2012 de aşılama yaptıranlar buraya

slm arkadaşlar ben yeni üyeyim bende bu ayın 15 de aşılama oldum sizin tuttumu belli olmuştur
slm aynr hoşgeldin.inşllh aşılaman tutar.en zor kısmıda beklemek bu süreçte.rabbim isteyen herkeze bebişler versin inşllh.benim bu ay tüp bebek yapılacak.çarşamda yumurtalar toplandı.pazatesi transfer olacak inşllh.hakkımızda hayırlısı olsun inşllh.

mine 77 çok teşekkür ederim doktora soruyorum normal diyor du biraz içim rahatladı inş seninde bir bebişin olur benim için şu an beklemek çok zor geliyor sanki zman geçmiyor gibi su 10 gün çabuk geçse ne güzel olur

mako sonucun belli oldumu inşllh müjdeli haberler verirsin.rabbim herkezin gönlüne göre versin.

teşkr ederi minecim inş olmuştur son 1 hafta beklemedeyiz bakalım..evet mako bende merak ediyrm

aynurcugum benimki 23 de test yaptırdım şimdilik pozitif birde ultrosonda göreyim ondan sonra kesin olacak benim için

ne cok sevndm senn adına bende 8 aydır istiyorum normal yolla denedik olmadı bu ay dr gitcem ekmde gttm herşey normal demişti..testler felan bu ay dr aşılam derser istemiorum diodum ama seni böle ilk seferde tutunca bi ümit oldunn...çok sağol

slm aynurcum sonucun belli oldumu merak ettim.inşllh hayırlı haberlerini bekliyoruz:)benimde bir hafta sonra belli olacak inşllh.zor günler geçirdim.yumurta toplama işleminde genel anestezi istemedim,bayılmaktan korktuğum için.lokal anestezi oldu.ama çok hissettim.herkeze genel anestezi tavsiye ederim.kendimi sıkmaktan karın içindeki kaslar bir hafta acıdı.18 yumurta toplandı.16 tanesi döllenmiş.sonrasında karın ve yumurtalıklar su topladı.doktorum istersen transferi erteleyelim dedi.ben artık gelmişken olsun dedim.sonuçta şehırdışından gidiyoruz.tek embriyo koydular .çift koyarsak dahada şişersin dedi.bende kabul ettim.o günden beri evde yatıyorum .çok sıkıntılı bir dönem geçirdim.çok şiştim.nefes almakta ,yürümekte.oturup kalkmada zorlandım.mide bulantısı oldu.yumurtalıkları su toplayanlara şiddetle tavsiye ediyorum ki transferlerini mutlaka 1 ay ertelesinler.ben pişman oldum.daha yeni kendime geldim.rabbim artık emeklerimizi boşa çıkarmasın inşllh.çok uzattım,hakkımızda hayırlısı olsun .

makocum pozitif olmasına çok sevindim.rabbim bebeğini kucağına almayı nasip etsin inşllh.gelişmeleri yaz burdan ultrasona girdinmi.

Herkese merhabalar ; benim 3.aşılamam ve bugün 12.günüm kasıklarımda ve belimde adet olacakmışım gibi sancılar oluyor. Fakat hastalanmadım. Bir umutla bekliyorum. Dileyen, isteyen herkese kendim de dahil Allah'tan hayırlı evlatlar diliyorum.

hormon seviyem şimdilik güzel kızlar inş pazartesi ultrosonda görünecek bebişim o zmanı bekliyorum ama şimdiden çektiriyor bizimki inş bebek isteyen her anne adayı yavrusunu kucagına alır. bu yapılan işlenler gerçekten çok zor zmanlar yaşatıyor insana allah herkeze kolaylık versin herkez 2 çizgi görür testinde...

Geri