2012 de aşılama yaptıranlar buraya

slm kader arkadaslarım :) walla herkez kendı derdınde haklısın cnm. hayatımda ılk kez gunu gunune adet oldum asılamam tutmadı dıe cok uzuldum ama gerıde kaldı o gunler sımdı tek sevındıgım zaman kaybetmeden asılama yaptırmıs olacagım ıns hepımız ıcın hayırlısı olur tez zamanda Rabbım kucaklarımıza hayırlı evlatlar nasıp eeder ben klomene basladım ama mıdem cok kotu sureklı ıstıfra edıyorum :(( hanı anlatmıstım ya sana doktorla olan sıkıntılarımı yıne degısıklık yapmıyım dıe ona gıttım gayet ıyıydı ama asılama ıcın tekrar arastırma ııcındeyım rezıl olmak ıstemıorum acıkcası

canım inşallah bu kez herşey yolunda gider, üzülme lütfen. Bende bu gün doktordaydım. Ayın 16sında yapılacak aşılamam. 2.kez olduğu içinmi bilmem, inanılmazz rahatım...Bu rahatlık beni huzursuz ediyor artık. hiç heycan yok. Dua ediyorum hepimiz için.
Bende ilk aşılamamda klomen kullanmıştım acayip şişirdi beni... Bu kez formen diye bi hap kullandım. Şimdi yumoşlar 15 mm olmuş işte.çarşambayı bekliycez o kolayda...Aşılamadan sonrası hiç geçmiyor be güzelimmm. Bizi haberdar et lütfen...

yani bırakın aşılamanın tutup tutmamasını bana aşılama işlemini bile yapamıcaklar galiba offffffff offfffffffffff

Tuğcan'cım lütfen ümidini kaybetme. Bakalım sonuç ne olacak. Artık tıp inanılmaz nokatada, bir bayanın anne olabilmesi için imkanlar inanılmaz geniş. Umarım doktorun iyidir, bu işler doktorla ilgili, ne kadar düzgün bir doktorsa işler o kadar kolaylaşıyor. Seni anlıyorum en kısa zamanda, en kolay yöntemlerle hepimiz bebiş istiyoruz. Moralini yüksek tut lütfen Sevgiler...

hepinize selamlar kızlar,ben de bu ay aşılama yapcam,süreç nasıl ilerliyor? önbilgi verebilir misiniz?

Tuğcan'cım lütfen ümidini kaybetme. Bakalım sonuç ne olacak. Artık tıp inanılmaz nokatada, bir bayanın anne olabilmesi için imkanlar inanılmaz geniş. Umarım doktorun iyidir, bu işler doktorla ilgili, ne kadar düzgün bir doktorsa işler o kadar kolaylaşıyor. Seni anlıyorum en kısa zamanda, en kolay yöntemlerle hepimiz bebiş istiyoruz. Moralini yüksek tut lütfen

çok haklısın canım amam bazı şeyler insanın elinde olmuyo malesef.dün doktora gittim.yumurtalarımdan sadece bir tanesi birazcık gelişmiş bugün benim 16.günüm yarın tekrar gidicem nakalım ne dicekler...........Allahım herkeze nasip etsin inşallah çok zor.bakıyosun hastanede sen evlat sahibi olmak için elinden geleni yapıyosun diğer tarafta karnı burnunda hamile dışarı sigara içmeye çıkıyo gerçekten bilemiyorum ..............

Geri