2010 Haziran Anneleri

hala uyumadı yanımda pırtlaya pırtlaya yatıyo askı memnu ızlıyo oglum..

yavrumun nası canı yanıyodu kım bılır.
ılac verdım bı cay kasıgı sabahtan berı uc kere azar azar kak yaptı halada yapmaya calısıyo sanırm

kızlar ya bu arda bız agdaya ne zamn gıdebılcez..
cok beter durumdayım dogumdan 1 hafta once gıtmıstım en son.
bebgı kıme bırakıpta gıtcem bıde agda sırasında dıkıs yerlerım acılır ıdye korkuyorum
ay sankı hıc duzelmıycekmısım gıbı gelıyo uc gundur dıkıs yerım sızlıyoo

kızlar ya bu arda bız agdaya ne zamn gıdebılcez..
cok beter durumdayım dogumdan 1 hafta once gıtmıstım en son.
bebgı kıme bırakıpta gıtcem bıde agda sırasında dıkıs yerlerım acılır ıdye korkuyorum
ay sankı hıc duzelmıycekmısım gıbı gelıyo uc gundur dıkıs yerım sızlıyoo

canım ben cumartesi gittim sadece ama kız özel bölge ve göbeğin üzerinde çıkanları ancak 40 çıktıktan sonra alıyoruz önce bugüne kadar kimsenin kini almadık dedi ve benimkileride almadı geri gönderdi bende diğeryerleri yaptırdım . kendim evde bir çözüm bulmaya çalışacağım gerçi şurada 15 gün kaldı kırkımızın çıkmasına bakalım hayırlısı.

Ata Berk'i de bize getir canım:) annem ikisinede bakar ... bizde kuaföre gideriz.

Ayy ben de kaç gündür ağda düşünüyorum.. Zaten korkarak gidiyordum, şimdi dikiş falan iyice korkarım.. Benim gittiğim yer de 40 tan sonra demişti ama çok uzun zaman olmuş olacak... O kadar zaman nasıl dayanılır ki.. Bide hormanlarım feci çalışıyo sanırım... daha şimdiden ağda zamanım geçmiş gibi.. Ve daha 25 gün falan var... Bi çare bulmak lazım... Göbeğimde yerli yerinde duruyoo kendim de alamam yani..

hehehe ben geldim girmeye girmeye şifremide unutmuşum
gülcanlara geldik kızımla ataberkle uyuyolar yanyana :) ama çok şirinler ortaya yastık koyduk
yan yatırdık sağlı sollu :)))

KIZLAR GRUBA YOLLIYCAKTIM RESIMLERINI AMA GMAIL SAPITMIS ACILMIYO BENDE.
HANDE VE ATA BERK in resımlerını faceye yukledım

Dae süper ikiside maşallah Hande le ataberke çok şekerler birgün bende Ayşe Nazı getireyim 3 lü yatıralım :)
ama siz hala kalın giydiriyosunuz kızlar açın biraz bebişleri sista çıkar handenin eldivenlerini artık annesi yeter kıza fenalık gelir ben atlet bady ile dolaştırıyorum evde uyurken üzerini bile örtmüyorum tamam dae sizin ev serin olabilir ama 25 derecenin altındada değildir ev atlet body ile dolaştırmasanız bile kısakollu body ve ince alt giydirin en azından üzerinide çok örtmeyin nasıl alıştırırsanız öyle gider

selamlar kızlar oglum uyuyo bi merhaba dedim sınav sonuçlarım açıklanmış onlara baktım karnım burnumda girdigim sınavdan hepsini geçmişim oglumunda katkkısıyla tabi

Geri