Acaba hamilemiyim kızlar

Yok sabarolcum bosuna umitlenme bende cok okudum ve resmen psikolojikmen cokuyordum... Mesela birsuru belurti yazmslar varsa kesin hamilesin diye hepside bu ay vardi drdimki kesin hamileyim ama ay sonu yine husran kafani bosalt rahat ol cok stres yapma hep hastalik ypiyo sonra sadece Allaha dua et canim baska caresi yok .

Merhaba kızlar adetimin üzerinden 17 gün geçti ve göğüslerim çok ağrıyor hamile olsam? Sizce idrarda çıkar mı

Ne kadar geçmeli adet öncesi belli olmaz mı

Mrb arkadaslar ben pcosluyum ve 3 bucuk ay önce bos gebelik nednyle kurtaj oldum ve'genelde ilac kullanmadan adet olmam aralik aynda kanama baslatma ilacyla adet oldm normal birine gore ocgn 18 de adt'olmam gerekyrdu ama benim 15 de lekelnmem oldu 18 de bitti snra tekrar ayin 27 de lekelnme oldu 31 de bitti ayin 26 da betahcg negatfti ultrasnda da brsey cikmdi snra tekrar'evde idrar testi yaptm negatfti 2 gundrde sag kasgmda cekilme var ara ara oluyr sizce hamile olablr mym ilk gebelgmde de adtmi 1 aydan fazla gecmsti ögrndgmde ama lekelenme falan olmamsti

sabarolcum bence biraz daha bekle benimde 19 gun gecti ve bekliycem cunku idrar testleri cok cabuk yanit vermiyor ...

kizlar adetim bittikten on gun sonra esimle birlikte olduk yanlislikla icime bosaldi cocuk dusunmuyoruz hamile kalma olasiligim varmi

Eğer yumurtlama dönemine denk geldiyse evet hamile olabilirsin adet başlangıcından 12 14 16 gün sanıyorsun işte o dönem yumurtlama dönemin tabi düzenli adet görüyorsan.ya kızlar adetime 1 hafta var idrar testi yaptım negatif

Geri