Etiketler:
  1. serrasu

serrasu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

abiye,nişanlık,gece elbisesi ve kına için çok uygun elbise....

Konu, 'Satıyorum & Arıyorum' kısmında serrasu tarafından paylaşıldı.

merhaba kızlar kardeşimin düğünü için aldığım ve toplamda 4-5saat üzerimde duran elbisemi satıyorum bakırköyde ünlü bi modaevinden çook paraya aldım aslında kıyamıyorum ama bu ara nakite çok sıkıştım...internette çok araştırdım birebir resmini bile bulamadım üzerimde pek foto yok henüz fotoları almamış kardeşim..benzer fotoları var onlarıda yüklicem..
    RAHAT ÇOOK ŞIK DEĞİŞİK Bİ ELBİSE ÜSTTE DURUŞU BAMBAŞKA İSPANYOL FRANSIZ HAVASI KATIYOOO Bİ GÜZELLİK GELİYOO DAHA DA Bİ GÜZELLEŞİYORSUNUZ....HATASI KUSURU YOKTUR TERTEMİZ..ÖNDEN Bİ BACAK KISA DİZÜSTÜ ARKASI KOMPLE KATLI İÇİ YAVRUAĞZI PEMBEYE YAKIN Bİ TONDA ARKA KISMI BELE KADAR FERMUAR ÜSTÜ İPLERLE AYRI HAVA KATILMIŞTIR ONU BEN ÖZEL YAPTIRDIM...40BEDEN YAZIYOR FAKAT 38-40-hatta 42bedene bile rahatlıkla uyar arkası ipli olduğundan kullanımı çok rahat....

< Konu Resmi..>

AYRICA ÜZERİ TÜL DRAPELİ OLDUĞUNDAN GÖBEK VE BASENİ GÜZEL GİZLİYOR:)
    ŞİMDİDEN HAYIRLISI OLSUN MUTLU GÜNLERDE GİYİN İNŞALLAH...herkes bu fiyata kiralıyor ama ben satıyorum sadece 300tl sıfırdan farksız..

2. serrasu

serrasu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    beğenin arkadaşlar fiyatta anlaşalım...

3. SadmiN

SadmiN ♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.159
    Ödül Puanları:
    113
    Bence çok şık duruyor alana şimdiden hayırlı olsun :)

4. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.168
    Ödül Puanları:
    113
    hmm çok şık özel gün ve gecelerde rahatlıkla giyilebilir bencee :D:D

abiye,nişanlık,gece elbisesi ve kına için çok uygun elbise.... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çok Şık Gece ELbisesi Ve Kırmızı Kombinasyonları

Çok Şık Gece ELbisesi Ve Kırmızı Kombinasyonları

kırmızı renk gece elbiseleri kırmızı şık elbiseler elbise kombinasyonları
  2. tesettrülü abiyeler ve nişanlık.. çok beğeniceksiniz..

tesettrülü abiyeler ve nişanlık.. çok beğeniceksiniz..

tesettürlü kabarık abiyeler tesettürlü kabarık nişanlık modelleri yeşil abiye yesil abiyeler yesil abiye tesettürlü abiyeler birbirinden güzel ve şık...
  3. Gece İçin Çok Şık Abiyeler

Gece İçin Çok Şık Abiyeler

çok şık abiyeler abiyeler istanbul Gece Dışarı Çıkarken Ne Giysem Diye Düşünenlere Birkaç Şık Öneri
  4. Uzun sevenler için muhteşem gece elbiseleri

Uzun sevenler için muhteşem gece elbiseleri

uzun gece elbisesi modelleri, uzun abiye modelleri, uzun gece elbiseleri, uzun abiye tasarımları Özel gün ve gecelerin değişmezi abiye modelleri, her sene farklı renk ve tasarımlar ile bayanların gözdesi olmaya devam ediyor. Abiye modelleri bayanların zevkine, vücut yapısına ve davete katılacağı yerin konseptine göre farklılıklar gösterebilir. Her ne kadar farklılık gösterse de böyle günler...
  5. Kapalı gelinler için çok şık nişan elbiseleri

Kapalı gelinler için çok şık nişan elbiseleri

tesettür nişanlık modelleri, kapalı nişan elbisesi modelleri, yeni sezon tesettür nişanlık modelleri ile sizlerleyiz. Tesettür abiye modelleri, kapalı abiye elbiseleri, tesettür nişanlık modelleri özel günler de gelin adaylarını bekliyor... Günümüz de tesettür abiye modelleri oldukça şık ve modern tasarımları ile bayanların yoğun ilgisini çekerken beğeni kazanmaya da devam ediyor. Tesettür...

Sayfayı Paylaş