2011 uzun elbiselerrrrrrr çok güzel :) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çok güzel pembe uzun hırka modeli ve yapımı

Çok güzel pembe uzun hırka modeli ve yapımı

hırkada cep yapımı örgü cep yapımı ARKA: 7 NO ŞİŞ İLE 72 İLMEĞİ 2TERS 2 DÜZ LASTİK OLARAK 10 CM ÖRDÜKTEN SONRA TERS YÜZDEN 1 SIRA DÜZ ÖRELİM VE DESENİMİZE DÜZ YÜZDE BAŞLAYALIM 1. SIRA DÜZ YÜZ:8TERS 2 DÜZ ,8TERS 4 DÜZ(BAKLAVA BAŞLANGICI)8TERS,2 DÜZ 8TERS 2DÜZ,8 TERS 4 DÜZ (2.BAKLAVA BAŞLANGICI) 8TERS 2 DÜZ,8TERS 2.SIRAGÖRÜLDÜĞÜ GİBİ ÖRÜLECEK 3.SIRA:8 İLMEK TERS ,2 İLMEK DÜZ 7 İLMEK...
  2. Çok güzel uzun hırka kodelleri

Çok güzel uzun hırka kodelleri

uzun hırka en güzel uzun hırkalar hırka al
  3. Bİr Şİzofrenİn AŞki (uzun ama okuyun bence çok güzel )

Bİr Şİzofrenİn AŞki (uzun ama okuyun bence çok güzel )

Babam öleli 12 yıl olmuştu ve ben 20 yaşına geldiğimde babasız olmanın acısını artık çok daha iyi anlıyordum. Annemle birlikte küçük ama mutlu bir dünya kurmuştuk kendimize. Mevsimlerden bahardı, sokaklarda parklarda dolaşıyordum. Bu bahar daha bir coşkulu hissediyordum kendimi. Birçok arkadaş edinmiştim. Mehmet, Can Canının kuzeni Merve ve daha birçoğu... Her gün belirli saatlerde buluşup...
  4. 2011 uzun elbise modelleri

2011 uzun elbise modelleri

kışlık uzun elbise modelleri 2011 uzun elbise modelleri 2011 etek etek 2010 yazında ön plana çıkan uzun elbise modellerini 2011 yazında da yine farklı desen,renk ve tasarımlarla görmemiz mümkün.Farklı markalardan sizler için seçtiğim bazı modelleri sizlerin beğenisine sunuyorum Yeşil parçalı modele ben şahsen bittim çok hoşuma gitti:D
  5. Çok uzun özlü manalı güzel sözler arıyorum kızlar

Çok uzun özlü manalı güzel sözler arıyorum kızlar

Kızlar uzun manalı ve anlamlı uzun yada çok uzun güzel sözler arıyorum. Öyle kapak yapar gibi kısa değilde böyle paragraflar halinde güzel sözler arıyorum. Teşk.

Sayfayı Paylaş