abarttım mı acaba :(

sıkma canını

Canım arkadaşım olduğun için seni savunduğmu düşünme ama bencede çok haklısın...ama ayrılığa kadar uzaması biraz çocukça olmuş.benim eşimde yapsa bende çok kızarım.sende bir cafeye gitsen sorduğundada sonra konuşuruz desen...çok sinir bozucu olur yaani...

yaa tbıkı guvenıyorum ama kıskanıyorum ıste napım yaa :( ayrılıgı da ben soledım zaten sonr bızmkıde sen cık otobana gıresun arabaası bak yaaa :S son anda caydırdımm

İlişkilerde ani kararları uygun görmüyorum sevgili Derya... Çünkü ilişkiler sindire sindire oluşan emek harcanan meşakkatli bir oluşumdur. Kaprisler, öfkeler, kıskançlıklar nazlar olabilir ama bu durumların karşı tarafı yıpratmaması, yormaması gerekir. İlişkinizde bir yıpranmışlık varsa belki o yüzden sudan sebeplerden böyle kararlar alabilirsiniz, artık tahammül edemediğiniz anlamına gelir bu. Ancak böyle bir bıkkınlık yoksa abarttığını söyleyebilirim. Sana hak vermiyor değilim, uzaklık da ilişkiyi olumsuz etkiler ama "ayrılık" kavramı çok ciddidir ve bunu öne sürmeye alışılmamalıdır. Gerçekten bunu istediğinde kullanmalısın bu kelimeyi. Bunu istemek de bir anda olabilecek bir şey değil zaten... İnşallah telafisi olmuştur ve aranız düzelmiştir...

yaaa benım sanırım sorunlarım var sınırlenınce ayrılcam deyıp duruyom ama öle olsun ıstemıyorum sınırlerıme hakım olamıyorum yaaa napıcam bılmıyorum

evet cnaım onunda bu cok hosuna gıdıo zatenn o yuzden anlayıslı davranıyo :)) hemen dıyoo canım benım karım benı kıskanırmısdaaaa severmısteee :D :D

Çok kıskanç bir eşe sahip olarak sunu sölemek isterim bazen insanın hosuna gitsede kıskanılmak abartısı bir sure sonra bay getirmekte.. yani can sıkmakta... düşünsenize sürekli üzerinizde baskı var... insan özgüür yaratılmıştır ve hayatınıda o şekilde idame etmelidir.. ben kıskanma demiyorum ama uzun süreli daha dogrusu sık kıskanma hareketleri hemkarşı tarafı hem kendini hemde ilişkinizi zedeler... bende karsılıklı oturun ve birbirinizden neler istedikklerinizi konussun...

konunda haklısın ama davranışınla haklıyken haksız duruma düşmüşsün.sonuçta siz evlenmek üzere olan bir çift sizniz en ufacık bişeyde ayrılalım demen çok yanlış............ben senin yerinde olsam onun yaptıgının aynısını ona yaparak hatasını anlamasını saglardım....mutluluklar dilerim inş barışmışsınızdır.......

Geri