2013 agostosta hamile kalmak isteyenler

qzc5b.jpg

Buydu yukaridaki foto hamilelik icin

Merhaba arkadaşlar, aranıza yeni katıldım, tecrübelerinizden faydalanmak istiyorum,

Tüp bebek yöntemi ile hamile kalmak istiyorum, merkez konusunda araştırma aşamasındayım, yakın bir arkadaşım Eurofertil merkezinden bahsetti, memnun kalmış çok övüyor ama elimde bir iki seçenek daha olsun istiyorum, hızlı karar vermek istemiyorum, siz duydunuz mu eurofertili? ya da istanbulda önereceğiniz farklı bir yer var mı? teşekkürler şimdiden

Merhaba arkadaşlar, aranıza yeni katıldım, tecrübelerinizden faydalanmak istiyorum,

Tüp bebek yöntemi ile hamile kalmak istiyorum, merkez konusunda araştırma aşamasındayım, yakın bir arkadaşım Eurofertil merkezinden bahsetti, memnun kalmış çok övüyor ama elimde bir iki seçenek daha olsun istiyorum, hızlı karar vermek istemiyorum, siz duydunuz mu eurofertili? ya da istanbulda önereceğiniz farklı bir yer var mı? teşekkürler şimdiden
Aramıza hoş geldin Selin, bildiğim kadarıyla aramızda tüp bebek deneyimi olan yok. Fakat benim bi tanıdığım yakın zamanda tüp bebek yaptırıp hamile kaldı. Doktorunu değiştirmişti, yeni doktoruyla ilk seferde tuttu çok şükür. İstersen adını öğrenir sana söylerim canım.Hakkında en iyisi olsun inşallah

IEkli dosyayı görüntüle 9527
Ben bu ikiz annelerine cok ozeniyorum yaa bnde istyrm allahim izin verirse:))
Ya canım bende dün gece hep bebek gördüm rüyamda. İlk önce hamile olduğumu geç farkediyormuşum ve eşimin kucağına erkek bi bebek verdiğimi gördüm. Sonra da lohusa yatağımda kucağımda bebekle gördüm kendimi :) Hayırlara yoralım hayır olsun :)

Çok sevinirim, çok teşekkür ederim, Dr. Hakan Özörnek çok övülüyor, araştırmaya devam ediyorum, yardımlarınız e görüşleriniz çok önemli benim için, teşekkürler ilgin için:)

Ya canım bende dün gece hep bebek gördüm rüyamda. İlk önce hamile olduğumu geç farkediyormuşum ve eşimin kucağına erkek bi bebek verdiğimi gördüm. Sonra da lohusa yatağımda kucağımda bebekle gördüm kendimi :) Hayırlara yoralım hayır olsun :)
hayırlısı ile meleğin gelecek canım benim.. Aramıza yeni gelenlerede merhabalar.. ve tüp bebek düşünüyorsanız merkezlerin bebek oranlarını mutlaka sorun. ve uyguladıkları yöntemlerle ilgili net bilgiler alıp öyle araştırın arkadaşlar. hepinize allahım meleklerinizi göndersin inşallah..

Geri