2010 Haziran Anneleri

Stella canim bence de kendini sartlandirma doktoruna guveniyorsan sorun yok.
Bende hala beklemekteyim ama doktorum olmayacak sezeryan derse kabul ederim,
normal veya sezeryan gibi bir sartim yok hayirlisi neyse o olsun,
bende yarin tekrar gidiyorum ozaman gunum bitiyor bakalim ozaman ne diyecek tekrardan.

Arceya canim ne guzel seyler yazmisin vallaha cok ozendim,
kizina da gecmis olsun sutun geldigine gore sariligi da kalmamistir insAllah.

Archimim ne guzel kizin memeye alistiysa bende alistirmayi istiyorum
sallamaktan daha kolay olur benim icin diye, bakalim bizim dusuncelerimizle
onlarin ki uyusacak mi baksana ilk gunden kendi isteklerini yaptiriyorlar. :pasi:
Zeynep masAllah canim yaa hala inanamiyorum resmen 1 aylik oldu kizin,
bizimkilerin ablasi oldu o artik baksana biz hala beklemekteyiz,
bu kiz hamilelikte iyicene korkmus benden ki gelmiyor. hahaha

Bugun sezeryan olucak herkese Allah kolaylik versin,
saglikli sihatli kucaginiza alirsiniz insAllah.

evet ya sallamıyorum zaten yatağına koyuyorum mızmızlanırsa ağzına emzik veriyorum. öyle dalıp uyuyor. inşallah huyu değişmez. tek korkum kaynanamın kızı delirtmesi. kucağa alıştırmak istemiyorum o da sürekli sevmek istiyor. bakalım nolcak.

slm kızlarr moralim çok bozuk 39+3 oldum dün kontrol vardı hala daha rahim duvarım incelmemiş 36 haftadan beri 1cm açılma aynı dün oturdum ağladım bunalımdyım kendmi normal doğuma çok hazırlamıştım p.tesi öğlen son kontrolüm var eğer bir değişiklik olmazs salı günü yani 40 haftalıkken sezeryan olcam.herşeyde vardır bir hayır elbet bizim için böyle hayırlısısa böyle olsun ama hayal kırıklığın uğradım p.tesiye kadar bir değişikilki olcağını sanmıyorum :((((((((((((((

sıkma canını duyfercim hayırlısı neyse o olsun. bak bir sürü kişi sezaryan oldu sıkıntıları yok çok şükür. bakarsın bebeğin süpriz yapar salıya kadar gelir.

tek tek dökülmeye başladık siteden yawrular
malum uykusuzluk,emzirme,gaz çıkarma derken hemen akşam oluyo...

dün pansuman yaptık bana
iltihabım yok gibi...
ama ağrım var biraz...

elifzel bir türlü dalgın uyuyamıyo
e tabi bende
nöbet bekliyorum her gece...

kendimi çok yorgun hissediyorum :(

asya da 4- 5 gün dalamadı uykuya sürekli emmek istedi çareyi emzikte bulduk. mızıldanınca emzik veriyorum rahat ediyor yavrum.
geceleri bizimde zor oluyor. guguklu saat gibi kalkıp duruyorum.

Kızlar.. Yorgunluktan öldüm ya.. Benim canavar saat 5'te emmeye başladı.. Saat 10'da anca uyudu... Bittim yani...
Arceya mı söylemişti şu e vitamini kapsüllerini... Onlardan aldırdım ama nasıl kullanacağımı bilemedim.. Onu bi sorayım dedim size de..
Memelere yardım :D

Oğlumun anası da burdaymış... :deli:
Naber canım.. Kızım nasıl..
Ben emzik de veremiyorum.. Memeler zaten yara ya, yalancı memeye alışınca benim mememi de küçücük açıp ağzını almaya çalışıyo tabi ben de çığlığı basıyorum :D
1 kere verdik, sonra sakladım emzikleri...

allurecim sen de pazartesı gıdıceksın dımı doktora
suanda sen ben duyfer aynı durumdayız .. :) hakkımızda hayırlısı

Canim benim gunum yarin bitiyor, o yuzden yarin'a cagirdi sabah tekrar durumuma bakicak.
Ozaman da gelmeye niyeti yoksa en fazla bir hafta daha bekletiriz 41inci haftada
suni sanci ile dogum yaptiririm dedi bakalim durumlar degismezse tabiki.

:leylek

Oğlumun anası da burdaymış... :deli:
Naber canım.. Kızım nasıl..
Ben emzik de veremiyorum.. Memeler zaten yara ya, yalancı memeye alışınca benim mememi de küçücük açıp ağzını almaya çalışıyo tabi ben de çığlığı basıyorum :D
1 kere verdik, sonra sakladım emzikleri...

ayy benimkide tam tersi ağzını öyle kocaman açıyor ki emziği zor veriyoruz :)
kızın iyi nasıl olsun kaç saattir canıma okudu. yapıştı mememe cork cork emiyor şimdi uyuttum da geldim. çizimim de var yapamıyorum bir türlü

Canim benim gunum yarin bitiyor, o yuzden yarin'a cagirdi sabah tekrar durumuma bakicak.
Ozaman da gelmeye niyeti yoksa en fazla bir hafta daha bekletiriz 41inci haftada

bi de kızlar erkenci olur derler. stella ile senin kızın gelmeye niyeti yok.naptınız bebeklere böyle de yerlerini sevdiler :)

kızlar merhaba ...daecim bugün doktora gittim bende 18 ine sezeryan günü verdi bana ama epidural yapalım dedi...benimki ilki genel olmuştu epidural deyince birden heycana kapıldım.
canım banada dr epıdural onerdı ama ben bı gece onceden sancı cektıgım ıcın cok fazla stres olmustum
o yuzden epıdurale cesarte edemedım uyutun benı dedım

wuuuu maasallah kuzuna
ataberkin rekorunu kırdı =))

ayy benimkide tam tersi ağzını öyle kocaman açıyor ki emziği zor veriyoruz :)
kızın iyi nasıl olsun kaç saattir canıma okudu. yapıştı mememe cork cork emiyor şimdi uyuttum da geldim. çizimim de var yapamıyorum bir türlü
sen ahla mı calısıyosun yazık gunah gıt yat uyu sende
bıde cızımemı zamn ayırıyosun
bende sıcak bı bardak cay keyfı yapıyorum sımdı uyudu oglusum
cayımı ıcıp uyuycam bende

Geri