2013 agostosta hamile kalmak isteyenler

Destini nerdesi. kiz sesin cikmiyor3gnn kaldi safak 3 insallah hamissindir cnm yaa guzel haberlele vel tama
Canlarım kaç gündür giremedim siteye bir türlü, sayfa açılmadı falan. ama aklım hep sizdeydi valla. benim 2 günüm kaldı bekliyorum bakalım, bel ve kasıklarımda ara ara ağrı oluyor, 1-2 kere adet ağrısı gibi vurdu geçti :) oruçluyken midem bulanıyor bazen, iftarda da pek bir şey yiyemiyorum. oruçtandır diyorum ama kendime hep, birde tavuk kokusuna tahammülüm yok. ama yaz sıcaklarında kokar bana genelde belki ondandır. inanın ümitlenmek istemiyorum, kafama da takmadım pek bu ay. rahim filmi çektirmeye konsantre oldum onu bekliyorum gibi bir şey :) Hakkımızda hayırlısı olsun kardeşlerim, inanın bizi bizden başka kimse anlamaz. irtibatımızı koparmayalım buradan, güzel haberler verip gelişimlerini de beraber takip ettiğimiz günlerimiz olsun inşallahhhhhh :)

Ccanım biz 3 yıldır istiyoruz eşimde sperm sorunu var ileri derecede varikosel ameliyat oldu ama eğerleri düzelmedi, bende de pko var yumurtalık kisti yani o yüzden bebeğimiz olmuyor doktor da eşimde varikosel olduğu için normal yolla hamile kalamayacağımı söyledi benimde FSH hormonum yüksek yumurtalık rezervelerimde de azalma var yani o yüzden biran önce tüp bebek yapılması gerektiğiini söyledi hatta dedi ki keşke 3 yıldır hiç beklemeseymişsiniz ama bilemedik işte hiç bir doktor bu denli tanı koyamamıştı bize şimdi evraklarımız hemen hemen hazır gibi onları heyete sonup tüp bebek raporumuzu alacağız Allah nasip kısmet ederse :)
Allah'ım sana 2'şer 2'şer versin cnm, uzaktan tanıdığım biri vardı. onun da kocasından dolayı uzun zamandır çocukları olmuyordu. Şimdi tüp bebekle olumlu sonuç aldılar, kalp atışlarını görmeye gidecekmiş yakın zamanda. Hem de ikiz :) sen de güzel haberler alacaksın inanıyorum :)

Canlarım kaç gündür giremedim siteye bir türlü, sayfa açılmadı falan. ama aklım hep sizdeydi valla. benim 2 günüm kaldı bekliyorum bakalım, bel ve kasıklarımda ara ara ağrı oluyor, 1-2 kere adet ağrısı gibi vurdu geçti :) oruçluyken midem bulanıyor bazen, iftarda da pek bir şey yiyemiyorum. oruçtandır diyorum ama kendime hep, birde tavuk kokusuna tahammülüm yok. ama yaz sıcaklarında kokar bana genelde belki ondandır. inanın ümitlenmek istemiyorum, kafama da takmadım pek bu ay. rahim filmi çektirmeye konsantre oldum onu bekliyorum gibi bir şey :) Hakkımızda hayırlısı olsun kardeşlerim, inanın bizi bizden başka kimse anlamaz. irtibatımızı koparmayalım buradan, güzel haberler verip gelişimlerini de beraber takip ettiğimiz günlerimiz olsun inşallahhhhhh :)
hayirli haberle gel canim

Bende bu ay rahim filmi cekiniyorum arkadaslar Allah nasip ederse.Bugun adetin 3.gunu adetin bitince gel dedi doktor.Buyuk ihtimalle cuma veya cumartesi cekinirim.Allah bu yolda olan herkesin yardimcisi olsun.

Allah'ım sana 2'şer 2'şer versin cnm, uzaktan tanıdığım biri vardı. onun da kocasından dolayı uzun zamandır çocukları olmuyordu. Şimdi tüp bebekle olumlu sonuç aldılar, kalp atışlarını görmeye gidecekmiş yakın zamanda. Hem de ikiz :) sen de güzel haberler alacaksın inanıyorum :)
canım benim yaa inşallah Rabbim hepimize bütün isteyenlere nasip etsin inşallah

Geri