Etiketler:
 1. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  19.755
  Beğenilen Mesajlar:
  601
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul

  7 Ekim 2011 Günlük Burç Yorumları

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

  burçlar günlük burç yorumları 7 ekim cuma Günü Günlük Burç Yorumları 7 ekim burç yorumları 7 ekim 2011 günlük burç yorumları 7 ekim 2011 burç yorumu 7 ekim günlük burç yorumları hakkında detaylı bilgiler Meleklermekanı.com'da 7 Ekim Cuma gününe günlük burç yorumunu okuyarak başlamak isteyenlere özel 7 Ekim günlük burç yorumları karşınızda...  < Konu Resmi..>


  Koç Burcunda Bugün


  Bugün hayatınızla ilgili bazı önemli kararlar almak isteyebilirsiniz. Ancak alacağınız kararlar ile yaptıklarınız arasında farklar olabilir. İşinizle ilgili ortaya çıkacak karışıklık ya da sorunlarla uğraşabilirsiniz. Bu gibi engellerle mücadele etmek sizi fazlasıyla yorabilir.
  Boğa Burcunda Bugün

  Kolay öfkelenebileceğiniz bir gün. Yaşadığınız bazı küçük sorunları gereğinden fazla büyütebilirsiniz. Gereksiz tepkiler göstermekten kaçınmalısınız. Ancak alacağınız bazı haberler sizi sakinleştirebilir.

  İkizler Burcunda Bugün

  Sevdiğiniz kişiyle aranızdaki ilişkinin hareketli olması içinizdeki enerjiyi daha da arttırıyor. Gün boyunca maddi konularda büyük arzular duyabilir, ilginç girişimlerde bulunabilirsiniz. Olaylar karşısında anlayışlı davranmalı, sinirlerinize hakim olmalısınız

  Yengeç Burcunda Bugün

  Bugün aklınızdaki bazı konularla ilgili karışıklıklar yaşasanız da bu konuyla ilgili çalışmalarınıza devam edeceksiniz. Alacağınız haberler sizi keyiflendirecek. Öte yandan sizden yardım isteyen yakınlarınızın sorunlarıyla ilgileneceksiniz. Sevdiğinizin ilgisi üzerinizde.

  Aslan Burcunda Bugün

  Sevdiğiniz kişiyi ihmal ettiğiniz şu günlerde onunla ilgilenmeye başlamalı ve dikkatinizi ona vermelisiniz. Kendinizi gergin hissedebilirsiniz. Yaşadığınız sorun ve sıkıntıları sevdiğiniz kişiye yansıtmaktan vazgeçmelisiniz. Yapmak istedikleriniz konusunda aceleci davranmayın.

  Başak Burcunda Bugün

  Duygu ve isteklerinizi kontrol edemeyebilirsiniz. Sevdiğiniz kişiyle yaşadığınız sorunları çözmek adına adım atabilirsiniz. Sakin ve olumlu yaklaşımınız sevdiğiniz kişiyi etkileyebilir. Arkadaşlarınızdan alacağınız davetler sosyal hayatınızı hareketlendirebilir.

  Terazi Burcunda Bugün

  Bugün arkadaşlarınızla bazı sorunlar yaşayabilirsiniz. Ancak kararlı ve soğukkanlı tavırlarınız sevdiklerinizin takdirini kazanmanızı sağlayacak. Gün boyunca keyif alacağınız ortamlarda bulunabilirsiniz.

  Akrep Burcunda Bugün

  Bugün sabırsız ve telaşlı olabilirsiniz. Maddi konularla ilgili büyük beklentiler içindesiniz. İşinizle ilgili bazı değişiklikler yapabilirsiniz. İlişkinizde yaşadığınız bazı çıkmazlarda mantıklı ve çözümleyici davranacaksınız.

  Yay Burcunda Bugün

  Bugün gizli kalmış bazı konulara merak salabilir, onları araştırmak isteyebilirsiniz. Moraliniz oldukça yüksek. Başkaları için çabalayabilir, çevrenizdeki kişileri mutlu görmek isteyebilirsiniz. Sportif faaliyetlerde bulunarak rahatlamak isteyebilirsiniz.

  Oğlak Burcunda Bugün

  Sosyal faaliyetlerinizin hızlandığı bu dönemde ilişkileriniz oldukça hareketli. Yeni planlar yapabilirsiniz. Yakın akrabalarınızla ilgileneceğiniz bir gün olabilirsiniz. Duygusal açıdan kendinizi oldukça yalnız hissedebileceğiniz bir dönemdesiniz.

