2017 yırtık kot (jean) pantolon modelleri

Ecem ;)

Aktif Üye
Üye
2017 yırtık kot (jean) pantolon modelleri
Kot pantolonlar kadınların ve erkeklerin vazgeçemediği giysilerden. Kot pantolonlar rahatlığından ve şıklığın dan ötürü her mevsim giyilebiliyor. Yazlık ve kışlık kumaşlardan tasarlanan kot pantolonlar günümüzde çeşitli stillerde vitrinleri süslüyor. Nakışlısı,metal baskılısı ,yırtık ve klasik modeller. Son yıllarda en çok rağbet gören model yırtık kot pantolonlar.İlk çıktığı zaman espirilere bile konu olan yırtık kotlar bu yılda zirvedeki yerini koruyor.

Kadın giysisi diyince aklımıza ilk gelenler etek ve elbiselerdir. Etek ve elbiseler dişiliği vurgulasada ,kadınlar kot pantolon giymekten vazgeçemiyor. Görünüm olarak şık ve rahat olması bakımından kotlar her zaman tercih meselesi. Kotların ayrıca kombini daha kolay oluyor. Bu yüzden popülerliği hiç bir zaman bitmiyor.Bacak dekoltesinin bol olduğu çekici olduğu kadarda salaş kotlar her vücut tipi için uygun. Şişmanı zayıfı çeşitli forma sahip kadınlar yırtık kot giymekten vazgeçemiyor.

Zirvedeki yerini koruyan yırtık kot pantolonları genelde bayanlar tercih etsede artık erkeklerde cesurca bu modaya ayak uyduruyor. Tasarımın da sürekli yenilik olan kotların şıklığı adeta göz dolduruyor. İspanyol paçalı kotlar, yırtık kotlar, taşlı kotlar, dar kesimler,yüksek beller gördüğünüz üzre bir kot üzerinde sayısız model mevcut. Her birey kendi vücut formuna göre uygun bir kot temin edebilir.

Yırtık kot modelleri ile çok kolay kombin yapabilirsiniz. İster dişiliğinizi ön plana çıkarın,isterseniz sporcu kişiliğinizi..Kotun altına ister topuklu giyin,isterseniz spor ayakkabı.İmrendiğiniz stili dışa yansıtmak çok kolay.Yeterki doğru kombini sağlayın.Sezonun yırtık kot pantolon (jean ) modellerini sizlerin beğenisine sunuyoruz. İşte sokakların yıldızı yırtık kot pantolon modelleri

yırtık kot modeli 1.jpg

yırtık kot modeli 2.jpg

yırtık kot modeli 3.JPG

yırtık kot modeli 4.jpg

yırtık kot modeli 5.jpg

yırtık kot modeli 6.jpg

yırtık kot modeli 7.jpg

yırtık kot modeli 8.jpeg

yırtık kot modeli 9.jpg

yırtık kot modeli 10.jpg

Yırtık kot modasını ilk zamanlar çok yadırgadım sonra bende giymeye başladım.Şu an dolabımda 4 adet yırtık kot pantolonum var. Siyah mavi lacivert ve gri. Hepsinide çok rahat kombinleyerek severek giyorum.Yalnız böyle koca koca yırtık pantolonları sevmiyorum. Bana çok itici geliyor.

bende çok severek giyerim yırtık kotları ama yırtık kot alırken özellikle dikkat etmeye çalışırım ki çok fazla yırtığı olmasın daha doğrusu dikkat çekecek yerlerde yırtık olmasın diz bölgesinde yada hemen diz üstündeki yırtık kotları tercih ediyorum daha üst taraftaki yırtıklar hoşuma gitmiyor eşimde giydirmiyor zaten

bende yırtık kot giymeyi çok severim ama şişmanlar giyince tiksiniyorum o nasıl bir öz güvendir arkadaş. Löp löp etler pencerede sıkışmış gibi :D Bu arada bir sürü yırtık kotum var her renk mevcut.Nakışlısı, taşlısı, dantellisi çizgi karekter baskılı. Hepsini ayrı ayrı seviyorum

Geri