2013 agostosta hamile kalmak isteyenler

Sende özletme kendini şekerim, neler yaptın, bebişin ve sen nasılsınız :)
hala göremedik canım bebeişi.. evde tatilat vardı internet kesikti. ara ara komşumdan bir fincan internet alıp girdimde bakabildim sadece.. :) ben sürekli yorgunum ve uykuluyum.. pazartesi gideceğiz doktora bakalım görebilecek miyiz.. ? Allahın izniyle görürüz inşallah.

merhaba süsücüm, vallahı bılmıyorum zamanına daha karar veremedım guvenebılecegım bır merkez yok. bırde duyumlarıma göre ılkı zaten tutumazmıs mış... ne bıleyım kafam karısık belkı bır kac ay daha beklerım. yenı yılda yenı Umutlar :) bu ay zaten bır tuhafım adetım olması gerekenden cok az geldı sadece bır gun kanamam oldu 6 gun suren regelım bu ay 4 gun o da damla damla. bıttıgınden bu yana kasık agrım ozellıkle sol tarafım, aşagısıda agrıyor,bas donmem bulantım ozellıkler geceler. hepsı psıkolojık tabıkı cunkı ben Mucızelerın kadını degılım cunkı adetım bıter bıtmez ıdrar testı yaptım negatııııf :((( sınılerım moralım cok bozuk süsü :(
sen ne zama baslıyorsun tedavıye??? buarada bende kist oluşmuş olabılırmı?bunun belırtılerı varmıdır

merhaba hilalcimhiç sinirlerini bozma bende mucizelerin kadını değildim ama yaşadım bi kez .çok hayal kırıklığı yaşamış biri olarak sana ümit vermek istemem ama bi yandan da isterim:) çünkü anlatıyolar bazı insanlar ''o ay adetim azıcık geldi meğer gebeymişim'' diye.olmayan şey değil sonuçta bi kan testi yaptırsan aslında belki güzel haberlerini verirsin bize.yada bi kadın doğumcuya gitsen en azından emin olursun aklındaki ''acaba'' lar gider.çikolata kistinin özelliği ağrılı adet görme,adetin çok olması,ilşki sırasında ağrı.basit yumurtalık kistleri hafif olarak gösteriyor bunları bazen de belirti vermeyebiliyor.doktorun sana detaylı bilgi verir ama basit kistler genelde adet kanamasıyla kaybolabiliyor.canını sıkma yani yoktur inşallah.ben 3 ay soğan suyu yapacağım,3 ayda kistlerim küçülsün adet olmayayım diye iğne yapacaklar 6 ayı bulacak heralde.gecikmek de istemiyorum.daha merkezden de emin değilim bende.allah dürüst ve işinin ehli doktorlarla karşılaştırsın.

Kızlar sesiniz çıkmıyor pek, herkes ne durumda.. Bu ay bebiş için neler yaptınız ya da neler yapacaksınız.. Kürler, önerebileceğiniz doktorlar, tedaviler vs vs... Birbirimizi bilgilendirelim, hem dertleşelim hem merak ettiklerimizi öğrenelim. Her zaman güzel haberler verelim inşallah :)))))) Valla ben bu ay film çektirdim diye kafam çok rahattı, beklenti olmayınca neşem yerinde. evi baştan aşağı temizledim ama 2 kat tek başıma canım çıktı :( Kocam da sağolsun ağır eşyalara pek yardım edemedi işi yüzünden. Belim ve kasıklarım adet olacak gibi ağrıyor dünden beri :(

slm cnm kendini çok yormuşsun biraz istirahat etsen keşke.benim adetin 3.günü, doktorlar klomen tedavisine başlıyor ya bende incir tedavisine başlayacağım.daha öncede yapmıştım ve birine önermiştim o da gebe kaldı ama benim gibi malesef düşük yaptı:( yine ne varsa allahın nimetlerinde var faydalanmak lazım heralde.umut dünyası işte..bilmiyorum duydunuzmu ibrahim saraçoğlu diyorduki yumurta çıkarmak için incir, çatlatmak için de havuç kürü.ben kür yapmıcam direkt yicem.ama şu da var 1 ay yapıp beklemek gerekmiyormuş böle şeyleri 3 ay ard arda yapacakmışız kesin sonuç alabilmek için.her yolu deniyoruz işte allah merhamet etsin bize..

ya kızlar ben şimdi 3 ay soğan kürü ve aynı zamanda adetin 3.günü incir(yumurtalar pörtlesin diye) ardından havuç (yumurtalar çatlasın diye)yemeyi düşünüyorum.3 aylık da geçici menepoza sokacaklar beni tüp bebek tedavisinden önce kistler ufalsın diye.oldu 6 ay.aslında iğne yaptırdığım an tüp bebek tedavisine başlamış oluyorum sonuçta.ama yinede boşa vakit mi kaybederim sizce??:(

[merhaba süsücüm :) çok sukur bugune kadar cıkolata kistim olmadı bır kere normal bır kıstım olmustu ondada 60 gun adetım gecıktı dokgum kontrol hapı kullanarak yok ettım .baskada olmadı hıc ınsallah bu seferkıde basıt kıstlerden bırıdır. saol verdıgın cevaplar ıcın ıcımı rahatlatıyorsun gercekten. RABBIM tez zamanda senınde Umtlarını gerceklestırsın daha fazla beklemeden kucagın dolsun .

