1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.303
    Ödül Puanları:
    113

2016 Gelin Makyajı Trendleri

Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Her bayanın gerek günlük gerek özel günler de makyaj yapmışlığı mutlaka vardır. Özel günler de yapılan makyaj diğer günlük günlere göre daha belirgin ve dikkat çekicidir. Makyaj eğer sizin özel gününüz için yapılacaksa ve siz de bir gelin adayı iseniz o zaman tüm gelin adayları gibi siz de kusursuz bir gelin olmak için ince eleyerek sık dokursunuz.
    Şimdi ki gelin adayları bana göre oldukça doğru karar vererek birçoğu düğün öncesi prova için soluğu kuaförler de alıyorlar. Gelinbaşından makyaja kadar ön prova uygulanarak gelin adayına en çok yakışan ve içine sinen makyaj ve saç modeline önceden karar veriliyor. Tabi bu durum en azından düğün günü sizi hayal kırıklığına uğratmıyor.
    Makyaj bir gelin adayının en önemli detaylarından biridir. Tüm gözlerin sizin üzeriniz de olacağı gibi resim ve çekimlerde de güzel görünmeniz makyajınızın doğru bir şekil de yapılmasından geçer.
    Sizler için saç ve ten rengi ile birlikte göz rengine göre uygulanan gelin makyajı örneklerinden derlediğim görsel örnekleri bu yazım da paylaşıyorum.
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>

2016 Gelin Makyajı Trendleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2009 makyaj trendleri

2009 makyaj trendleri

Geçtiğimiz yazın doğal ve gösterişsiz renklerinin aksine, bu kış oldukça sofistike ve gösterişli geçecek. Siyah geri döndü Karanlık, kışkırtıcı ve gizemli… Siyah kesinlikle bu sezonun rengi. Dumanlı gözler, kusursuz bir ciltle ve parlak kırmızı bir rujla birleşince sezonun en gözde makyajı ortaya çıkıyor. Dramatik, siyah gözler kesinlikle çok popüler. Doğru bir şekilde gözünüze...
  2. Renkli Makyaj Trendleri

Renkli Makyaj Trendleri

makyaj nasıl yapılır makyaj çeşitleri pembe göz makyajı gül kurusu rengi Renkli makyaj bana göre hem göz alıcı, hemde yüzdeki güzellikleri daha çok ön plana çıkarıyor. Her bayan ister ilgi çekmeyi bunun için renkli makyaj yaparak, bakışları üzerinize toplayabilirsiniz. Ama nasıl yapacağım, renklerini birbirine nasıl uyduracağım diye dert ediyorsanız sizlere bunun için küçük ipuçları...
  3. 2010 Makyaj trendleri

2010 Makyaj trendleri

2010 makyaj trendleri 2009 sonbahar makyaj trendleri - 2010 kış makyajı - 2010 makyaj trendleri - guerlain makyaj malzemeleri - 2009 2010 kış makyaj önerileri Guerlan 2009 Sonbahar makyajı, pembe ve morların eşliğinde tam bir lolita havası estiriyor... Guerlain'in art direktörü Olivier Échaudemaison, 2009 sonbahar makyaj koleksiyonunu Rus kadınlarından ilham alarak yarattığını söylüyor....
  4. 2013 Makyaj Trendleri

2013 Makyaj Trendleri

makyaj modelleri 2013 makyaj modası 2013 makyaj trendleri 2013 Giyim kuşamda olduğu gibi makyaj uzmanları da önümüzde ki yılın renk skalası ve makyaj tarzları konusunda bilgiler vermeye başladılar melekler :) Biz de bu bilgiler ışığında 2013 yılının makyaj trendleri ve moda renkleri konusunda sizlere fikir vermesi açısından bu bilgileri sizlerle paylaşıyoruz.. :) Farklı renkler ile...
  5. 2016 Yılının Gelinlik Trendleri

2016 Yılının Gelinlik Trendleri

Her gelin adayını bazen kararsız bırakarak belkide aylarca model seçimi için arayışa götüren gelinlik modelleri her sene sezonuna göre farklı tasarımlarla gelin adaylarına sunuluyor. Gelinlik modellerinin trendleri değişmeyeceği modellerin olduğu kadar bunun yanın da farklı gelinlik marka ve firmaları koleksiyonlara değişik tasarımları da ekleyerek gelin adaylarının beğenisini kazanıyor....

Sayfayı Paylaş