2013 agostosta hamile kalmak isteyenler

Bunu da bir kiz yptm ama bn ypmdm size sylyim belki yaparsiniz son adet tarihinize 14 gun ekleyin ve bunu takip eden bir haftayi not edin ama bu ortadaki bir haftayi bnce ortalama 8 gunde 2 gun arayla iliskiye girin

Bunu da bir kiz yptm ama bn ypmdm size sylyim belki yaparsiniz son adet tarihinize 14 gun ekleyin ve bunu takip eden bir haftayi not edin ama bu ortadaki bir haftayi bnce ortalama 8 gunde 2 gun arayla iliskiye girin
Herkesin yumurtlama tarihi ayni olmuyo guz.herkes 14.gun yumurtlamiyo adet tarihine gore degisiyo mesela benim yumisler 20.gun catlar.Oyuzden benim adet duzeni 35 gundur.Cok doktorlar beni oyaladilar bu konuda malesef.

Herkesin yumurtlama tarihi ayni olmuyo guz.herkes 14.gun yumurtlamiyo adet tarihine gore degisiyo mesela benim yumisler 20.gun catlar.Oyuzden benim adet duzeni 35 gundur.Cok doktorlar beni oyaladilar bu konuda malesef.

Kaymagim inan ne diyecegimi bilmiyorum hayit suyu dene bogurtlen koku faydalari var ada cayi var varda var yani haa bu arada size birsey soracam bnm yumislerim soguk almislar doktor soylmisti bazi testler yaptigimda ama bn kafaya takmadim simdiye kadar bnm ne ypmm gerekiyor onerecegin birseyler varmi

Kaymagim inan ne diyecegimi bilmiyorum hayit suyu dene bogurtlen koku faydalari var ada cayi var varda var yani haa bu arada size birsey soracam bnm yumislerim soguk almislar doktor soylmisti bazi testler yaptigimda ama bn kafaya takmadim simdiye kadar bnm ne ypmm gerekiyor onerecegin birseyler varmi
selam kızlar.. ayaklarını ve belini sıcak tut öncelikle ve beline yakı yapıştır yumişler ısınıp iyi olacaklardır. :) ve kızlar allah hepimizin gönlünün muradını versin inşallah..

Evet bende yeni cekindim anesteziyle.Ama benim kalkinca felanda hic agrim olmadi gayet normal hayatima devam ettim.Hatta bayram temizligi yaptim.Hic birsey hissetmedim.Ama sinav dunyasinda yasiyoruz iste inan hic ailemde yok biyle cocuk sorunu ceken ben kime cektim boyle bilmiyorum ki.Hele de ailede olmayinca boyle seyler yasayan kimse halimden anlamiyor.Hatta ilk 3 sene cok soruyorlardi artik onlarda benden umidi kestiler heralde pek soran yok eskisi gibi.Sadece yeni tanistiklarim veya tanimayanlar.
o soranlara takılma demek kolay biliyorum ama sadece sen önemlisin onlar sen olmazsan olmazsan canım. ben yeni evliyim bir buçuk sene oldu geç evlendim ve ilk bir sene kayınpederime baktım eşimle yatalaktı. sonrada kendi babamın ayağı kesildi şekerden onunla uğraştım ve hatta kaynanam yüzünden eşim 10 gün evi terk etti ve ben düşük yaptım. ve o soranlar bana o dönemlerde bile yokmu birşey diyorlardı. onun için ben kimseyi takmıyorum artık. sende takma..
hayatı zehir etmelerine izin verme.. Allah bilir iyiyide kötüyüde zamanı var demekki diyorum ben susuyorlar..

Geri