2010 Haziran Anneleri

meloşum bende seni çok özledimmm..
çok az zaman kaldı oğlunu kucagına almanaaa
ah çok guzel bi duygu
içine sokasın geliyor sevgiden

hahaha kız, çıkartmaya uğraşıyoruz bi daa içime sokmak istemem

kız taze anne hoşgeldin :))
evet aynı kocana benzetmişsin kızını. bende beceriksiz çıktım gittim kocama benzettim. hoş tüpçüye benzeyecek hali yok ama neyse hahaha
yağmurun napıyor. ben de kızı yatırdım çizim yapıyorum :) bu arada asla yalancı meme vermem demiştim ama büyük konuşmuşum. asya bayılıyor emziğe. yoksa uykuya dalamıyor.

ben de yalancı emzik vermek istemiyorum, arkadaşın bebeği emzik ağzından düşer düşmez uyanıyor :(

kız taze anne hoşgeldin :))
evet aynı kocana benzetmişsin kızını. bende beceriksiz çıktım gittim kocama benzettim. hoş tüpçüye benzeyecek hali yok ama neyse hahaha
yağmurun napıyor. ben de kızı yatırdım çizim yapıyorum :) bu arada asla yalancı meme vermem demiştim ama büyük konuşmuşum. asya bayılıyor emziğe. yoksa uykuya dalamıyor.

napayım valla anniş:) benim kız göğsüme kapandı uyuyor.. onun poposunun ilersine dizime de bilgisayarı koydum size yazıyom
başka türlü yazamıyorum yoksa..
emzirdikten sonra üzerimde top gibi uyumasını cok seviyorum:)

sorma sorma beceriksiziz biz valla
kocamın burnundan düşmüş benim kız..

büyük hiiç konusmamak lazım
bende mama vermem diodum eşşek gibi de verdim
benimkide emmeyi acayip seviyor, bakalım su sarılık olaylarını fln atlatalım da belki verebilirim

ben evde tek olcagım ıcın durmadıgı yerde vermek zorunda
kalıcam sanırım kızlar atakan felaket oynuyo asırı sertlestı kasıklarım patlıcak nerdeyse
oda sıkıldı ıcerde kalmaktan heralde ahaha

Ooo herkeşler burdaymış Özgecim canım özlemişim valla kızın aynı babası maşallah çok şirin bişey Allahım nazarlardan saklasın. Sütün çoğalmış çok sevindim bu sayede Yağmurun sarılığı düşmüştür sen merak etme artmamıştır. Zaten artsa sen anlarsın rengindeki değişiklikten.

Ştellam şartlama kendini bebeğim hakkında hayırlısı neyse o olsun bol bol yürü belki bebeğin bu sayede kanala yerleşir yerleşmezsede canı sağolsun senin ve bebeğin için en hayırlı doğum şekli hangisiyse o olsun inşallah

Benim kız bugün tam 4 haftalık 4 hafta önce perşembe doğmuştu ve kız ilk perşembesinden beri tam Aşkı-memnu saatinde ağlamaya başlıyor aşk-ı memnu bitince kesiliyor ağlaması çok komik

meloşum iyi gecelerr
zeynepcim valla bende burayı çok özledim ama insan bebişten sonra vakit nasıl geçiyor gün nasıl bitiyor anlamıor bile
altını da kendim değiştiriyorum, ilgileniyorum hep kızımla
böyle kimseye vermek istemiyorum sanki bencillk hissediyorum kendimde:)

ahaha benim kız da aşkı memnu çocuğu doğum yaptım geldim o dizi oynuyordu
cero benim kız da meme manyağı saatlerce emiyor içim bayılıyor artık. hava da sıcak pişik oluyoruz karşılıklı :)
bende mama vermem sütüm olur dedim ama gördüm günümü. ayy o günler felaketti .üzüntüden ölecektim.
şimdi de emzik veriyorum ama napim uyumuyor sıpa sürekli aranıyor. sabahtan akşama kadar emse yok demez.

ahaha benim kız da aşkı memnu çocuğu doğum yaptım geldim o dizi oynuyordu
cero benim kız da meme manyağı saatlerce emiyor içim bayılıyor artık. hava da sıcak pişik oluyoruz karşılıklı :)
bende mama vermem sütüm olur dedim ama gördüm günümü. ayy o günler felaketti .üzüntüden ölecektim.
şimdi de emzik veriyorum ama napim uyumuyor sıpa sürekli aranıyor. sabahtan akşama kadar emse yok demez.

ay valla göğüs uclarım nasıl şişti anlatamam
tanınmaz haldeler..
neyse dedigim gibi bugun daha iyiydi
e vitamin kapsül kullanın valla
internette de arastırdım kullanılan bişimiş
temizlemeye de gerek kalmıyor

Geri