2011 uzun elbiselerrrrrrr çok güzel :)

images

Kızlar belkim uzun donunuz yoktur:hhh: her bi kıyafete uygun don getirdim tez kapışın sona kalan dona kalır:hhh:

Son düzenleme:
anaaaa anamın sapık kısı :haha: e benimde böle bi ablam olurdu ancak :haha: valla doğru diyonn

rüyammm vantilatörü istediğin kadar çalıştır biz altına uzun bi don giyecess :haha:

tavıkımmm kıss zevkin güzel tabikisiii canişkomm. ama sen kısa giyde butlarını göriimm :haha:

Bu lafa verilerecek bir cevap vardı, halk arasında baya yaygın bir laftı, unuttum du bi düşünim hmmmm :D:D Hah buldum:D:D

Dinime küfreden müslüman olsa içim yanmazdı hahaha

Bas git anamın tescilli sapık kızı hahaha

:haha: valla doğru diyonn çitoss ablammm sen giy ben senin yanında koruman olmaya hazırımm :D:D

tavıkımmm kıss zevkin güzel tabikisiii canişkomm. ama sen kısa giyde butlarını göriimm :haha:

hahahaha canım tavıkımın uzun donu varki(tavıkım affına sığınarak espiriyi yapıyom):hhh: tavukların bacağındaki tüyler oldum olası bana uzun donu hatırlatıyor:hhh:hele kartallar sankim askılı don giymişler gibi gelio:hhh:Bu arada tavık zeklerimiz aynı canım bende aynılarını beğendim:)

:haha: anammm çitos abla o donlar ne biçimm güzel öyleeeee :haha:

evet tavıkımınnn beyaz donu çok güzel hemide organikmiş :haha: ayy yirimm ben sizi yirim yaaaaaaa :haha: sabah sabah çok güldümm :haha:

:haha: ayyyyyy allah senin haremine düşürmesinn tavıkımmmmmm :haha: onlar nee ölee beeeeee ıyyyyyyyy :haha: ama paçalı donuna bayıldımmm :haha: banada al o paçalı dondan kışın lazım olur :haha:

Geri