2012 de aşılama yaptıranlar buraya

secoş cnm nasıl sevındım bılmemessın sukur asılama yolunda ılerleyen bırısı bıze umut oldu cnm ya Allah tamamına erdırsın ıns :) senı ablama benzetıyorum ona ben hep secos derım ve o da ogretmen onunda bebegı yok o yuzden senın adına baska bır svındım bende adet olmayı beklıyorum yumosları ıgnelerle buyutcez ıns hep oku kendını nazar degmesın MAASSALLAH CNM sorunsuz bır gebelık gecırırsın ınsallah:)

aramıza hosgeldın oncelıkle Rabbım ogluna omur versın bende pkoluyum 7 aydır tedavı goruyorum o kadar sıkıldım kı evlenelı 8 ay olcak ınan evlılıgımın tadını bıle cıkaramadım bu pko ılletı yuzunden yınede cok sukur dıyorum ınsanlarda daha ne dertler var sen pkolu olupta sanslı olanlardansın kendılıgınden olmus oglusun:) ve yasın cok genc kendıne stres yapma olur ıns klomen kullandım 4 kez ılk aylarda gunde 2 kez sonra ara verdım olmuyomus yumurtalar yeterlı gelısmedıgı ıcın sonra yenıden basladık gunde 3 kez kullandım nısanda asılama oldu malesef tutmadı bu ay yıne asılama yaptırcam derkeeeeeeeen bı sok daha klomen yeterlı gelmıyormus asılama ıcın uygun degıl dedı doktorum bu ayı beklıorum regly olmayı olunca ıgneye gecıcez dırek sonra asılama ıns olur:) bu arada bunları uzun uzun yazdım cunku pkolusun benım gıbı yanılmaman ıcın tek doktorla kalma bence kafa karısıyor gıbı ama klomenı kac kez kullandım hemde yuksek dozda olmadı bu yuzden bıraktım eger aynı durumdaysan kı 8 ay demıssın bende bı baska doktora daha gıt derım benımde 12 14 mm dı kı asılamayı yapan doktor 14mmken yapmıs hıc yeterlı degılmıs yazık olmus maddı manevı yorulmussun dedı doktorum durum ble ıste braz uzun oldu ama:))

tşkler canım 24 yasındayım 4yasında oğlum var normal yolla oldu beklemedığımız biranda ama ıkıncı 8 aydır olmuyo iste pko var bende 2ay klomen kullandım ılkay yumurta olmadı ıkıncı ayda bitane oldu oda 12 mm buayda ığne vercek dr iste hayırlısı sen nasılsın birazda sen anlat bakıım

aramıza hosgeldın oncelıkle Rabbım ogluna omur versın bende pkoluyum 7 aydır tedavı goruyorum o kadar sıkıldım kı evlenelı 8 ay olcak ınan evlılıgımın tadını bıle cıkaramadım bu pko ılletı yuzunden yınede cok sukur dıyorum ınsanlarda daha ne dertler var sen pkolu olupta sanslı olanlardansın kendılıgınden olmus oglusun:) ve yasın cok genc kendıne stres yapma olur ıns klomen kullandım 4 kez ılk aylarda gunde 2 kez sonra ara verdım olmuyomus yumurtalar yeterlı gelısmedıgı ıcın sonra yenıden basladık gunde 3 kez kullandım nısanda asılama oldu malesef tutmadı bu ay yıne asılama yaptırcam derkeeeeeeeen bı sok daha klomen yeterlı gelmıyormus asılama ıcın uygun degıl dedı doktorum bu ayı beklıorum regly olmayı olunca ıgneye gecıcez dırek sonra asılama ıns olur:) bu arada bunları uzun uzun yazdım cunku pkolusun benım gıbı yanılmaman ıcın tek doktorla kalma bence kafa karısıyor gıbı ama klomenı kac kez kullandım hemde yuksek dozda olmadı bu yuzden bıraktım eger aynı durumdaysan kı 8 ay demıssın bende bı baska doktora daha gıt derım benımde 12 14 mm dı kı asılamayı yapan doktor 14mmken yapmıs hıc yeterlı degılmıs yazık olmus maddı manevı yorulmussun dedı doktorum durum ble ıste braz uzun oldu ama:))

Gökcemix tatlımmm nasılsın?
sen güzelce dinlen bu ay canım benim...aşılamada yumurtanın büyüklüğü ve çatlamış olması çok önemli. aşılamadan önce mutlaka bakılması gerekir yumurtanın son durumuna, biz bunu menekşe morla yaşadık canım benim. İnşallah senin için en hayırlısı ne ise o olur. Herzaman yanındayız, bütün gelişmelerini yaz bize olurmu ? Rabbim hayırlısını verir inşallah...

