2013 ayşeden ile melek isteyenler

selammm bende geldim yazma fırsatı buldummm...hayırlı olsun buarada :)
sene 2012 15 aralık cumartesi akşamı i tibari ile bebek denemelerine basladıkk.. ilk hamileliğim kalp durmasıyla sonuclandı rabbim 2.sini sağlıkla kucağıma verir inşllhh.. 2013 inşllh uğur getirir bize

amin nilim allahım yüzünü güldürsün 2013te hamile olda rabbim böylelikle acılarını dindirsin inş...

ben kendimi tanıtayım 36 yaşındayım canım 5 yaşında hemen hamile kalıp dünyaya getirdiğim bir oğlum var 1 dış gebelik gecirdim 4 yıl yasmin doğum kontrol hapı kullandıktan sonra temmuz ayında 2 nci bebek için start verdim

bak şirinim ben bu konuda hem deneyimli bir anne olarak hemde dış gebelik yaşayan biri olarak sana yardımcı olayım birkere dış gebelikte çok kanaman olur adet gibi birde o kadar cok ağrı yaparki rahmin dışarı cıkacak sanırsın
ama sadece yanların ağrıyorsa bu yumurtlamadan kaynaklanıyo canım

ayyy inşallah canım ya... öyle korkuyorum ters bişey olacak ve burda bu arapların eline kalıcam diye :( öyle birşey ki benim dilim yok yani çatpat ingilizce var ama onunlada derdimi anlatamıyorum hastanede erkekler ayrı yerde kadınlar ayrı yerde heleki kadın hastalıkları bölümüne erkek giremiyor eşimin hem arapçası hemde çok iyi ingilizcesi var ama o doktorla görüşüp sorunu anlatamıyor :( yani sıkıntım büyük.. cevapldığın için çok teşekkür ederim... bu arada dış gebeliğin için geçmiş olsun. birde evladın var sanırım allah bağışlasın rabbim bizede nasip etsin inşallah

çok istiyorum gönülden hemde canım
canım yaş kaç senin

32 yaşınadyım canım, ya sen...
3 yıl boyunca yasminle korundum
buraya gelmeden önce yani 1 yıl önce dr. görünmüştüm bebek istediğimizi ne yapmam gerektiğini sormuştum sağolsun çok ilgilenmişti doktorum işte ya memleketimin gözünü seveyim valla taşı toprağı altın kıymetini buraya gelince anladım ne kadar gelişmiş bir ülkede yaşıyormuşuz meğer.. neyse benden bi sürü kan alındı ve bi sürü tetkikler yapıldı herşey normal bir sıkıntın yok sadece 1 yılı bulabilir hamile kalman merak etme demişti folik asit vermişti ama yani 1 yıl çok uzun bir süre dayanamdım ben olmayınca valla 6. ay denememizde aldım ilacı bakalım ne olacak...

şirinn canım olacak inşallah seninde bu 2013 te

ayy inşallah ayşedencim inşallahhhh
bu arada ne güzel yaa hemde erkek allah bağışlasın rabbim bizede nasip etsin inşallah bende çok erkek istiyorum ama tabii öncelikle sağlıklı ve hayırlısı önemli olan hangisi olursa olsun... olsundaaa kızı erkeği aynı derecede istiyorum artık ikiz bile olabilir :) yeterki gelsin artık :)

Geri