2012 de aşılama yaptıranlar buraya

Menekşe Morum nasılsınnn canım?
Bu ilaçlarlardan Progestan düşük önleyici, omega, benaxol ve elevit ise vitamin ve minareller bebek için, matodin ise aşırı derece şişkinlik olduğu için onu gideriyor tatlım.
Kanaman öyle çok fazla adeğildi zaten açık pembe ara ara geliyor.
Doktorum aşılamadan önce yumurtalar çatlamışmı diye kontrol etti ve çatlamış.
Bu kez çok rahatım menekşe morum. ilk aşılamada çok gergindim. Allahım hepimiz için hayırlısını versin ne diyeyim.
Sende durumlar nasıl bize aktaracağın gelişmeler oldumu?
Bizi habersiz bırakma öpüyorum sevgiyle kal.

Canım, herşeyin yolunda olmasına çok çok sevindim..Zaten bu yaşadıklarımız çok zor bu sebeple hastane, doktor vs..gibi konularda kafamızın rahat olması lazım.Sende de bu rahatlığı yazdıklarından hissedebiliyorum cnm..İnşallah sonu da hayırlı olacak, hep pozitif düşün..
Biliyorsun ben aşılama sonrasında yumurtam acaba çatladı mı diye şüpheye düştüğüm için bu noktaya geldim..Şimdi iyiki de öyle olmuş diyorum :)Sende bakılmasına da çok sevindim cnm.İşlerini ne kadar titizlikle yaptıkları belli oluyor.
Ben şimdi adet olmayı bekliyorum cnm..26-29 Mayıs arası olacağım muhtemelen.Sonra ilk iş hormon testlerini ve rahim filmini tekrarlayacağım.Aşılamadan sonra bir Prof.'a gitmiştim.Sürece onunla devam etme kararı aldım.Karar vermek bile biraz olsun rahatlamama sebep oldu :)Kısacası bu ay boşa gitti, önümüzdeki ay da test, film, muayene filan öyle geçecek.Benim tüp bebek işi Temmuz'a kaldı anlıyacağın.Bir yandan süreç uzuyor diye üzülüyorum fakat diğer yandan herşeyden emin olmak ve aceleye getirmek istemiyorum.Şimdilik bende durumlar böyle canım.

buğün bhgc yaptırmak için hastaneye ğittim kanamam daha ğelmemşti hastasayımız doldu seni muayene yapamayız dediler ben sadece kan tahlili yaptıracağımı söyledim kabul etmediler acile ğittim burada o tahlil yapılmıyor dediler ağlaya aglaya eve geldim kanamam gelmiş dktorumu ararım kanam geldi dedim bhğc yi buğün mutlaka yaptır sonucu bize faksla dedi yarın cumartesi hastane tatil acil yapmıyor napıcağmı şaşırdım

Canım, üzülüp umutsuzluğa kapılma sakın..Bir an önce kendini toparlamaya bak..Ne kadar hızlı toparlanırsan o kadar doğru karar ve aksiyon alabilirsin.
Beta Hcg için devlet hastanesine gittin sanırım.Şayet Sgk lı isen SGk anlaşmalı bir Özel hastaneye gidebilirsin.
Sgk anlaşmalı olan hastanelerde hem Cmrtesi günü de yaptırabilirsin testi, hem de fiyat da makul..

buğün bhgc yaptırmak için hastaneye ğittim kanamam daha ğelmemşti hastasayımız doldu seni muayene yapamayız dediler ben sadece kan tahlili yaptıracağımı söyledim kabul etmediler acile ğittim burada o tahlil yapılmıyor dediler ağlaya aglaya eve geldim kanamam gelmiş dktorumu ararım kanam geldi dedim bhğc yi buğün mutlaka yaptır sonucu bize faksla dedi yarın cumartesi hastane tatil acil yapmıyor napıcağmı şaşırdım
arkadaşım sıkma canını napalım bunda da vardır bir hayır.Allahım herkezi farklı farklı sınıyor bizleride böyle sınıyor işte.eğer bulunduğun yerde kadın doğum hastenesi varsa oraların acilinde yapıyolar gebelik testi bi git istersen.Allahım gönlümüze göre versin

Canım, üzülüp umutsuzluğa kapılma sakın..Bir an önce kendini toparlamaya bak..Ne kadar hızlı toparlanırsan o kadar doğru karar ve aksiyon alabilirsin.
Beta Hcg için devlet hastanesine gittin sanırım.Şayet Sgk lı isen SGk anlaşmalı bir Özel hastaneye gidebilirsin.
Sgk anlaşmalı olan hastanelerde hem Cmrtesi günü de yaptırabilirsin testi, hem de fiyat da makul..

sağol canım benim...uzaklarda hiç tanımadıgın insanların dualarını desteklerini almak nekedar güzel.... benim bulundugum ilçede sadece devlet hastanesi var özel hstne yok olsa para insanın hiç umruda olmuyor böyle zamanda eşim istanbuldaydı yarı ğelecek miş enyakın il'le ğider özelde yaptırız dedi iyim gündüzki sinir kırizlerini atlatım toparladım kendimi....... destegin için soğol rabbim gönül muradını versin inşallah

arkadaşım sıkma canını napalım bunda da vardır bir hayır.Allahım herkezi farklı farklı sınıyor bizleride böyle sınıyor işte.eğer bulunduğun yerde kadın doğum hastenesi varsa oraların acilinde yapıyolar gebelik testi bi git istersen.Allahım gönlümüze göre versin

canımm soğol testegin için... sabırın sonu selamet derler ya inşallah selamete ulaşırız,burası kücük biyer sadece devlet hastanesi var o yüzden de dr.lar hemşreler birbirinden tafralı bazen ısıracaklar diye korkuyorum inşallah rabbim bu cektiklerimizin mükafatını enkısa zaman da verirde annelik duygusunu bizlerde yaşarız.... rabbim hepimizin dualarını kabul etsin en kısa zamanda(amin)

canımmmm cemoşummmm :)))))

Slm kızlar nasılsınız?
Secoşum durumlar nasıl hiç yazmiyorsun canım?:(

canımcımmm nasılsınn? evet hiç fırsat olmadı yazmaya.
Karne vericez onun telaşına daldıkki sorma. 8 Haziran gelsede göndersek bizim yumurcakları tatile :)))

bu gün aşılamamın 5. günü bitiyor cemoşum..Gayet iyiyimmm ben. sonuç için 30 haziranı bekliyorum bir yandanda ilaçlara devam. sıfır belirti! kanamam geçti 2 gün ara ara gelmiştiii.
vallahi özledim sizi. bizim kızlardanda ses yok. umarım herkes iyidir herşey yolundadır .
aramıza yeni arkadaşlar gelmiş HOŞGELMİŞLERRR SEFALAR GETİRMİŞLER :))))))))))

BU AY HAMİLER HABERLERİNİ GÖRMEK İSTİYORUMMMMMMM BU TOPİCDE... BİZDEN BİRİLERİİ HAMİŞ OLUR İNŞALLAHHHH.:d014:

Geri