2012 de aşılama yaptıranlar buraya

hosbulduk insallah hepimiz mutlu haberı alırız sen hamılemesinnnn[/QUOTE]

Hamile değilim allah daha nasip etmedi bana.allah sana bir oğlan nasip etmiş inş ikincisinide kucağına alırsın bizde o bile yok :)

tebriklerrrrrrrrrrrr

Allah tamamına erdirsin kardeşim sağlıklı hamilelik geçirmen dileğiyle o kadar mutlu oldum ki bana da dua et nolur 8 haziranda aşılamam var senin gibi sevinmek istiyorum artık........

Allah tamamına erdirsin kardeşim sağlıklı hamilelik geçirmen dileğiyle o kadar mutlu oldum ki bana da dua et nolur 8 haziranda aşılamam var senin gibi sevinmek istiyorum artık........

amin tatlım teşekür ederim. Rabbim sanada her isteyene de nasip eder inşallah. Aşılama maceralarımız bu topicde yazılı tatlım. adım adım her anı her birimiz sıkılmadan anlattık birbirimize. Onları oku. Aklına takılırsa bişey sor bize hepimiz seve seve cevap veririzzzz.
Bu arada nerede aşılama yaptıracaksın ilaç kullanmaya başladınmı?

kızlar ben ıkıncı bebek ıçın 8aydır tedavı göruyorum 8 aydır çok streslıyım regl olmayı beklıyorum 2.3.günü doktorum iğne vercek buay inşallaaaah oğluşuma kardes gelır busefer çunku oda cok istiyo Allah ım isteyen herkese sağlıklı hayırlı evlatlar versın Amiiinn

tşkler canım 24 yasındayım 4yasında oğlum var normal yolla oldu beklemedığımız biranda ama ıkıncı 8 aydır olmuyo iste pko var bende 2ay klomen kullandım ılkay yumurta olmadı ıkıncı ayda bitane oldu oda 12 mm buayda ığne vercek dr iste hayırlısı sen nasılsın birazda sen anlat bakıım

hoşbulduk canım.

tabii canım alırız hoşgeldin sefalar getirdin anlat bakalımmm nasılsın neler yapıyosun :)))
Kapımız herkese açık kuzummmmm...
[/

hb canım sen nasılsın

oooooooooooooooffffffffffff

pardon kızlar bayağı bı yazmışım ben

Gulme aramiza hoşgeldin

hosbulduk insallah hepimiz mutlu haberı alırız sen hamılemesinnnn

secoş nasılsın napıyon anlat

hoşbulduk supremen sağol canım amın Allah hepımızı sevındırır inşallahhh

bisey sorcam ben kaçgün içinde aktif olcam ya bılıyomusunuz kızlar misafir gozüküyorum hala:hihi::hihi:

kimse yokmuuuuuuuuuuu

Tatlım ben sürekli girmiyorum, Öğretmenim dersim olmadığında giriyorum! Yani tenefüs aralarında. Sende baya bi yazmışsın ellerine sağlık :) Benim ikinci aşılamamdı ve tuttu. Burda topicleri okursan herkesin hikaayesi yazar canımcım.
Hamilelik konusuna gelince benim sana pek yardımım olmaz, sen hepimizden tecrübelisin annesin.
Üyelik konusundada CEMOŞ ve TİTAN var onlar yönetici burada,, onları bulursan daha doğru sağlıklı cevap alırsın.
Rabbim 2. kez anneliği nasip eder inşallah...:bebiss:

Geri