2010 Haziran Anneleri

doktor işi zor evet.ben bursada acıbademe goturcem sanırım ama ordakı doktor ii dedıler.umarım ılk seferde hepimiz doğru doktorları buluruz:)kızlar çıkıyorum ben görüşürüz.öptüm hepinizi

Sinir oldum kizlar yaa, komsunun biri apartman araliginda hali yikiyor hepsi benim evin araligin icine siziyor isin yokmus gibi birde oyle suyu topla. Soyledim de insan bi ozur dilemez mi bir defa cekpasla cekti tamam tekrar devam ediyor bi bez falan koysa bi kismini emse bari demi.
Ben devamli onlarin suyunu mu cekeyim evin icinden. :training1:

Sinir oldum kizlar yaa, komsunun biri apartman araliginda hali yikiyor hepsi benim evin araligin icine siziyor isin yokmus gibi birde oyle suyu topla. Soyledim de insan bi ozur dilemez mi bir defa cekpasla cekti tamam tekrar devam ediyor bi bez falan koysa bi kismini emse bari demi.
Ben devamli onlarin suyunu mu cekeyim evin icinden. :training1:

haydaaa körmü gözü senin halini görmüyormu
allahım ya ne anlayışsız insanlar var

kızlar ben kaçar
karnım acıktı da ayıptır söylemesi
gidim bişeyler yiyimde kızıma süt olsun
bugün daha gelemem yemekte yapmam lazım akşam için
kendinize iyi bakın bayyy

Haliya degil canim evin icine sizdi tamamen, kapiyi actim gosterttim yalandan bi cekpasla aldi kapimin onundeki suyu sonra tekrar su tutmaya yikamaya devam kapimin onune bisi de koymadi iceri su girmesin diye.
Ben iceriyi paspasla suyunu topluyorum , bir kucuk kova kadar su cikti cektigim yerden ee ama hala tekrar iceri siziyor bunlar yikiyor diye. :training1:

Geri