2010 Haziran Anneleri

Dae süper ikiside maşallah Hande le ataberke çok şekerler birgün bende Ayşe Nazı getireyim 3 lü yatıralım :)
ama siz hala kalın giydiriyosunuz kızlar açın biraz bebişleri sista çıkar handenin eldivenlerini artık annesi yeter kıza fenalık gelir ben atlet bady ile dolaştırıyorum evde uyurken üzerini bile örtmüyorum tamam dae sizin ev serin olabilir ama 25 derecenin altındada değildir ev atlet body ile dolaştırmasanız bile kısakollu body ve ince alt giydirin en azından üzerinide çok örtmeyin nasıl alıştırırsanız öyle gider

ahh zeynepcim bende dünden beri kısa kollu body ile alt giydirdim sadece ama kızım ishal oldu. üşüttü sanırım. şimdi korktum gene tulumunu giydirdim.öyle bir kaka yaptıki kafasına kadar bulaştı.

selamlar kızlar oglum uyuyo bi merhaba dedim sınav sonuçlarım açıklanmış onlara baktım karnım burnumda girdigim sınavdan hepsini geçmişim oglumunda katkkısıyla tabi

hadi gözün aydın ekocum. oğlun şanslı geldi sana

Arch.. Bizim oğlan da sıcaktan huysuzlandı iki gündür.. Biz de soyduk.. Şimdi de karnı ağrıyo sanırım.. Gene huysuz.. Poposuna sıcak su torbası koyduk anca öyle uyudu.. Bu sıcakta pişecek ama başka türlü de durmuyoo.. Of!!! Bilemedim ne yapsak..

Arch.. Bizim oğlan da sıcaktan huysuzlandı iki gündür.. Biz de soyduk.. Şimdi de karnı ağrıyo sanırım.. Gene huysuz.. Poposuna sıcak su torbası koyduk anca öyle uyudu.. Bu sıcakta pişecek ama başka türlü de durmuyoo.. Of!!! Bilemedim ne yapsak..

bende bilmiyorum ya deli olucam valla. soysam dert soymasam dert. kaynanamda tutturdu yok kafasını ört yok karnına torba koy. dedim ellemeyin isilik olacak bu seferde.
tulumunu giydirdim şimdi uyuyor. zaten habire kucağa alıyolar deli oluyorum. çocuğuma bir rahat vermediler.

Kızlar merhaba! Aşağıda bitek Dae görünüyo ama ben ortaya merhaba diyeyim dedim.. :D
Tabi Dae merhaba da diyeyim... :deli:
Oğlum uyuyo ama gıcır gıcır etmeye başladı şimdi.. Of gene uyanacak, gene meme isteyecek... :deli: :deli: Aman be!!! Şu acılarım ve acılarımdan doğan korkularım bitsin artık.. Oynatmaya az kaldı... :deli: :deli:

ya kızım sen sagdırmıyormusun sutunu? sagdırırken de mi acıyo?

Dae süper ikiside maşallah Hande le ataberke çok şekerler birgün bende Ayşe Nazı getireyim 3 lü yatıralım :)
ama siz hala kalın giydiriyosunuz kızlar açın biraz bebişleri sista çıkar handenin eldivenlerini artık annesi yeter kıza fenalık gelir ben atlet bady ile dolaştırıyorum evde uyurken üzerini bile örtmüyorum tamam dae sizin ev serin olabilir ama 25 derecenin altındada değildir ev atlet body ile dolaştırmasanız bile kısakollu body ve ince alt giydirin en azından üzerinide çok örtmeyin nasıl alıştırırsanız öyle gider
aa cidden zeynep alıp gelsene Ayşe Nazı hem abla oldu artık gezmelere gıdebılır..
atlayın bı taksıye 2 dk ya burdasınız

kızlar ust gıydırme konusunda benım evım cıddı derecede serın yanı benım evımde terlemek dıye bısye yok o yuzden kısa kol henuz ben bıle durmuyorum nerdeyse
o yuzden oglusuma gıydıremem benım evdeyken bılgede kendı evınde kısa kollu tutuyor onun evı cayır cayır cunkı bana gelınce ozellıkle uzun kol gıydırdı
evınızın ayarına ıyı bakın bence ona gore gıydırın bıde sık banyo yaptırılıyolar zaten dıkkat etmek lazım

celınecım sakın ohglunun testıslerının yakınına koyma sıcak su torbasını ayaklarına yada belıne koy erkek cocugu ıcın pek ıyı olmuyomus karın bolgesıne koyma o yuzden bende ayaklarına koyuyorum cok gazı oldugunda falan yada belıne

bu arada archımım uyurken bebklerın basını ortmemek lazımmıs nette okudum bıkac yerde.
cunkı vucuttakı fazla ısıyı kafalarından atıyolarmıs

bu arada archımım uyurken bebklerın basını ortmemek lazımmıs nette okudum bıkac yerde.
cunkı vucuttakı fazla ısıyı kafalarından atıyolarmıs

yok şekerim kafasına şapka takmıyorum artık ,zaten takınca kafasını çevre çevire ağzını yüzünü kapatıyor.

bana kalsa kısa kollu giydiricem ama akşam çok sulu kaka yapınca korktum uzun kollu giydirdim gene. karnını mı üşüttük ne yaptık anlamadım. bu çocuklar büyüyecek ama benim de ömrümden ömür gidecek bu korkularla.

Geri