2012 de aşılama yaptıranlar buraya

cnm inş seninde olumlu gelişmeler yaşarsın buradan takip edeceğim seni..

mrb

slm herkese
bende aşılama yaptırdım bugün 8.günüm beklemek çok zor gerçektende,Rabbim isteyen dileyen herkese nasip etsin inşallah

mrb.bende çikolata kıstı aldırdım ustunden bırbuçuk sene geçtı bu surede 3 kez çatlatma denedık şimdi 4.ye başlıcaz buda olmazsa aşılama yapıcaz dedı dr.

ben de 2 aşılama yaptım ama tutmadı,eşimin ileri hız hareketi düşük olduğundan tutmadı ve doktorum tüp öneriyor :( ileri hızı yükseltmek için ne yapabilirim,keçiboynuzu pekmezi veriyorum acaba tek başına yeterli olur mu ki?

ben de 2 aşılama yaptım ama tutmadı,eşimin ileri hız hareketi düşük olduğundan tutmadı ve doktorum tüp öneriyor :( ileri hızı yükseltmek için ne yapabilirim,keçiboynuzu pekmezi veriyorum acaba tek başına yeterli olur mu ki?

cnm bnm eşimdede ay nı sorun var 0 değil ama düşük işte dr pazartesi amleiyat yapacak size dr ameliyat önermedi mi

Kizlar öncelikle hepinize dua ediyorum kucağınız boş kalmasın bende asilama yöntemiyle hamile kalanlardanim ilk cocuğumda tam 9 kez asilama yapıldı 9. Tuttu ikincide ilk aşılamada ucuncu cocuğumda ise yine baya sürdü allahıma şükür 3kizim oldu sizi en iyi ben anlarim her asilama sonrası beklemek tuvalete giderken korkarak gitmek kırmızı görme korkusu cevreden gelen sorular bisuru şey iste ama hiç umudumu yitirmedim ilk Kizim 13 ikinci 10 küçük kızımda 6 yasında çalışıyorum büyüttüm cocuklarımı artık düşünmüyordum doktorumda zaten tedavimiz hamile kalmamın imkansız olduğunu söylüyordu benim adetlerim cok düzensizliğe ayda yılda bir canı isterse gelir ben düzgün adet görmek icin hep dogum kontrol hapı iciyorum bı gün belim tutulmuştu Dr gittim intihalp var dedi bir hafta kortizon iğnesi yaptı ikide antibiyotik verdi ağrılarım cok diye günde uç dört tanede ağrı kesici hepsini kullandım ama bı tuhaflık hissettim kadin doktoruma gittim sok 8 haftalık hamilesin dedi nasil olur dedim benim olamaz mucize olmuş dedi kullandığım ilaçları söyledim test falan yapıldı allahıma şükür bebegim etkilenmemiş su anda 20 haftalık oldu yani canlarım demek istediğim su Allah'tan ümit kesilmez hepinizin olacak biliyorum ama sabır edin sadece sabır

uzun aradan sonra mrb arkadaşlar yeni arkadaşlar görüyorum allah herkesin gönlüne göre versin bende 2. aşılama arifesindeyimm kızlarr durumlar nee merak ediyorum rapunzell yazdıklarımı okuyorsanızzz cevap bekliyorum canlarım

mrb arkadaşlar bende aranıza yeni katıldım bende ikinci aşılamam için iğneye başladım ilki tutmadı ikinciyi çok heyecanla bekliyorum... RABBİM inşallah bu sefer nasip eder ALLAHIM isteyen herkezin duğalarını kabul eder ve o duyguyu herkeze tattırır

esselam, sevgili bebek bekleyen forum sakinleri bana da yer açar mısınız? önce kendimi tanıtayım :)
1.5 yıllık evliyim 1 yıldır korunmadık bebek olmadı .. 4 dr gezdik, son dr pko tanısı koydu. şok oldum ama çöküntü yaratmadı çok şükür çünkü pko lu olduğunu bildiğim bi arkadaşımın iki evladı var.

buraya yazmamdaki sebep uzun zamandır misafir olarak okuyup kaçıyordum baktım benim gibi bir çok kardeş var birbirimize destek olalım istedim paylaşınca bir yükü hafif gelir malum..
araştırmalarım sonucunda ki bunu hepiniz biliyordur eminim; stres süt hormonunu tetikliyor ve yumurta oluşsa bile yumurtanın döllenmesini engelliyormuş. önce tedavi sonra dua (bencil olmayalım birbirimize de edelim:) sonra tevekkül ve sabır..şu dünyada her şey bir sebebe bağlıyken bu durumu bizlerin yaşamasının bir sebebi olmaz mı? ümidinizi yitirmeyin Allah hepimizin kucaklarını katından hayırlıları ile doldursun amin.

esselam, sevgili bebek bekleyen forum sakinleri bana da yer açar mısınız? önce kendimi tanıtayım :)
1.5 yıllık evliyim 1 yıldır korunmadık bebek olmadı .. 4 dr gezdik, son dr pko tanısı koydu. şok oldum ama çöküntü yaratmadı çok şükür çünkü pko lu olduğunu bildiğim bi arkadaşımın iki evladı var.

buraya yazmamdaki sebep uzun zamandır misafir olarak okuyup kaçıyordum baktım benim gibi bir çok kardeş var birbirimize destek olalım istedim paylaşınca bir yükü hafif gelir malum..
araştırmalarım sonucunda ki bunu hepiniz biliyordur eminim; stres süt hormonunu tetikliyor ve yumurta oluşsa bile yumurtanın döllenmesini engelliyormuş. önce tedavi sonra dua (bencil olmayalım birbirimize de edelim:) sonra tevekkül ve sabır..şu dünyada her şey bir sebebe bağlıyken bu durumu bizlerin yaşamasının bir sebebi olmaz mı? ümidinizi yitirmeyin Allah hepimizin kucaklarını katından hayırlıları ile doldursun amin.

aminn hoşgeldin cnmm doğru söylüyorsun herşeyin hayırlısı bende dün ikinci aşılamamı yaptırdım bekliyorumm geri sayım başladı

Geri