı hatırlamıyorum
ama garantısı falan vardı

Daha önce dediğim gibi evde yanlız değilseniz herşey yolunda gidiyor ben kızımla ilgileniyorum sadece geri kalan herşeyle annem ve teyzem ilgileniyor bu sayede banada zaman kalıyor ama hem kızla ilgilenim hemde diğer işleri ben yapsaydım o zaman çok sağlıklı olmazdı halim sanırım

Tabiki Allahım öncelikle hayırlısını versin ama emin ol hissedersin benimde kızım yukarıdaydı ama silinme başlayınca hissettim Rabbim birşekilde sana işaret gönderir takma kafana hiç

Hiç bunalmayın kızlar hayatınızın önceliği tamamen değişeceği için eskisini aramayacaksınız. O ilk kez yanağınıza verildiği an var ya işte o anda hayatınız resetleniyor resmen ve yeniden başlıyor işte o andan sonra hayat başka bir anlam taşıyor artık. İlk 3 gün çok aptal gibi oluyorsunuz hala şaşkınlığımı atamadım tabiki ama günden güne daha farklı oluyor bir anını kaçırmak istemiyorsunuz her an siması değişiyor sanki. İşte böyle güzellikler katıyor hayatınıza o yüzden bunalmıyorsunuz hiç
sanırım dogurmadan anlayabılrım:meri:

Geri