2017 yazının en yeni kot şort modelleri ve kombinleri

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
2017 yazının en yeni kot şort modelleri ve kombinleri
kot şort modelleri, kombinleri, kot şort nasıl giyilir, kısa şort modelleri ile sizlerleyiz.

Yaz aylarının en çok tercih edilen giyim modellerinden biri olan ve bayanların vazgeçilmezi olarak yer alan kot şort modelleri, özellikle genç kızlar arasın da oldukça yaygın bir giyiniş şeklidir.

Her sezon da farklı tasarımlar ile karşımıza çıkan kot şort modelleri 2017 yazın da özellikle işlemeli çiçekli ve motifli tasarımlar ile yer alıyor.

Kot şort modellerini farklı şekiller ile kombinleyebilirsiniz. Alt kısmına ayakkabı olarak terlik, sandalet yada topuklu ayakkabı ile tercih edebileceğiniz yeni sezondan seçtiğim en yeni kot şort modellerini paylaşıyorum.

Günlük giyim olduğu kadar kombinleyeceğiniz şekil de gece de kullanabileceğiniz kot şort modelleri sizlerle;

24.JPG
2017-Kot-Şort-Modelleri.JPG
2017-Moda-kadın-Şort-Yaz-Stre&ccedil.JPG
07824a0ef957b0e73a81a49bb2b72c7f.JPG
defacto.JPG
Free-Shipping-High-Quality-font-b-Women-b-font-Fashion-New-2017-font-b-Jeans-b.JPG
kapak-29.JPG
Kısa-Kot-Şort-Kombini.JPG
lovely-pepa.JPG
Sokak-Modası-Kot-Şort-Modelleri-2017.JPG
yuksek-bel-kot-sort-yaz-kombini-2016-2017.JPG

kot şort modellerini çok seviyorum ama günlük olarak ne yazıkki giymeme eşim izin vermiyor yani dışarda... ancak ev ortamında yada tatile gittiğimiz de otel dahilinde giyebiliyorum yaz ayları geldiğinde özellikle genç kızların üstünde sıklıkla kot şort görüyoruz bazılarına çok yakışıyor güzel duruyor ama bazıları ne yazıkki bana göre tam bir fiyasko

Geri