2012 de aşılama yaptıranlar buraya

inş cnm test yapmayı çok istiyorum ama ayın 2 sinde ikinci kez ovitrelle vuruldum. iğnede hcg hormonu varmış bu yüzden test poztif çıkarda sonra negetif olur diye korkuyorum rabbim hepimizin yardımcı olsun inşşş

Benim kafam çok karıştı yaaa. Yukardada yazmıştım ya 2 gün açık pembe lekelenmem oldu. Bugünde peçeteye silindiğimde sarı sümükümsü bişey geliyor. Uff yaa napsam ki şimdi Bugün kan testi yaptırsammı artık acaba aşılamadan sonraki 15 günüm sizce napmalıyım..

slm gülme aşılamanın tutmadığına üzüldüm benimde tutmadı kısmetse bu ay inşl.benimde bir oğlum var evlendikten 3 ay sonra hemen hamile kaldım kendiliğinden.oğlum şu an 16 yaşında.yaklaşık 10 yıldır ara ara tedaviler gördüm .2 kez polip operasyonu geçirdim.herşey normal görünüyor şu anda.ama olmadı işte.bu ayda olmazsa tüp bebek düşünüyorum.sen ne zaman yaptıracaksın tüpbebek.ayrıca senin sorun varmı,ne diyor doktorun.
meraba cnm benımde 4.5 yasında oğlum var tedavısız oldu ama ıkıncıyı bıryılı geçgındır ıstıyoruz olmadı suana kadar bende polıkıstıkover var adet düzensızlığı yumurtalıklarda kistler yanı.ıkıkere asılama oldu ama tutmadı.mart nısan gibi tüpbebek düsünüyoz hayırlısı olur ınsallah .Rabbım ısteyen herkese verır ınsallah sağlıklı hayırlı evlatlar.

meraba lavinya artık bende üye oldum ve aranıza katıldım burdan haberleşelim inşlh.söylediklerin beni rahatlatmıştı cnm ama pazartesi yaptırdığım testte1.05 çıktı.malesef negatif.tutmadı yani(( .hayırlısı artık.bu ay tekrar deniyecem inşlh bu ay tutar.rabbim isteyen herkese versin.HASRETSU seninde tutmuştur inlh sonucu yaz burdan.merak ederiz cnm
cnm yeni gördümm..hakkında hayırlısı olsunn kısmet değilmiş inşallah gerek kalmadan tedaviye hamiş kalırsın...:kiss:

Benim kafam çok karıştı yaaa. Yukardada yazmıştım ya 2 gün açık pembe lekelenmem oldu. Bugünde peçeteye silindiğimde sarı sümükümsü bişey geliyor. Uff yaa napsam ki şimdi Bugün kan testi yaptırsammı artık acaba aşılamadan sonraki 15 günüm sizce napmalıyım..
neden 2 kere ovitrella oldun anlamadım.ilk kez duydum böyle bişi.neyse vardır doktorunun bildiği.evet o iğnede hormon olduğu için test yüksek çıkabilir.5 gün olmuş daha vurulalı.bu belirsizlik insanı çok yoruyor.anlıyorum seni ama beklemekten başka çaremiz yok.birkaç gün daha bekle bence...

cnm yeni gördümm..hakkında hayırlısı olsunn kısmet değilmiş inşallah gerek kalmadan tedaviye hamiş kalırsın...:kiss:
tşklr cnm hepimizin hakkında hayırlısı olsun inşlh.yeni tedaviye başladım bugün .yumurtalar gerekli büyüklüğe ulaşırsa tüpbebek yapacak doktorum.en az 10 tane büyümesi gerekiyormuş.daha az yumurta olursa aşılama yapacak.rabbim görelim neyler,neylerse güzel eyler:)

meraba cnm benımde 4.5 yasında oğlum var tedavısız oldu ama ıkıncıyı bıryılı geçgındır ıstıyoruz olmadı suana kadar bende polıkıstıkover var adet düzensızlığı yumurtalıklarda kistler yanı.ıkıkere asılama oldu ama tutmadı.mart nısan gibi tüpbebek düsünüyoz hayırlısı olur ınsallah .Rabbım ısteyen herkese verır ınsallah sağlıklı hayırlı evlatlar.
aminnnn cnm inşlhh hepimizeee.benim bu ay.olmazsa önümüzdeki ay tüp bebek olacak,hayırlısı artık.sonuçarı yazarım burdan.:)

tşklr cnm hepimizin hakkında hayırlısı olsun inşlh.yeni tedaviye başladım bugün .yumurtalar gerekli büyüklüğe ulaşırsa tüpbebek yapacak doktorum.en az 10 tane büyümesi gerekiyormuş.daha az yumurta olursa aşılama yapacak.rabbim görelim neyler,neylerse güzel eyler:)
mine senin yaşın kaçç..hangi şehirdesin..bide sorununuz ne..merak ettimm..hakkında hayırlısı olsun inş

Geri