abarttım mı acaba :(

melek derya

Hamiş Melek
abarttım mı acaba :(
merhaba melekler sanırım ben bı hata yaptım bakın anlatım sıze benım kı bugun dısarı cktı neyse bana soyledı cıkarken sonra aradım cafedeyım dedı tabı bende sınır hat safada bana nıe haber vermedın dedım canım sonra konusruz dedı bende sınırlendım kapattım aksamdan berı sayıorumve durum ayrılıga kadar geldı yanı ben ayrılalım dedım cok mu buyutmuşum :((

canım cocukcada sımdı ben haber verıyordum ona haber vermemesıne sınırlendım acıkcası evet kıskandım yaaa kıskandım :D

evet cnm bencede cok abartmissin yani ayriliga gelecek bi konu degil bu seni anliyorum kiskanmissin ama fazla kiskanclik yaparsan gercekten kaybedersin bence onunla konus seni kiskandigim icin yaptim de ve hatani telafi et cnm ...

Biraz kendini dinle,sakinles,yinede tavrindan odun verme,daha fazla buyutme,buyuyecegi kadar buyumus zaten.Sessiz sedasiz bekle bakalim sonuc ne olacak,ikinizde sakinlesin,sonra dersin kiskandim onun icin konuyu buyuttum diye fakat ozur dileme sakin,senin yaptigin buyuk bir hata olsada buna sebep olan esin,onunda haber vermesi gerekliydi,belkide arkadaslarinin yaninda arayip rapor verir gibi haber vermek istemedi.Duzelir dert etme.

ayrılığa kadar gitmesi kötü ama bence konuda haklısın.sen hbr veriyosan oda vermek zorunda.olay bu kadar basit.vermiyosada tepkini tabikide belli etceksin

Erkeklere göre gayet normal işte..Bence çocukça değil onunda haber vermesi gerekirdi veya akşam geldiğinde anlatması gerekirdi ayrılık demeseydin oturup güzelce konuşsaydınız anlatsaydın

Geri