2010 Haziran Anneleri

canım benim tabi o anın psikolojisi o kadar beklemen sitresin insanı etkiliyor
benimde bu ara bebeğim ya içerde ilk kakasını yaparsa korkusu sardı
aklıma garip garip senaryolar geliyor
bugün doktor ne diyecek çok merak ediyorum
haftaya kadar gelmezse bebişim nasıl bir yol izleyecek
suni sancımı sezeryanmı diyecek onları konuşacam
herşeyin hayırlısı diyorum artık

o seneryolar benım aklımdan hiç çıkmıyor ki gulum. sureklı dınlemedeyım. ALLAHın ıznı ıle yarın bu saatlerde kucagımda olcak prensesım. çok heyecanlıyım. kalbım dayanacak mı onu görmeye bılmıyorum. nasıl bişey cıkacak sureklı duşuncelerdeyım. son saatler hıç geçmıyormuş işgence gıbı. yaprak sarıyoz annemle gelenlere çıkaralım dıye. şimdılık yarın doguracagımı kımse bılmıyor ama yarın 4 gıbı hepsı tepemde olur. kısmet.

Merhaba Kızlar...
Arada bile bakamıyorum neredeyse ya... Hala aynı durumdayım... Dikiş acılarım geçti gibi, öksürünce bide Ege efendiyi emzirirken sancıyo sadece...
Benim derdim memelerim.. Galiba hiç geçmeyecekler... Artık hiç umudum kalmadı.. Umut etmekten de sıkıldım... Ağlaya ağlaya dayanabildiğim kadar dayanıp emzireceğim, sonrasını bilmiyorum hiç.. ,
Kendinize iyi bakın kızlar... bebeklerinize de.. Karnınızda ya da kucağınızda...

Merhaba Kızlar...
Arada bile bakamıyorum neredeyse ya... Hala aynı durumdayım... Dikiş acılarım geçti gibi, öksürünce bide Ege efendiyi emzirirken sancıyo sadece...
Benim derdim memelerim.. Galiba hiç geçmeyecekler... Artık hiç umudum kalmadı.. Umut etmekten de sıkıldım... Ağlaya ağlaya dayanabildiğim kadar dayanıp emzireceğim, sonrasını bilmiyorum hiç.. ,
Kendinize iyi bakın kızlar... bebeklerinize de.. Karnınızda ya da kucağınızda...

Selincim belki farklı bir sorun vardır bi doktorla konussan, cildeyeci olabilir mesela..ne bileyim üzüldüm elden bişey gelmiyo

canım muayenehane degılde hastane doktoru ıstıyorum

Dae ben ataşehir memoriale götürmeye başlıcam bu cumartesi itibariyle doğum yaptığım memorial uzakta ordaki doktorumuz Ataşehir memorialde Gökçe hanımı önerdi yenidoğan uzmanıymış. 165 TL muaynesi ve sgk geçmiyor sanırım. Bir arkadaşım Yeditepe Üniversitesine götürüyor orda doğum yapmıştı ordaki bir doktordan çok memnun kaldı Sgk da geçiyor sanırım bizede çok uzak değil. Birde Ümraniyedeki ümran polikliniğinde (çarşıdaki) çok iyi bir doktor varmış ama adını falan unuttum öğrenince sana bildiririm.

Kızlar gruba Ayşenin dün çekilmiş 2 fotosunu atım bilginize şimdi kendisi ağlar oburix i çok aç bırakmamak lazım sonra ortalığı yıkıyor ben emzireyim gelirim sonra öptüm sizi çok

Dae ben ataşehir memoriale götürmeye başlıcam bu cumartesi itibariyle doğum yaptığım memorial uzakta ordaki doktorumuz Ataşehir memorialde Gökçe hanımı önerdi yenidoğan uzmanıymış. 165 TL muaynesi ve sgk geçmiyor sanırım. Bir arkadaşım Yeditepe Üniversitesine götürüyor orda doğum yapmıştı ordaki bir doktordan çok memnun kaldı Sgk da geçiyor sanırım bizede çok uzak değil. Birde Ümraniyedeki ümran polikliniğinde (çarşıdaki) çok iyi bir doktor varmış ama adını falan unuttum öğrenince sana bildiririm.
memorıalı okudum canım ama cok pahalı
bızım ozel saglık sıgortamız yok
umram polıklınıgını bılıyorum
yadıtepede olabılır hem unıversıte hastanesı bı ogrenıp haber verırsen sevınırım canım zahmet olmazsa.
ayse naza kocamaaannn öpücüklerr...

kımsecıkler kalmamıs
oglusumu mzırdım sımdıde yanımda yatıyo keyıf yapıyo bı yandan pırtlıyo

oh oh afiyet bal şeker olsun ata ya
bende banyo yaptırdım yatıyo hanım
bi bakim dedim sizlere
şimdide evi toparlamam lazım
hiç bişey bitmiyo valla dinlenmek çok zor
buraya girmek için bile işlerimi bir kenara atıpta geliyorum

ay yemekte yapmam lazım off
hadi ben çıkim bari
dae doktor işini halledersen haberim olsun