Acaba hamilemiyim kızlar

Yani kısmen ama adet belirtileri gibi.dün idrar testi yaptım çizgi falan yok sabah kalkıp o teste yine baktım silik çok silik gri çizgi vardı.hemen yenisini yaptım o da çok silik gri çizgi acaba o o çizgi zaten test çizgisinin orijinal çizgisi mi diye düşünmeye başladım yani gebelikten kaynaklı değildir?ve ışıkta görünüyor.

daha regline var idrar testine guvenme hemen umutsuzluga kapilma Allah annelik duygusunu her bayana nasip etsin inşAllah benimde bat. yarin baklim ne olacakk

kizlar cok mutluyum bugun test yaptim ve cift cizgi cikti inanmiyorum sizce hamilemiyim Allahim sana sukurler olsunnn :))))

Madam 1 hayırlı olsun allah olmayanlara versin hemen doktora git kan testi yaptır ben test yaptım silik çizgi vardı bende 2 haftalık hamiş

bende bugun doktora gittim keseyi grdum 3 haftalikmis 3 hafta sonrada kalp atislarini duymak icin gidicem senin de hayirli olsun canim Allah olmayanlarada nasip etsin insallah saglikli bir sekilde kavusuruz meleklerimize:)

sabarol hamilelik nasil gidiyo . benim biraz kotu hicbirsey yiyemiyom yedigimide hep cikariyorum bu normal bir durummu yoksa anormalmi anlmadim melegim icin katlaniyorum:)

Madam hayırlı olsun inşallah sağsalim kucağına alırsn. Ama kafama takıldı 3 haftayken kese belli olmazki enaz 5 hftalık olması lazım. Ultrasondamı gözüktü yoksa alttan muayenedemi?

benim bat en son 12 ocakti internetten hesapladigimda 8 haftalik gorunuyo ama doktorun hesaplamasiyla 5+3 gunluk yani doktor dollenme gununden itibaren sayiyor kese 7.2 milim dedi zaten keseyi adetim gectikten 5 gun sonra grduk internet hesaplamasi cok farkli adet gununden itibaren sayiliyor. ama doktorlarin dollenmeden itibaren haftayi hesapliyo bu arada ultrasyonla grduk

Geri