2013 agostosta hamile kalmak isteyenler

ii geceler arkadaslar ben ılk defa aranıza katılıyorum sıze kısaca hıkayemı anllatmak ıstıyorum ben 21 yasında ve 5 yıllık evlıyım ben pko rahatsızlıgı var esımde hıc bır sorun yok bu yuzden normal yolla cocuk sahıbı olamıoruz bunden 4 sene once cocugumuz olmuor dıe doktora gıttık ve bana pko lusun fakat gonal f ıgnesı uygulayalım duruma bakalım dedı kullandım sonra catlatma ıgnesı vuruldum ve normal yolla hamıle kaldım ıkızlerıme fakat 5 aya kadar hersey normalken 5.ayımda suyum geldı ve normal yolla dogum yaptım olduler sonra ara verdım ve 2 yıl once tekrar dan hamıle kalmak ıcın doktora basvurdum ve yıne aynı sekılde ıgneler vuruldum ve bu kez asılama yaptık oda tuttu ve 11 haftalıkken karnımda olmus sonra yıne cocuk ıstedık ve gecen hafta asılama yaptık yıne ınsallah ALLAHIM ısteyen herkese nasıp eder asılama yaptık ama bekleyıs cok zor 24 agustosta alacagım sonucu sadece goguslerımde agrı ve de bas donmesınden baska belırtı yok sızde tutmusmudur arkadaslar

selam hoşgeldin.benim akrabalarım 17 sene uğraştılar.aşılama tüp bebek vs. en son aşılama yaptılar artık oldu oldu daha bişey yapmak yok dediler ve oldu.şuan bebişleri kucaklarında.ve sen her denemende başarmışsın allahın izniyle.bu da olacaktır inşallah.güzel haberlerini bizlere verirsin inşallah.allah yardımcın olsun.

canım benim benim eşim diyarbakırlı! ama 50 senedir istanbullular artık ayak uydurmuşlar buraya değişmişler.eşimde de sorun var.eşimde sorun olmasa belki üzerime gelirlerdi.biz de yarı yarıya sorun var anlayacağın.eşimin ailesi de çok istiyor ama oğulları da da ben de kendimizi öldürecek değiliz napalım.kendi ailem sorun yapmaz ama üzülüyolar işte.allaha sığınıyoruz ümidimizi kaybetmeyelim.o ummadığımız anda bizlere verecektir inşallah..
canım benim benim eşim diyarbakırlı! ama 50 senedir istanbullular artık ayak uydurmuşlar buraya değişmişler.eşimde de sorun var.eşimde sorun olmasa belki üzerime gelirlerdi.biz de yarı yarıya sorun var anlayacağın.eşimin ailesi de çok istiyor ama oğulları da da ben de kendimizi öldürecek değiliz napalım.kendi ailem sorun yapmaz ama üzülüyolar işte.allaha sığınıyoruz ümidimizi kaybetmeyelim.o ummadığımız anda bizlere verecektir inşallah..
insallah destini allah buyuk biliyrm bzmde hepimizin olacak inaniyorum bna zaten:)

Geri