2010 Haziran Anneleri

hadi bakalım saglıkla kurtulun gülkurusu allah yardımcınız olsun darısı biz bekleyenlerin başaına zamanında

Gülkurusu ne güzel az kalmış vuslata... Sorunsuz sağlıkla gelsin kuzun inş. Cumartesi de sıra bende bakalım... Heyecan dorukta...

oyyy 1 gun var aramızda canım. hayırlısı olsun. çanlar bizim için çalıooo,, ham meyvayı koparcaklar dalından :pasi:

ya bende bi çatlaklık var, ya normal degılım bilimiyorum, cuma gunu dogum yapacagımı herkesten sır gıbı saklıyorum en azından o gece kımse gelmesın bebegımle başbaşa olalım dıye. ama cumartesı olunca hepsı damlıcaklar adım gıbı bılıyorum. 130 m2 ve sadece 4 yatagı olan evıme 17 kişi yatıya gelecek. çok sıkıntım var. rahat 3 -4 gun kalırlar. ne yenır ne ıçılır nerde yatılır, bebegıme mıkrop bulaşır mı havasızlıktan çıldırmak uzereyım. çok anlayışsız akrabalarım var eşim akrabaları da sidik yarışına gırdı onlarda kusur kalmasın gelecekler. canım cok sıkkın sureklı aglıyorum kızlar

oyyy 1 gun var aramızda canım. hayırlısı olsun. çanlar bizim için çalıooo,, ham meyvayı koparcaklar dalından :pasi:

ya bende bi çatlaklık var, ya normal degılım bilimiyorum, cuma gunu dogum yapacagımı herkesten sır gıbı saklıyorum en azından o gece kımse gelmesın bebegımle başbaşa olalım dıye. ama cumartesı olunca hepsı damlıcaklar adım gıbı bılıyorum. 130 m2 ve sadece 4 yatagı olan evıme 17 kişi yatıya gelecek. çok sıkıntım var. rahat 3 -4 gun kalırlar. ne yenır ne ıçılır nerde yatılır, bebegıme mıkrop bulaşır mı havasızlıktan çıldırmak uzereyım. çok anlayışsız akrabalarım var eşim akrabaları da sidik yarışına gırdı onlarda kusur kalmasın gelecekler. canım cok sıkkın sureklı aglıyorum kızlar

Canım sen geç yatak odana al bebişini yanına güzel havalandır odanı güvendiğin kişiyi yanına al kapıyı kapalı tut bırak ne yenecekse yapsın yesin dursunlar ben de öle yapmayı düşünüyorum eşimi de tembihledim odaya girip çıkmasınlar uyuyolar emiyo faalan de diye. Ne kadar işe yarar bilmiyorum ama önlem önlemdir.

gulkurusu aynen katılıyorum maryaya geç odana kapat kapını nasıl olsa sen kızına odada yaptın odasında yatırnca yatak odanıda havalandırıısın boş ver evi de unut kim ne yaparsa yapsın yesin içsin nasıl olsa ev batacak hiç kafana takma onları hem bebişini düşün iyi olki sütün hemen gelsin

ben ne yapayım ev 75 m2 salon mutfak amerikan tipi uf bu sıcakta her yr yemek kokusu olcak annem ben cagırmadan kayın validemide cagırmış maşallah gerçi bir sorunum yokda
annem diyorki sevilen eve gelinirmiş aslında dogru söylüyor

bu zamanları her zaman yaşamıcaz sen boşver canınını sıkma tadını cıkarmaya başla canım

Geri