Tsk ederım cnm bırz gec oldu hıc fırsatım olmuo yazmak ıcın ya oncelıkle senın adına cok cok cok sevındım dun gece yattım aklıma gldın bırden bugun ayın kacı dedım esıme 30 u dedı aa dedım secos ne yaptı acaba dıyo kı o da kı ablanla mı konuscan bu saatte :)) ıns guzel bır surec gecırırsın oncelıkle desteklerın ıcın cok saol yumurtama 15.gun bakıldı yeterlı degılmıs asılama ıcın hazırana kaldı sımdı sabırsızlıkla regly olmayı beklıyorum oncekı asılamayı bılıyosun zaten tam bır rezalettı doktorun trıplerı bı yandan benım stresım derken olmadı benım sana bı sorum olcaktı bu ay kı asılamada klomenle ovıtral mı kullanmıstın cnm ben artık ıgneye gecıcem bakalım hep dua edıyorum bızımgıbı tedavı goren herkeze versın Rabbım olanlara da uzun omurler versın saglıklı sıhatlı kucagına almayı nasıp etsın ( Amin)

taze anne adayı:)

uzun zamandır takip ediyorum sizi sadece okumakla yetindim çünkü benim kendimden ümidim yoktu senin hamileyim yazını görünce çok heyecanladım ve kendime hakim olamadım hıçkırarak ağladım sanki ben hamileymişim gibi sevindim:)) kendine çok dikkat et ve sayende çok ümitliyim. serophene başladım ilk kez aşılama olcam hikayem uzun aslında kısaca bahsedeyim; sol tüp tıkalı sağ taraf pco ve birde tubooveryan torsiyon ameliyatı geçirdim evliliğimin ilk ayında kısacası cnm beni yalnız siz anlarsınız ve sadece siz içten dua edersiniz senin mucizen yolda duyguların nasıl çok merak ediyorum..

Tsk ederım cnm bırz gec oldu hıc fırsatım olmuo yazmak ıcın ya oncelıkle senın adına cok cok cok sevındım dun gece yattım aklıma gldın bırden bugun ayın kacı dedım esıme 30 u dedı aa dedım secos ne yaptı acaba dıyo kı o da kı ablanla mı konuscan bu saatte :)) ıns guzel bır surec gecırırsın oncelıkle desteklerın ıcın cok saol yumurtama 15.gun bakıldı yeterlı degılmıs asılama ıcın hazırana kaldı sımdı sabırsızlıkla regly olmayı beklıyorum oncekı asılamayı bılıyosun zaten tam bır rezalettı doktorun trıplerı bı yandan benım stresım derken olmadı benım sana bı sorum olcaktı bu ay kı asılamada klomenle ovıtral mı kullanmıstın cnm ben artık ıgneye gecıcem bakalım hep dua edıyorum bızımgıbı tedavı goren herkeze versın Rabbım olanlara da uzun omurler versın saglıklı sıhatlı kucagına almayı nasıp etsın ( Amin)

Kuzummmmm canım benimmm. Sağol beni ablana benzettiğin için. Bende senin hamile haberlerini durmak istiyorum bitanem.Lütfen dua et bol bol.Önceki aşılamana ve yaşadıkalrına sakın takılma! Bende ilk aşılamada çok üzülmüştüm.Ama bak oldu şimdi :) bu ay ben aşılamada klomen kullanmadım tatlım faremen diye bi ilaçtı sanırım, çatlama iğneside 2 tane vuruldu. Ve aşılama yapmadan iki kez baktılar çatlama olmuşmu diye sende buna dikkat et. yumurta çatlamadan asla aşılama işlemini yaptırma olurmu. Aklına takılan bişey olursa yaz bana bitanem. Güzel haberlerini bekliyorum...

uzun zamandır takip ediyorum sizi sadece okumakla yetindim çünkü benim kendimden ümidim yoktu senin hamileyim yazını görünce çok heyecanladım ve kendime hakim olamadım hıçkırarak ağladım sanki ben hamileymişim gibi sevindim:)) kendine çok dikkat et ve sayende çok ümitliyim. serophene başladım ilk kez aşılama olcam hikayem uzun aslında kısaca bahsedeyim; sol tüp tıkalı sağ taraf pco ve birde tubooveryan torsiyon ameliyatı geçirdim evliliğimin ilk ayında kısacası cnm beni yalnız siz anlarsınız ve sadece siz içten dua edersiniz senin mucizen yolda duyguların nasıl çok merak ediyorum..

Bernasum, yazdıkalrını okuyunca çok duygulandım. Benim adıma sevinmişsin Allahım senden razı olsun. İnşşallah en kısa zamanda kendi bebeğinin olumlu haberini alır gözyaşlarına boğulursun... Allah büyük herşeyin bir zamanı var. Asla umudunu yitirme tatlım.
Ben hala inanamıyorum şaka gibi birşey bu gün hamileliğimin 5. haftası içindeyim :) Bu gün kontrole gittim. kan değerim çarşamba 90.26 idi bu gün ise 204 olmuş :) Haftayada ultrasona giricem.
Bu arada ben 3 vitamin hapı 1 düşük önleyici birde matofin kullanıyorum. Ben bu haplarında etkili olduğuna inanıyorum. Sende doktoruna bunları mutlaka sor. İyiki tanıştık.Burdan ayrılma haberleşelim canım.

geleceğine inandın mı?

merak ediyorum çabalarının karşılıgını ne kadar zaman sonra aldın hamile olmadan önce neler hissediyodun ümitsizliğe kapıldınmı hiç yada düşünmekten uyku tutmadımı gecelerinde ve yanında uyuyan eşini seyrederek ağladınmı sabaha kadar yada ne bileyim işte oturup pancerenin kenarına saatlerce izledinmi parktaki minikleri annelik ne demek merak etin mi en önemliside bi gün geleceğine inandın mı?

Geri