2013 agostosta hamile kalmak isteyenler

merhaba rahım fılmle ılgılı sunu soylemek ıstedım eger Devlet yada Unıversıte hastanesınde cekılecekse anestezı uygulanmıyor maalesed en azından ben Izmırde yasıyorum cektırecegım zaman arastırmıstım bana aynen sunu soyledıler ...."senın 5 dakıkalık korkun ıcın radyolojı uzmanı gelmez" dişini sık dedıler ama cok sukur tahmın ettıgım gıbı cıkmadı hafıf bır agrı sadece
Aramıza hoşgeldin Hilal, rahim filmi konusunda çok yeni çektiren biri olarak şunu söyleyebilirim, benim sol yumurtalığım kapalı olduğu için çok acı çektim. Tüpleri açık olanlar genelde acı duymuyormuş, çekim sırasında 2 tarafımda çok ağrıdı, çekimden sonra sadece sol tarafımda şiddetli ağrı oldu. Anestezisiz özel bir poliklinikte, kendi doktorum çekti. Sen sonucunu yazmamışsın ama sanırım problem yok film sonucunda, inşallah da olmaz. Allah gönlünden geçeni nasip etsin sana

Sağolasın canım benim bu arada sana tek tüplü olan arkadaşımdan bir tiyo aldım. adet bitmesine bir gün kala ilişkiye girsin gün aşırı çalışma yapsın dedi. :) ve Allah razı olsun iyi dileklerin için.. allahım sanada her isteyenede versin inşallah. bende keseyi görebilirsen çok rahatlayacağım. doktor değerlerime iyi dedi sen ne düşünüyorsun yorumlayabilirmisin?
Ay canım ya valla beni düşünüpte sorman bile yeter, tavsiyesine uyarım tabi ki. İlgilendiğin için çok sağol ve merak etme meleğini göreceksin yakında Allah'ın izniyle

slm hoşbulduk teşekkür ederim.aslında tüp bebek yaptırmak istiyorum ama bu gittiğim yerde hemde baya ünlü bir prof yumurtlama dönemimde bu iğneyi bana yaptırdı ve korun falan demedi ilgisiz davrandı önemsemedi bence.o yüzden artık nereye güveneyim bilemiyorum.fikirlerinize ihtiyacım var:(
Canım bir kaç ay ilaç tedavisi deneyecek doktorum bana, o zamanda sonuç alamazsam bende direkt tüp bebek düşünüyorum. Bir tanıdığım yeni yaptırdı ve çok şükür hamile. Onun gittiği doktora gitmeyi düşünüyorum. O aşamaya geldiğimde seni de bilgilendiririm, ya da sen iyi bir doktor bulursan bana haber verirsin, birbirimize destek oluruz. Ben istanbulda oturuyorum, sen nerde oturuyorsun?

Sağolasın canım benim bu arada sana tek tüplü olan arkadaşımdan bir tiyo aldım. adet bitmesine bir gün kala ilişkiye girsin gün aşırı çalışma yapsın dedi. :) ve Allah razı olsun iyi dileklerin için.. allahım sanada her isteyenede versin inşallah. bende keseyi görebilirsen çok rahatlayacağım. doktor değerlerime iyi dedi sen ne düşünüyorsun yorumlayabilirmisin?
Doktor daha iyi bilir tabi ki cnm ama kan değerin güzel artmış. Kese herkeste hemen gözükmüyor ki, hatta kimisinin kalp atışı atıyorum 8. haftada duyuluyorsa kimisinin 10. haftada duyulabiliyor. Gayet normal bi durum, umarım senin de böyle bişeydir. Stres yapmaki bebişin de etkilenmesin :)

canım ne demek ama mutlaka dene. arkadaşım dediki tek tüpde olunca yumurtlama günü farklı olabiliyormuş. ve allahın izniyle hepimiz kucağımıza alalım bebişlerimizi.
Doğrudur cnm, çünkü ben 28 günde bir adet oluyorum. Normalde yumurtlamanın 14. gün olması gerekirken bende 11. günde çift çizgi görüyorum. Doktora gittiğimde hepsini tek tek soracağım, sizi de bilgilendiririm belki bu konuda başka merak edenler de vardır

Canım bir kaç ay ilaç tedavisi deneyecek doktorum bana, o zamanda sonuç alamazsam bende direkt tüp bebek düşünüyorum. Bir tanıdığım yeni yaptırdı ve çok şükür hamile. Onun gittiği doktora gitmeyi düşünüyorum. O aşamaya geldiğimde seni de bilgilendiririm, ya da sen iyi bir doktor bulursan bana haber verirsin, birbirimize destek oluruz. Ben istanbulda oturuyorum, sen nerde oturuyorsun?

tamam çok ii olur.bende istanbuldayım.ilaç tedavisi derken yumurtlama takibi mi?burdan merkezlerin ismini yazsak sorun oluyor mu??

tamam çok ii olur.bende istanbuldayım.ilaç tedavisi derken yumurtlama takibi mi?burdan merkezlerin ismini yazsak sorun oluyor mu??
Sanırım sorun oluyor bende tam bilmiyorum :) Evet cnm yumurtlama takibi ve sanırım klomen yada onun emsali bi ilaç verecek, çatlayıp çatlamadığını kontrol edecek, yada iğneyle kendi çatlatacak ve o günlerde ilişki önerecek. Valla doktor bu kadar ayrıntı vermedi bana ama ben klomen deyince bu siteden ne öğrendiysem onu anladım :)

Geri