2013 agostosta hamile kalmak isteyenler

Arabistan mı ??? ne işin var orada?,muhtemelen Eşinin işi gereğidir şaşırdım yurtdışı deyınce Almanya dır dıye dusundum. Ama merak etme ben HSG cekımıne Eşimle gittim çekime 1 saat kala hastanenın kapısında oturdum hıckıra hıckıa agladım hem korktugum ıcın hemde bu tahlıller vs vesaıreler benı cok gerıyor gebe kalamamanın acısı artık canımı acıtıyordu cunkı ama cok sukur hıc korktugum olmadı aglayarak gırdım ıcerı gülerek cıktım hele bırde Doktorun Tüplerin acık hersey normal desın ınan herseyı unutuyorsun. hıc kafana takma emi .... ;)
Tsk ederm cnm oyle ypcm artk ewet esimin isi d

amin inşallah. gerçekten bu işlemler insanı yoruyor ve geriyor.ama bazen tedaviye giden umut dolu cıvıl cıvıl insanları görünce özeniyorum.ya hiç hayal kırıklığı yaşamadılar yada gerçekten çok güçlüler...ben çok karamsar bir insanım.inanmak önemli heralde..
Ewet cnm inanacazki olacak bn her doktora gittigimde bir ymut ile gidiyorum ama bzn bnm umdugum gibi cikmiyor pozif olalim pozitif olsun gerci icimde bir his yarin nasil gebe olunur diye degil bebegimizin cinsiyetlerini falan filan kinusacaz gorun:)))

1,5 senedir korunmuyoruz, istiyoruz ama olmadı. Son 4-5 adır düzeli doktor kontrolüm oldu. Rabbim bekletmeden versin hepimize, amin.
amin inşallah:)benim 3 sene sonra oldu o da kısmet olmadı 3,5 sene oldu evleneli.1 ay bile dayanamam derken.ne tuhaf.. bi şekilde allah sabrını veriyor demekki.allah evimizin neşesi gözümümüzün bebeği evlatlarımızı bizlere ihsan etsin inşallah aminnn

Ewet cnm inanacazki olacak bn her doktora gittigimde bir ymut ile gidiyorum ama bzn bnm umdugum gibi cikmiyor pozif olalim pozitif olsun gerci icimde bir his yarin nasil gebe olunur diye degil bebegimizin cinsiyetlerini falan filan kinusacaz gorun:)))
ay inşallah ya:( sağlıklı hayırlı bebişlerimiz olsun yaramazlıklarını, uykusuzluklarımızı yok süttür yok bezdir birazda onları paylaşalım buradan.allahım duy sesimizi..

ay inşallah ya:( sağlıklı hayırlı bebişlerimiz olsun yaramazlıklarını, uykusuzluklarımızı yok süttür yok bezdir birazda onları paylaşalım buradan.allahım duy sesimizi..
Ins

aslında tüp bebek tedavisi yaptıranlar bizlere anlatsaydı ayrıntıları ne iyi olurdu.ama yaptıran yok sanırım.kızlar ben öyle sitelerde gezinirken bir şey görmüştüm.hamile bir bayan arkadaşına tavsiye ediyordu.bu müziği dinle ve hamile olduğunu hayal et sık sık diyordu.ben o ay naptım da gebe kalabildim diye düşünürken aklıma geldi.paylaşayım dedim.şimdi yine dinlemeye başladım.parçanın adı: pachelbel canon in major

ilk gittiğimde herşeye gebe kalmışsın diyolardı doktorlar.şimdi de hasbelkader kalmışsın,tesadüf belki de bidaha olmayacak diyolar.ultrasona başlayan doktorun yüzü asılıyo; hım şurda kist var, hım burda yapışıklık var yok yumurtalıklar arkada bilmem ne.. her yeni gitmemde bişey çıkarıyolar.gitmesem ayrı dert.. hiç şansım yokmuş gibi geliyor:( bu endometrioma yiyip bitircekmiş gibi geliyor beni:(:(:(

bu şarkının özelliği neymiş Süssü. birde Tüp Bebekle ılgılı bılmek ıstedıklerın neler benım arkadasım daha cok yenı tedavı basladı bır ay oldu ılk denemesı olumsuz sonuclandı zaman zaman onunla detaylar hakkında konusuyoruz. hanı bılmek ıstedıgın bırsey varsa ben ona sorar burdan sana anlatırım.

Geri