2018 Yılının kış moda trendi ekoseler

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
2018 Yılının kış moda trendi ekoseler
ekose modası, ekose elbise modelleri, ekose gömlek modelleri, 2018 kış modası ile ilgili bilgileri sizler için bu konumuz da paylaşıyoruz.

2017/2018 Sonbahar kış modası artık iyice belli olmaya başladı. Birçok markanın koleksiyonları belli olarak modasever ile buluşmaya devam ediyor.

Bu kışın trend alarmı olarak size vereceğimiz bilgilerin başın da kesinlikle ekoseli kıyafetler geliyor. Bugünler de eğer alışveriş için mağazalara uğradıysanız ekose desenlerinden oluşan, gömlek modelleri, ekose elbise modelleri, gömlek elbiseler, ekose kaban modelleri gibi tasarımları mutlaka görmüşsünüzdür.

Koleksiyonların demirbaşı olarak yer alan ekose modasını bayanlar da oldukça benimseyerek yeni sezon alışverişlerine dahil ediyor.

Bir iki sene önceden aslın da ekose modası bana göre başlamıştı ama ekoseli gömlek elbise tasarımlar için de en çok tutulan model olmuştu. Bu sene iyice ortaya çıkan ekose modası için siz de geç kalmadan bir an önce dolabınız da yer açarak farklı tasarımlara sahip olmaya bakmanızı öneririm;)

0c780ec1d22383943e441f9ea0e6fef5.JPG
22865395c08e89d078150e7c36e4bce3.JPG
büyük_ekose.JPG
dcdfdb1020aa42f3a1cbbe7159ae6da6.JPG
eb3385b15be667278d33c9f1cdfbaafc.JPG
ekosepantolon.JPG
pötikare-1.JPG
trend-alarmi-ekoseler-1.JPG
trend-alarmi-ekoseler-2.JPG
trend-alarmi-ekoseler-3.JPG

açıkcası ekose kıyafetleri çok sevmiyorum ama bugünlerde hangi mağazaya girersem özellikle gömlek elbise dediğimiz modellerde ekose desenleri çok sık görüyorum henüz ekose desenli bir kıyafet almadım ama modanın da gerisinde kalmamak adına bir iki tanede olsa ekoseli gömlek yada elbise modellerinden edinip dolabımda bulundurmayı düşünüyorum.

Geri