2013 ayşeden ile melek isteyenler

kızlar merhaba;

benim hiç bir belirtim kalmadı :(
kasığım ağrıyordu sağ kasığım hatta dün tık tık attı bi nasıl sevindim...
ama bugün sabahtan beri hiç bir ağrı bir sancı yada kasılma ne tık tık :( hiç birşey yok
sanırım o agrılar içmiş olduğum ilaçtandandı :( bende bebiş oluşuyor diye çok ümitlenmiştim :(
çok morelim bozuk bugün :(
sizdeki gelişmeler nasıl varmı yeni belirtileriniz...
inşallah hayırlı haberlerimizi burdan duyururuz arkadaşlar.

kızlar merhaba;

benim hiç bir belirtim kalmadı :(
kasığım ağrıyordu sağ kasığım hatta dün tık tık attı bi nasıl sevindim...
ama bugün sabahtan beri hiç bir ağrı bir sancı yada kasılma ne tık tık :( hiç birşey yok
sanırım o agrılar içmiş olduğum ilaçtandandı :( bende bebiş oluşuyor diye çok ümitlenmiştim :(
çok morelim bozuk bugün :(
sizdeki gelişmeler nasıl varmı yeni belirtileriniz...
inşallah hayırlı haberlerimizi burdan duyururuz arkadaşlar.
canım o ilaç cok yumurtalamayı sağlıyoo bundan dolayı yumurtadan ağrın oluyordu şimdi çatlamışlardır sen sonucu bekle

- - - Updated - - -

listem cok büyük olmuş küçülteyim

2013 LİSTEMİZ HAYIRLI UĞURLU OLSUN
1.Şirinn OCAK 05
2.esin2748 OCAK 05
3.eylülmehmetutku OCAK 07
4.AYŞEDEN OCAK 08
5.sunflower OCAK 12
6. alara-e OCAK 13
7.nazruzgar OCAK 19
8.bitanesi ,,,,,,,,,,
9.nildağ ,,,,,,,,,,

ayy canım ya inşallah bizde adetmin 10. gününden itibaren çalışmalara başladığımız için olduda tutuyor onun için ağrı sancı oluyor diye hep düşünüp acayip kurmuşum kendimi :(birden kesilince :( valla ümidimi yitirmek üzereyimçok istiyorumm gelsin artıkkk :(tabii hayırlısıyla sağlıklı gelsin... rabbim hepimize versin sağlıklı ve hayırlı evlatlar minicik minicik şeyler gelsin artık :(5 ocağada çok var dahaaaagünlerde geçmek bilmiyor bende evde olunca yapacak birşeyde yok burda dışarıda çıkamıyorum bütün gün evde kendimi dinliyorum :( kafayı yedim hamilelik belirtileri ile :(

- - - Updated - - -

ayy canım ya inşallah bizde adetmin 10. gününden itibaren çalışmalara başladığımız için olduda tutuyor onun için ağrı sancı oluyor diye hep düşünüp acayip kurmuşum kendimi :(birden kesilince :( valla ümidimi yitirmek üzereyimçok istiyorumm gelsin artıkkk :(tabii hayırlısıyla sağlıklı gelsin... rabbim hepimize versin sağlıklı ve hayırlı evlatlar minicik minicik şeyler gelsin artık :(5 ocağada çok var dahaaaagünlerde geçmek bilmiyor bende evde olunca yapacak birşeyde yok burda dışarıda çıkamıyorum bütün gün evde kendimi dinliyorum :( kafayı yedim hamilelik belirtileri ile :(

amin canım inşallahhh

sende belirtiler varmı yada ilk gebeliğindeki belirtiler nasıldı canım
ben şıp diye hamile kaldım 3 temmuz adetimdi 19 akşamı ilşkim oldu 24nde küçük bir pıhtı şeklinde kanamam oldu ben anladım hamileyim diye test aldım çift çizgi belirti felan hiç yaşamadım oğlumada aşermemde olmadı adetime de 1 hafta vardı testte cıktı kız belirti nedir yaşamadım hiç burda anlatılanlara bakıyorum bende

ben şıp diye hamile kaldım 3 temmuz adetimdi 19 akşamı ilşkim oldu 24nde küçük bir pıhtı şeklinde kanamam oldu ben anladım hamileyim diye test aldım çift çizgi belirti felan hiç yaşamadım oğlumada aşermemde olmadı adetime de 1 hafta vardı testte cıktı kız belirti nedir yaşamadım hiç burda anlatılanlara bakıyorum bende

ay canım benim yaaa maşallah hiç bekletmeden gelivermiş hemen aferin ona kıyamam ya.
canımm inşallah ikinciside sizi çok bekletmeden hemen gelir allah gönlünüze göre versin.

Geri