2013 agostosta hamile kalmak isteyenler

:) güldürdüysem ne mutlu.tüp bebek koçluğu ve tüp bebekte akupunktur diye tüp bebek tedavisinin yanı sıra yapılan destek alternatif tedaviler var.orada bu tarz klasik müzikler dinleyin diye öneriyorlarmış,nefes egzersizleri ve düşünce olumlama gibi şeyler.. bizzat gitmedim ama tüp bebek düşündüğüm zaman baya araştırmıştım.
Himm canim dinledim insanin uykusu gliyr o muzikle

yok süsücüm ya benden ıstemedılerde. ben sımdı herseyı delı gıbı arastırıyorum ya ınternetten her bılgıyı alıyorum. Doktorum benden 2,5 sene once HSG istedi cektırdım çok şükür birsey cıkmadı hersey normal dedı. sımdı dıyorum bırde o Hısterokopi mı yaptırsam belkı HSG de cıkmayan orda cıkar :( belkı bırsey vardır gözden kaçan. hanı bunu ben istiyorum dıye yaparlar mı acaba? bırde ınternetten baktım baya pahalıymıs . sen ne kadar ödedın bu işlem için?

yok diyorum ya bende yaptırmadım hilal. normal muayneye gittim doktor rahimde polip gibi bişey görüyorum dedi.sonra bir ay bekleyelim dedi progesteron verdi geçmezse histereskopi yapcam dedi.ben hemen soğan suyu yaptım.1 ay sonra kontrole gittiğimde geçmişti çok şükür.bende dedim yapılsın doktor gerek yok ki dedi.vajinal muayne sırasında yakalıyolar rahimde bi sorun olunca.sende öyle bişey olsa söylerlerdi bence.sen tüp bebeğe nezaman başlıcaksın??

Kızlar sesiniz çıkmıyor pek, herkes ne durumda.. Bu ay bebiş için neler yaptınız ya da neler yapacaksınız.. Kürler, önerebileceğiniz doktorlar, tedaviler vs vs... Birbirimizi bilgilendirelim, hem dertleşelim hem merak ettiklerimizi öğrenelim. Her zaman güzel haberler verelim inşallah :)))))) Valla ben bu ay film çektirdim diye kafam çok rahattı, beklenti olmayınca neşem yerinde. evi baştan aşağı temizledim ama 2 kat tek başıma canım çıktı :( Kocam da sağolsun ağır eşyalara pek yardım edemedi işi yüzünden. Belim ve kasıklarım adet olacak gibi ağrıyor dünden beri :(

Kızlar sesiniz çıkmıyor pek, herkes ne durumda.. Bu ay bebiş için neler yaptınız ya da neler yapacaksınız.. Kürler, önerebileceğiniz doktorlar, tedaviler vs vs... Birbirimizi bilgilendirelim, hem dertleşelim hem merak ettiklerimizi öğrenelim. Her zaman güzel haberler verelim inşallah :)))))) Valla ben bu ay film çektirdim diye kafam çok rahattı, beklenti olmayınca neşem yerinde. evi baştan aşağı temizledim ama 2 kat tek başıma canım çıktı :( Kocam da sağolsun ağır eşyalara pek yardım edemedi işi yüzünden. Belim ve kasıklarım adet olacak gibi ağrıyor dünden beri :(
Slm destini bn bu ay bisey yapamadim aksilik ustune aksilik sayayim
1= asiriri bogazim ilyihaplanti +soguk su icmektensebebi
2= benim adetim 15 gun gecti ve adetim gelince cok kan gitme sebebiyle asiri halsizlik ve bas donmesi
3=ve asiri bas agrisi 3 gun boyunca sanki lovabada yattim karnim agirdi tansiyonum dustu veeeeeeeeee hastanelik oldum 2 serum yedim ve hep kustum zaten 12 gunum kaldi turkiyeye gidiyorum yani yapamadim:(:(:(:(:(::cry:

2= benim adetim 15 gun gecti ve adetim gelince cok kan gitme sebebiyle asiri halsizlik ve bas donmesi
3=ve asiri bas agrisi 3 gun boyunca sanki lovabada yattim karnim agirdi tansiyonum dustu veeeeeeeeee hastanelik oldum 2 serum yedim ve hep kustum zaten 12 gunum kaldi turkiyeye gidiyorum yani yapamadim:(:(:(:(:(::cry:

Canım Allah şifa versin salgın var sanırım, bende üzerine afiyet ishal oldum bir kaç gündür. Bir de ateşim çıktı bugün biraz. Ama şimdi daha iyiyim sanki. Bu arada evlendikten sonra eşim sayesinde soğuk su içmeye alıştım, 3 senedir yaz kış soğuk su içiyoruz dolaptan :) hiç boğaz enfeksiyonu geçirmedim maşallah, bağışıklık oldu galiba :)

merhaba süsücüm, vallahı bılmıyorum zamanına daha karar veremedım guvenebılecegım bır merkez yok. bırde duyumlarıma göre ılkı zaten tutumazmıs mış... ne bıleyım kafam karısık belkı bır kac ay daha beklerım. yenı yılda yenı Umutlar :) bu ay zaten bır tuhafım adetım olması gerekenden cok az geldı sadece bır gun kanamam oldu 6 gun suren regelım bu ay 4 gun o da damla damla. bıttıgınden bu yana kasık agrım ozellıkle sol tarafım, aşagısıda agrıyor,bas donmem bulantım ozellıkler geceler. hepsı psıkolojık tabıkı cunkı ben Mucızelerın kadını degılım cunkı adetım bıter bıtmez ıdrar testı yaptım negatııııf :((( sınılerım moralım cok bozuk süsü :(
sen ne zama baslıyorsun tedavıye??? buarada bende kist oluşmuş olabılırmı?bunun belırtılerı varmıdır

Geri