2012 de aşılama yaptıranlar buraya

Selam kızlar bende bugün ilk iğnemi oldum ilk aşılamam olacak çok ümitsizim yaşım 37 kendimi hep bir sonraki ay tüp bebek yaptıracakmışım aşılama tutmayacak gibi şartlıyorum bi önceki aşılamam yarım kaldı klomen başlamıştık alerji yaptı bıraktık. İnşallah bu sefer alerji olmam. Adet günüm 9 Şubat. Tarihi banayakın olan varmı???????

merhaba idil,bende şubatın 6sında aşılamamı oldum okadar sabırısz bir bekleyişki anlatamam,ilk aşılama mevzusunda okuduğum şeylerden dolayı korkmuyor değilim inşallah Rabbim hepimizin gönlüne göre verir..benim şubatın 19nda belli olacak inşallah tutmuştur:)

merhaba idil,bende şubatın 6sında aşılamamı oldum okadar sabırısz bir bekleyişki anlatamam,ilk aşılama mevzusunda okuduğum şeylerden dolayı korkmuyor değilim inşallah Rabbim hepimizin gönlüne göre verir..benim şubatın 19nda belli olacak inşallah tutmuştur:)

mrb arkadaşım sanırım sonucu almışsındır merak ettim sonucun hayırlı olmuştur inş

aşılama

merhaba arkadaşlar ben de dertleşmek istedim sizlerle herkesle konuşulmuyor malum. bende geçen sene ilk aşılamı yaptırdım tuttu ve çok sevindim ama çok sancılarım vardı sonra içinde bebeğim öldü ve kürtajla aldırdık benim için çok büyük travma oldu allah kimsenin başına vermesin şimdi ise yine aşılama yaptırdık üç gün oldu ama bi ümidim yok çünkü diğer seferindeki gibi bi belirti olmadı. biz de ki sorun eşimin sperm sayısı düşük sekiz milyon la olduk bu aşılamaya allah hepimize en kısa zamanda hayırlı evladlar nasip eder inşallah ban dua edin bende hepinize ve tüm isteyenlere ediyorum.

herkese merhaba yeni katıldım buraya bir sorum olacak aşılama yaptırıp tutanlar ne gibi belirtiler yaşadılar acaba? yardımcı olursanız sevinirim

slm ben 2.ci kez aşılam yaptırdım ve şu anda adetim 3 gün gecikti hamile olabilirmyim yoksa bu gecikme normalmi

Geri