  Kova Burcunda Bugün

  Bugün hayatınızla ilgili daha önceden vermiş olduğunuz bazı kararları uygulayabilirsiniz. İş hayatınızda ise yarım kalmış bazı işleri bitirebilirsiniz. Ekibinizle birlikte gelecek planları yaptığınız günlerdesiniz. Fırsatları değerlendirmelisiniz.

  Balık Burcunda Bugün

  Başarılı olacağınız bir dönemde bulunuyorsunuz. Uzun zamandır planladığınız konuyla ilgili başarılı girişimlerde bulunabilir, arkadaşlarınızın desteğini alabilirsiniz. Aşk hayatınızdaki gelişmeler sıcak ve yoğun olacak.


   
7 Ekim 2011 Günlük Burç Yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 7 Ekim 2010 Günlük Burç Yorumları

  7 Ekim 2010 Günlük Burç Yorumları

  Burcunuzdaki gelişmeleri merak ediyorsanız buyrun melekler :pasi: Koç burcu 07 Ekim 2010 yorumu Sevgili Koçlar, saat 21:45 itibariyle Güneş ve Ay Terazi burcunda kavuşmuş olacaklar. Venüsün geri hareket dönemine denk gelen bu Yeniay, ciddi ilişkiniz veya evliliğiniz, her türlü ortaklık ilişkiniz, hukuk davalarınız, yasal kontratlarınız ve her türlü anlaşmada radikal kararlar almadan...
 2. 7 Ocak 2011 Günlük Burç Yorumları

  7 Ocak 2011 Günlük Burç Yorumları

  Haftanın son iş gününün burç yorumları kızlar :tik: Koç Ateş + Öncü (21 Mart- 20 Nisan) Bugün içinde bulunduğunuz koşullar değişiyor. Geleceğe daha ümitli ve iyimser bakabileceğiniz gelişmelerle cesaretiniz artacak. Arkadaşlarla bir araya gelerek yeni paylaşımlarınızın keyfini çıkarabilirsiniz. Bu arada ortaklaşa çalışmalar size hayal gücü ve ilham getirecek. Başkalarına yardımcı olacak...
 3. 7 Şubat 2011 Günlük Burç Yorumları

  7 Şubat 2011 Günlük Burç Yorumları

  7 şubat 2011 burc yorumları 7 Şubat Pazartesi Günlük BUrç Yorumlarınız kızlar :tik: Sevgili Koç, Çalıştığınız iş yerinde yönetici pozisyonunda çalışıyorsanız; şirketinize maddi kazanç sağlayacak bir çok anlaşmalara imza atacaksınız. Bazılarınızın işleri açılacak ve yeni iş teklifleri karşınıza çıkacaktır. Ailenizle ve yuvanızla daha çok ilgilenmeniz gerekecek. Çünkü onlar sizden daha çok...
 4. 7 Mart 2011 Günlük BUrç Yorumları

  7 Mart 2011 Günlük BUrç Yorumları

  7 mart burç yorumları mart 2011 burç yorumları 7 Mart Pazartesi Günü günlük burcunuzu okuyarak güne başlamak isteyen melekler için Sevgili Koç, Çevrenizi istediğiniz gibi yönlendirme çabası içinde olacaksınız. Olumlu gayretleriniz yanlış anlaşılsa bile, siz işin sonucunu beklemelisiniz. Ailenizin sorunları karşısında, kısa yoldan yapıcı çözümleri hayata geçirmek istiyorsunuz. Bugün, akşam...
 5. 3 Ekim 2011 Günlük Burç Yorumları

  3 Ekim 2011 Günlük Burç Yorumları

  burçlar günlük burç yorumları 3 ekim pazartesi Günü Günlük Burç Yorumları 3 ekim burç yorumları 3 ekim 2011 günlük burç yorumları 3 ekim 2011 burç yorumu 3 ekim günlük burç yorumları hakkında detaylı bilgiler Meleklermekanı.com'da 3 Ekim Pazartesi gününe günlük burç yorumunu okuyarak başlamak isteyenlere özel 3 Ekim günlük burç yorumları karşınızda... Koç Burcunda Bugün Bugün...

Sayfayı Paylaş