2012 de aşılama yaptıranlar buraya

merhaba Allah herkez ıcın hayırlısını nasıp etsın bende dun ilk kez aşılama yaptırdım.Allahım ısteyen bızım gıbı tedavı goren herkeze nasıp eder inş kasıklarımda hafıf bır agrı var ve karnımda sıslık var.benım bı sorum olucaktı 14 gun neden beklıyoruz ve ılk asılamada tutan arkadaslar varmı?

merhaba Allah herkez ıcın hayırlısını nasıp etsın bende dun ilk kez aşılama yaptırdım.Allahım ısteyen bızım gıbı tedavı goren herkeze nasıp eder inş kasıklarımda hafıf bır agrı var ve karnımda sıslık var.benım bı sorum olucaktı 14 gun neden beklıyoruz ve ılk asılamada tutan arkadaslar varmı?

merhaba hoşgeldin gökcemix.Allah yardımcın olsun. Benim aşışama yaptıralı 9 gün oldu. 6 günüm kaldı. doktorlar net sonuç verebilmek için kan testini 14. gün yaptırın diyolar. ama 12. günde yaptırılan testlerde değerlerin yükselişine görede olumlu yada olumsuz sonuççlar belli olurmuş.
aşılama serüvenin hayırlı olsun. inşallah bebeişin tutar.

kızlar benim olmadı sonuç 0.06 çıktı. inşaallah siz güzel sonuçlar alırsınız...........

Üzülme canım benim ya herseyde bir hayır vardır benimde ilk aşılamam tutmadı ama umudumu kaybetmedim sende kaybetme herşeyin bir zamanı var dır demek ki bizim zamanımız henüz gelmedi...

inşallah diğer arkadaşlardan iyi haberler alırız...

merhaba hoşgeldin gökcemix.Allah yardımcın olsun. Benim aşışama yaptıralı 9 gün oldu. 6 günüm kaldı. doktorlar net sonuç verebilmek için kan testini 14. gün yaptırın diyolar. ama 12. günde yaptırılan testlerde değerlerin yükselişine görede olumlu yada olumsuz sonuççlar belli olurmuş.
aşılama serüvenin hayırlı olsun. inşallah bebeişin tutar.

İnş cok tsk ederım isteyen herkezin olsun.. ben dogal yolla hamıle kalanların ertesı gun kan tahlılıyle cıkıyor dıe bılıyorumm o kadar sabırsızım kı hemen bellı olsun ıstıyorum acaba 4 5 gun sonra kanda cıkarmı? bı de ben pko luyum cok korkuyrum ıns
olur...

hepinize çok teşekkür ederim kızlar inşaallah sizlerin güzel haberleriyle sevineceğim. her zaman yanınızdayım ama ben bu ay ara vermek zorunda kalacam sanırım doktor izne çıkacakmış ayın 30ndan önce adet görürsen bu ayın boş geçsin birdahaki ay gel dedi bakalım kısmet artık..gökcemix sende hoşgeldin canım hayırlı olsun aşılaman..

Geri