[merhaba süsücüm :) çok sukur bugune kadar cıkolata kistim olmadı bır kere normal bır kıstım olmustu ondada 60 gun adetım gecıktı dokgum kontrol hapı kullanarak yok ettım .baskada olmadı hıc ınsallah bu seferkıde basıt kıstlerden bırıdır. saol verdıgın cevaplar ıcın ıcımı rahatlatıyorsun gercekten. RABBIM tez zamanda senınde Umtlarını gerceklestırsın daha fazla beklemeden kucagın dolsun .

saol canım seninle konuşmak bana da iyi geliyor.amin inşallah rabbim hepimizin yüzünü güldürsün inşallah.senin sebepsiz infertilite mi?

hala göremedik canım bebeişi.. evde tatilat vardı internet kesikti. ara ara komşumdan bir fincan internet alıp girdimde bakabildim sadece.. :) ben sürekli yorgunum ve uykuluyum.. pazartesi gideceğiz doktora bakalım görebilecek miyiz.. ? Allahın izniyle görürüz inşallah.
Maşallah maşallah belirtilerine kurban olayım ben o hamileliğin :) Pazartesi için dualarım seninle canım, meleğinle ilk buluşman, hayırlı haberlerle dön doktorundan inşallah, amin.

slm cnm kendini çok yormuşsun biraz istirahat etsen keşke.benim adetin 3.günü, doktorlar klomen tedavisine başlıyor ya bende incir tedavisine başlayacağım.daha öncede yapmıştım ve birine önermiştim o da gebe kaldı ama benim gibi malesef düşük yaptı:( yine ne varsa allahın nimetlerinde var faydalanmak lazım heralde.umut dünyası işte..bilmiyorum duydunuzmu ibrahim saraçoğlu diyorduki yumurta çıkarmak için incir, çatlatmak için de havuç kürü.ben kür yapmıcam direkt yicem.ama şu da var 1 ay yapıp beklemek gerekmiyormuş böle şeyleri 3 ay ard arda yapacakmışız kesin sonuç alabilmek için.her yolu deniyoruz işte allah merhamet etsin bize..
Ne yapayım be canım, temizlik yapmadan da olmuyor ki. Neyse ki yarın günü birlik tatile gidicez eşimle biraz dinlenirim. Bu arada eşim bugun sperm testini tekrar yaptıracak. Daha önce mayıs ayında yaptırdığında değerleri sınırda çıkmıştı. Çok merak ediyorum bakalım bi gelişme var mı onda. Gerçi herhangi bi tedavi falan uygulanmadı ona, habire hazır yemek cips abur cubur çok seviyor :) Hayırlısı bakalım, bende kür yapmayı düşünüyorum, klomen tedavisiyle beraber yapılınca zararlı olur mu acaba? Tedaviyi olumsuz etkiler mi ?

ya kızlar ben şimdi 3 ay soğan kürü ve aynı zamanda adetin 3.günü incir(yumurtalar pörtlesin diye) ardından havuç (yumurtalar çatlasın diye)yemeyi düşünüyorum.3 aylık da geçici menepoza sokacaklar beni tüp bebek tedavisinden önce kistler ufalsın diye.oldu 6 ay.aslında iğne yaptırdığım an tüp bebek tedavisine başlamış oluyorum sonuçta.ama yinede boşa vakit mi kaybederim sizce??:(
Canım tüp bebek öncesi geçici menapozu ilk defa duydum, kistler adetle atıldığı için tam tersi adeti düzene sokmazlar mı ben anlamadım :/ Bence sen başka bir merkezden daha bilgi al, tek bir yere bağlı kalma hemen, 6 ay az bir süre değil. Başka merkezler de aynı şeyi söylerse güvendiğine tedavi ol. Sonu hayırlı olsun, meleğine kavuşasın inşallah e mi :)

saol canım seninle konuşmak bana da iyi geliyor.amin inşallah rabbim hepimizin yüzünü güldürsün inşallah.senin sebepsiz infertilite mi?

yanı ızmırde 3 tüp bebek merkezıne gıttık bırı özel ıkısı devlet sımdıde özel bır Doktora (muayenehanesıne) gıdıyorum. hepsı aynı tehsısı koyuyorlar sebepsız dıyorlar o yuzden Aşılama ıstersen dedıler ıkı defa yaptık olmadı. bu gıttıgımde en bastan baslayalım dedı suan yumurtlama takıbı yapıyoruz Klomen- ovitrelle ıkı ay oldu ondanda bısey cıkmadı. bende kendı kendıme dıyorum kı var bır problem mutlaka ama tehşısını koyacak doktora rastlamadım. yada Rabbım nasıp etmeyecek dıyorum. kafam o kadar karısık kı. buarada ben şeker hastasıyım ama uzun zamandır kontrol altında ılacımı duzenlı vaktınde alırım 3 aydan 3 aya kontrollerım var Endokrin Doktorumda gebe kalman ıcın hıcbır sorunun yok kalsanda kontrol altında oldugun ıcın sorun yaşamazsın dedı. bıraz kılom var sekerden dolayı bunun ıcın ugrasıyorum son zamanlarda vermem lazım ama bu sekerden dolayı cok yavas gıdıyor .ALLAHIM BUYUK kımlere vermıyor elbet bızede nasıp eder INSALLAH .istemek bizden takdır YARADANIN

Geri