2010 Haziran Anneleri

sen ahla mı calısıyosun yazık gunah gıt yat uyu sende
bıde cızımemı zamn ayırıyosun
bende sıcak bı bardak cay keyfı yapıyorum sımdı uyudu oglusum
cayımı ıcıp uyuycam bende

az daha doğum masasında da çizecektim hahaha
azcık işim var o da bitsin töbe . çizim mizim yapamam valla.
bende melisa çayı içicem şimdi teyzem getirdi. süt yapıyormuş. süt olsun diye her moku içiyoruz
:dil:

bu arada 7 kilo vermişim 65 e düşmüşüm. sen doğumdan sonra kaç kilo verdin dae??

az daha doğum masasında da çizecektim hahaha
azcık işim var o da bitsin töbe . çizim mizim yapamam valla.
bende melisa çayı içicem şimdi teyzem getirdi. süt yapıyormuş. süt olsun diye her moku içiyoruz
:dil:

bu arada 7 kilo vermişim 65 e düşmüşüm. sen doğumdan sonra kaç kilo verdin dae??
ben hastaneye gıdınce tartılmayı unuttum evdede tartımız yok. :S
henuz bılmıyorum
carsamba gunu saglık ocagına gıdıcem o gun bakıcam artık..

i aşkına hayran kaldım valla
yada paragöz archımı dıyım sana ahahahahhahahahah

melısa cayı sutmu yapıyomus
zararı yok demekkı ben cok severım melısayı
hem sakınlestırıcı etkısıde var bı ara onu ıcıp cok rahat uyku cekerdım
bende ıceyım barı

stella bence de sen doktoruna güven ben artık kendimi herşeye hazırladım sezeryan olucakmışm gibi bi his var içimde hatta olıyım da bitsin gitsin diye düşünüyorum ya herkes doğurdu bide ben daha halı alcam bebeğimn odasına yarın ona bakıcaz eksik bitmiyo.
Şu disneyin halısından him almıştı sista mı acaba en uygun nerden bulabilirm

selam kızlar sıze haber vereyım dedım duyfer bugun mesaj cektı. epuduralımı oldum beklıyorum normal dogum olacam ıns yazmıs. sanırm susaatlerde yavrucunu kucagına almıstır .. anca haber verebıldım sizlerede.bende bebişmle ugrsıyorum bılgısayarda yok gıremıyorum sıksık:( cok özledm sizleriii

stella bence de sen doktoruna güven ben artık kendimi herşeye hazırladım sezeryan olucakmışm gibi bi his var içimde hatta olıyım da bitsin gitsin diye düşünüyorum ya herkes doğurdu bide ben daha halı alcam bebeğimn odasına yarın ona bakıcaz eksik bitmiyo.
Şu disneyin halısından him almıştı sista mı acaba en uygun nerden bulabilirm

sista almadı canım.. sanırım sen lıbadıyeye yakındın.
bulgurlu cagrı marketı bılıyosan orda confettı magazası var guzel cocuk halıları var ımkanın olursa oraya bı bak derım

selam kızlar sıze haber vereyım dedım duyfer bugun mesaj cektı. epuduralımı oldum beklıyorum normal dogum olacam ıns yazmıs. sanırm susaatlerde yavrucunu kucagına almıstır .. anca haber verebıldım sizlerede.bende bebişmle ugrsıyorum bılgısayarda yok gıremıyorum sıksık:( cok özledm sizleriii
aa duyfer bugun buralarda ısyanlarda degılmıydı ben mı yanlıs hatırlıyorum:pasi:

aaaa artık hami melek değilimmm..

içim bi tuhaf oldu :S

neyse kızlar cok keyıf yaptım oglusum gece mesaisine baslamadan azcık uyuyayım..
çok öptümm bebişleri... iyi geceler..

Geri